16.06 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
( 4 : 1 )
Skład: Skibiński, Jasiński, Buratowski, Mostowy, Murak, Filipczyk, Gackiewicz, Brożyna, Lebiodzik, Ławicki
Skład: Guziejewski, Serafinowski, Sobolewski, Guziejewski, Sepetowski, Czarnowski, Cegła, Salamon, Świerk, Kublik
7' Artur Mostowy
26' Tomasz Skibiński
29' Damian Jasiński
4' Tomasz Guziejewski
6' Karol Cegła
10' Damian Guziejewski
19' Adrian Kublik
22' Adrian Kublik
23' Damian Guziejewski
24' Mateusz Świerk
31' Karol Cegła
34' Adrian Kublik
38' Adrian Kublik
39' Maciej Sepetowski
Zawodnik meczu: Adrian Kublik (Adrian pokazał, że jest liderem swojej drużyny. Był nie do zatrzymania dla defensywy Victorii. Kublik strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty. )

Pierwsi z kompletem punktów liderują w tabeli posiadają najlepszą defensywę i drugą najlepszą ofensywę w sezonie. Drudzy zamykają stawkę drugoligowców dysponując najgorszą obronę i drugim najsłabiej radzącym sobie atakiem. Starcie to zapowiada się niezwykle jednostronnie, a na dodatek "czerwoni' w ostatnich kolejkach często borykają się z kłopotami kadrowymi. Nic nie wskazuje na poprawę ich sytuacji i prawdopodobnie szykuje nam się kolejny mecz do jednej bramki. Obyśmy się jednak mylili i oby był to mecz, w którym "kopciuszek" przeciwstawi się potentatowi!

2' Uderzenie Damiana Guziejewskiego sprzed pola karnego przelatuje tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Marcina Ławickiego.
4' (1:0) - Tomasz Guziejewski mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na strzał, po którym fatalnie interweniuje Ławicki przepuszczając piłkę lecącą niemalże w środek bramki.
5' Szybka akcja GBA zakończona strzałem przez Adriana Kublika, który przelatuje nad poprzeczką.
6' (2:0) - Kublik idealnie wykłada piłkę jak na tacy Karolowi Cegle, a ten w pierwszym swoim kontakcie z piłką - pakuje ją do pustej bramki.
7' (2:1) - Strzał Artura Mostowego z dystansu wpada do siatki tuż przy słupku.
10' Damian Jasiński dostaje piłkę w pole karne i uderza wprost w dobrze wychodzącego do niego bramkarza.
10' (3:1) - Maciej Sepetowski w tempo do D.Guziejewskiego, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskakuje Ławickiego.
13' Techniczny strzał Jasińskiego z rzutu wolnego przelatuje tuż nad poprzeczką.
15' Podcinka Kublika minimalnie mija bramkę Victorii.
19' (4:1) - Kublik mija obrońcę przed polem karnym i płaskim strzałem w długi róg bramki pokonuje Ławickiego.
21' Kublik w pole karne do Sobolewskiego, a ten z bliska uderza wprost w Ławickiego.
21' Kublik "poklepał" z Sepetowskim i sytuacji sam na sam z bramkarzem - uderza wprost w niego.
22' (5:1) - Kublik kontra Ławicki i górą w tym starciu ten pierwszy, który pewnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans golkiperowi Victorii.
23' (6:1) - Rozklepana defensywa "czerwonych". Kublik w tempo podaje do D.Guziejewskiego, a ten pewnym strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
24' (7:1) - Świerk mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie, które wpada do siatki, bowiem nieudaną interwencją popisuje się Ławicki.
25' Kublik "krzyżakiem" podaje do lepiej ustawionego Świerka, a ten mając przed sobą pustą bramkę - fatalnie pudłuje!
26' (7:2) - Kontra Victorii. Mostowy podaje na wolne pole do Tomasza Skibińskiego, a ten strzałem z bliska, przy krótszym słupku zaskakuje Serafinowskiego.
27' Kublik huknął z dystansu, ale futbolówka po jego próbie nieznacznie przelatuje nad poprzeczką.
29' (7:3) - Rzut wolny pośredni dla Victorii za, jak to mówi klasyk, "ten nieszczęsny wykop z ręki" w wykonaniu bramkarza GBA. Krótko rozegrany stały fragment i Jasiński precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonuje Serafinowskiego.
31' (8:3) - Cegła z łatwością mija obrońcę i strzałem obok wychodzącego Ławickiego - umieszcza piłkę w siatce.
34' (9:3) - Kolejna składna akcja Gang Bangu Albanii. T.Guziejewski na skrzydło zagrywa do D.Guziejewskiego. Ten centruje piłkę w pole karne, a tam ładnym "szczupakiem" piłkę do pustej bramki pakuje Kublik.
35' Dobre wyjście Ławickiego z bramki, który wygarnia piłkę spod nóg D.Guziejewskiemu, ratuje jego drużynę od utraty kolejnego gola.
36' D.Guziejewski prostopadle zagrywa do Kublika, a ten sprytną podcinką stara się zaskoczyć Ławickiego, ale przenosi futbolówkę obok bramki.
38' (10:3) - Wrzutka Sepetowskiego z rzutu rożnego trafia idealnie do wbiegającego w pole karne Kublika, który mocnym strzałem głową zaskakuje bramkarza rywali.
39' (11:3) - Zawodnicy GBA bawią się ze swoim rywalem. Świerk mając przed sobą pustą bramkę, zagrywa jeszcze do Sepetowskiego, który umieszcza futbolówkę w siatce.
39' Płaski strzał Jasińskiego z dystansu i piłkę pewnie łapie Serafinowski.
40' Świerk na skrzydło do T.Guziejewskiego. Ten wrzuca piłkę w pole karne, gdzie znajduje się Czarnowski, który mając przed sobą pustą bramkę - uderzał "szczupakiem" - niestety bardzo niecelnie!

Zgodnie z przewidywaniami byliśmy świadkami jednostronnego widowiska, a w którym outsider tylko w pojedynczych momentach przejmował inicjatywę. Ta niemalże przez 40 minut należała do Gang Bangu Albanii, który momentami bawił się z bezradnymi defensorami i bramkarzem "czerwonych". Bilans bramek został podreperowany, a do tego punktowego zostały dodane trzy oczka. Tym samym zespół braci Guziejewskich powiększył swoją przewagę nad Industrialem do pięciu punktów i remis w bezpośrednim starciu da im tytuł mistrzowski. Co do ekipy Tomasza Skibińskiego to gdyby zagrała mądrzej - wymiar kary byłby zdecydowanie niższy, a tak pozostaje pogodzenie się z kolejną klęską i szukanie nadziei, że w ostatnich dwóch meczach w sezonie uda się odnieść premierowe zwycięstwo w sezonie. W następnej kolejce czekają nas spotkania: Victoria Czerwoni - Zielone Anioły oraz Gang Bang Albanii - Industrial Solutions Group.