13.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
3 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Nojek, Trojak, Ratajczak, Gajer, Szawłowski, Ucherek, Czelej, Staniulis, Jasiński, Szczypta
Skład: Zawadzki, Pitura, Kuziomko, Olszanowski, Piekielny, Jagieła, Kamiński
18' Michał Ratajczak
27' Damian Fiet
18' Darusz Olszanowski
22' Michał Kuziomko
25' Piotr Jagieła
32' Przemysław Piekielny
Zawodnik meczu: Przemysław Piekielny (Strzelec ważnej bramki dla swojego zespołu dającej 3 punkty w meczu. Przemysław "Piekło" Piekielny był najaktywniejszym zawodnikiem na polu gry, szczególnie w przedniej formacji swojego zespołu.)

Na premierowe zwycięstwo w sezonie czeka Stowarzyszenie Odra-Niemen, które zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i choć się ze "strefy spadkowej" tej wiosny nie wydostanie, to jednak chce zakończyć zmagania z jak najlepszym dorobkiem punktowym. O jakiekolwiek punkty z Bulik Transem łatwo nie będzie, ponieważ zespół ten nie tylko dysponuje ogromnym doświadczeniem, ale również sporym zgraniem i przede wszystkim piłkarską jakością. "Zielony Garbus" będzie chciał ugruntować swoją pozycję w środku tabeli i zwyciężyć z "outsiderem". Czy będziemy więc świadkami jednostronnego widowiska? Czy raczej sensacji wywołanej bardzo dobrą grą ekipy Dominika Rozpędowskiego?

2' Mecz zaczynamy od mocnego uderzenia Krystiana Szczypa po którym piłka minimalnie przelatuje obok prawego słupka bramki.
4' Mocne uderzenie z lewej nogi Macieja Kuziomko przlatuje minimalnie nad poprzeczką bramki Odry-Niemen.
5' Dobre i odważne wyjście z bramki golkipera Dominika Rozpędowskiego który łapie piłkę tuż przed nadbiegającym rywalem.
7' Piłkę przed polem karnym otrzymuje Damian Fiet który źle układa stopę i piułka mija światło bramki.
9' W dobrej sytuacji znaleźli się gracze Odry-Niemen który mieji przed sobą pustą bramkę i oboje mieli ochotę na wpisanie się na listę strzelców, a piłką trafili w siebie! W tym czasie defensywa Bulika Trans wróciła i wybiła piłkę ze swojego pola karnego!
10' Złe dośrodkowanie Michała Ratajczaka i piłka w posiadaniu obrony przeciwników.
12' Michał Ratajczak mija obrońcę Konrada Zawadzkiego, wpada w pole karne i oddaje strzał w... słupek!
14' Marcin Kamiński wpada w pole karne i naciskany przez obronę oddaje niecelny strzał w kierunku bramki Odry-Niemen.
16' Uderzenie Dariusza Olszanowskiego zablokowane przez obrońcę Łukasza Czajkę i tylko rzut rożny dla Bulika Trans.
17' GOL! 1:0 Dariusz Olszanowski zakłada siatkę obrońcy i znajduje się "sam na sam" z golkiperem i spokojnym strzałem tuż obok wychodzącego z bramki bramkarza zdobywa gola!
18' GOL! 1:1 I mamy wyrównanie. Strzał na bramkę oddaje napastnik Odry-Niemen, broni bramkarz lecz piłka wpada pod nogi Michała Ratajczaka który umieszcza piłkę w bramce!
21' Złe przyjęcie piłki w polu karnym Bulika Trans przez Damiana Fieta i piłkę łapie bramkarz Bartłomiej Pitura.
22' Żółtą kartką ukarany zostaje Maciej Kuziomko za komentowanie pracy arbitra.
25' GOL! 2:1 Piotr Jagieła oddaje strzał po długim rogu z prawego skrzydła i piłka ląduje w siatce!
27' GOL! 2:2 Damian Fiet wpada w pole karne i posyła piłkę pod pachą bramkarza. Mamy remis!
28' Dużo walki na boisku, remis nikogo nie intersuje!
32' GOL! 3:2 Piłka po strzale z narożnika pola karnego wpada do bramki tuż obok bezradnego golkipera Odry-Niemen! Autorem trafienia Przemysław "Pikło" Piekielny!
34' Dobra interwencja Dominika Rozpędowskiego po strzale zza pola karnego.
36' Dobre ustawienie w polu karny Przemysława Piekielnego który dobrze blokuje dośrodkowanie w jego pole karne.
38' Słupek po strzale Dawida Gajera!

Bardzo zacięty pojedynek w 2 lidze WLB, gdzie sprawa kto zgarnie komplet punktów, ważyła się aż do samego końca spotkania. Ostatecznie jedną bramką lepsi okazali się gracze Bulika Trans! W następnym meczu piłkarze Bulik Trans zagrają z Armią Zbawienia, a gracze Stow. Odra-Niemen zmierzą się z Unit4 F.C!

autor: Marcin Niciński