Skład: Rozpędowski, Czajka, Nojek, Otoliński, Ratajczak, Zielonka, Czelej, Staniulis, Kubik
Skład: Kazanecki, Zych, Szczepanik, Oborzyński, Turek, Kostecki, Moskwa, Liczbik, Tomala, Puchała
15' Rafał Tomala
17' Bartosz Liczbik
26' Adrian Puchała
38' Bartosz Liczbik
Zawodnik meczu: Bartosz Liczbik (Znakomite spotkanie w wykonaniu Bartosza! Najaktywniejszy gracz na polu gry, nękał swoimi strzałami i podaniami obronę rywali. Mecz zakończył z dwiema bramkami na koncie!)
Industrial Solutions Group    vs    Stow. Odra-Niemen

Niepokonany wicelider - Industrial Solutions Group "skrzyżuje rękawice" przedostatnim w stawce Stowarzyszeniem Odra-Niemen. Zespół Bartłomieja Zycha chcąc wygrać ligę na pewno nie zlekceważy swojego przeciwnika. Ten jeżeli zjawi się na Skwierzyńskiej w najmocniejszym składzie, w pełni zdeterminowany - może nieco napsuć krwi rywalom. Czy Dominik Rozpędowski zostanie bohaterem swojej drużyny i powstrzyma ataki ofensywnego tercetu przeciwników - Puchała-Tomala-Kazanecki? Czemu nie, ale będzie o to niezwykle ciężko, chociaż trzeba pamiętać, że to jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe!

2' Pierwsza dobra interwencja golkipera Dominika Rozpędowskiego po uderzeniu Adriana Puchały.
3' Złe podanie Jakuba Kazaneckiego do Rafała Tomali i piłka w posiadaniu obrony Odry-Niemen.
5' GOL! 1:0 Wynik meczu otwiera podcinką nad golkiperem Adrian Puchała.
7' GOL! 2:0 Niepilnowany w polu karnym Rafał Tomala otrzymuje podanie i spokojnie posyła piłkę do bramki!
8' Bardzo słabe uderzenie Michała Ratajczaka i futbolówkę spokojnie łapie golkiper Marek Szczapanik.
10' Tomasz Czelej przy piłce, decyduje się na uderzenie z koła środkowego lecz futbolówka przelatuje daleko obok lewego słupka bramki Industrial Solutions Group.
11' Adrian Puchała drybluje przed polem karnym, przeciwnicy dają się ogrywać, a Adrian wpada w pole karne lecz czujny golkiper Dominik Rozpędowski wybija piłkę poza linię boczną boiska.
13' Błąd Marka Oborzyńskiego próbował wykorzystać Bartosz Kubik lecz jego strzał mija światło bramki.
15' GOL! 3:0 Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego i najwyżej do główki wyskakuje... najniższy w polu karnym Rafał Tomala który kieruje piłkę do bramki!
17' GOL! 4:0 Pierwszego gola w tym spokaniu na swoje konto zapisuje Bartosz Liczbik po precyzyjnym uderzeniu pod poprzeczkę!
18' Popularny "Tomala" próbował uruchomić na lewym skrzydle Bartosza Liczbika lecz jego podanie zostaje przecięte przez golkipera Dominika Rozpędowskiego.
19' Dobra interwencja w defensywie Michała Zielonki który blokuje uderzenie z prawego skrzydła Kamila Moskwy.
22' Piłkę lecącą do bramki wybija Kamil Otoliński!
25' GOL! 4:1 Bramkę z rzutu wolnego zdobywa Tomasz Czelej.
27' GOL! 5:1 Drugą bramkę w meczu zdobywa Adrian Puchała.
28' Zółtą kartką ukarany został Kamil Otoliński za zagranie piłki ręką przed swoim polem karnym.
30' Jakub Kazanecki wpada w pole karne i oddaje minimalnie niecelne uderzenie!
32' Łukasz Czajka podaje Kamila Otolińskiego który trafia w bramkarza lecz piłka powraca w jego nogi i tym razem Kamil oddaje strzał w ... słupek!
34' Gotuje się pod bramką Stowarzyszenia Odry-Niemen! Gdyby nie czujna obrona wynik byłby dużo wyższy!
35' Kamil Moskwa podaje do Adriana Puchały będącego w polu karnym, Adrian oddaje strzał lecz golkiper Michał Zielonka świetnie interweniuje!
36' Bartosz Kubik oddaje strzał zza pola karnego lecz to uderzenie mija minimalnie lewy słupek bramki.
38' GOL! 6:1 Bartosz Liczbik wyprzedza obrońcę, przejmuje piłkę, wpada w pole karne i umieszcza piłkę tuż obok wychodzącego z bramki golkipera!

Jak na drużynę walczącą o awans przystało, Industrial Solutions Group spokojnie zdobyło 3 punkty w tym pojedynku. Był to zdecydowanie mecz jednostronny, trzy punkty jak najbardziej zasłużenie wędrują na konto IS Group. W następnym meczu gracze Stowarzyszenia Odry-Niemen zagrają z Bulik Trans, a gracze Industrial Solutions Group zmierzą się z Becton Dickinson.

autor: Marcin Niciński