08.06 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Pacak, Nowicki, Kowalczyk, Pastuszka, Pudlis, Cattaneo, Branicki
Skład: Jasiński, Respondek, Buratowski, Toczek, Murak, Filipczyk, Ławicki
6' Michał Kowalczyk
12' Dawid Pudlis
Zawodnik meczu: Dariusz Respondek (Mimo, że jego drużyna przegrała, to jednak gdyby nie interwencje obronne Darka - wynik byłby zdecydowanie mniej korzystny dla Victorii. Wyróżnić trzeba Dawida Pudlisa, Tomasza Nowickiego i Marcina Ławickiego. )

Jeżeli W ostatnich kolejkach nie najlepiej radzi sobie debiutant - XL Catlin. Temu przypadła łatka zespołu z którym można się przełamać. Z nim premierowe komplety punktów notowali Becton Dickinson, FC ŻWiR i Unit4. Tak więc i teraz - Victoria Czerwoni będzie chciała to wykorzystać i pokusić się o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Team Tomasza Skibińskiego wraz z gorszymi wynikami, boryka się z coraz słabszą sytuacją kadrową. Czy ją przezwycięży i sprawi nielada sensację? Czy może Tomasz Nowicki wraz z kompanami w końcu przypomni sobie jak zdobywa się punkty - przerwie złą serię - sześciu meczów bez wygranej (i trzech bez zdobyczy punktowej)? "Czerwoni" zagrają dzisiaj bez ani jednej zmiany. Czy dadzą radę się przełamać?

1' Techniczne uderzenie Stefano Cattenao sprzed pola karnego udanie Marcin Ławicki odbija do boku!
3' Płaska próba Tomasza Nowickiego z dystansu zostaje na raty wyłapana przez Ławickiego.
4' Mocny strzał Damiana Pudlisa sprzed pola karnego przelatuje nad poprzeczką.
6' (0:1) - Pudlis prostopadle zagrywa do Michała Kowalczyka, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem - uderzeniem przy słupku pokonuje Ławickiego.
7' Wrzutka Cattenao z rożnego w pole karne. Tam odnajduje się Nowicki i decyduje się na strzał z główki, który Ławicki z trudem przenosi nad poprzeczkę.
9' Strzał Damiana Jasińskiego z powietrza nieznacznie mija dalszy słupek bramki XL Catlin.
12' (0:2) - Daleka piłka za plecy obrońców. Tej nie sięga Respondek, przedłużając ją do Pudlisa, który piękną podcinką nad wychodzącym Ławickim podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
16' Jasiński z dystansu, rykoszet i piłka minimalnie mija słupek bramki przeciwników.
18' Dawid Pastuszka w kontrze mija obrońcę i mocno strzela na bramkę - Ławicki odbija futbolówkę w boczny sektor boiska.
20' Waligóra zagrywa do Kowalczyka, który decyduje się na natychmiastowe uderzenie. Te instynktownie broni Ławicki.
23' Kontra Victorii. Tomasz Filipczyk mając trochę miejsca przed polem karnym, nie zastanawia się długo i strzela - obok bramki!
28' Łukasz Buratowski centruje piłkę w pole karne z rzutu rożnego. Ta trafia wprost pod nogi Filipczyka, który oddaje strzał z pierwszej piłki, ale znowu obok bramki.
28' W odpowiedzi szarża Pudlisa zakończona uderzeniem, które przelatuje nad poprzeczką.
30' Nowicki przegrywa pojedynek jeden na jeden z Ławickim.
31' Jasiński z dystansu i piłka ląduje obok bramki.
32' Ładna akcja Victorii. Buratowski zgrywa piłkę do Filipczyka, a ten z powietrza oddaje strzał, który z trudem nad poprzeczkę przenosi Pacak.
34' Branicki na skrzydło do Majki, ten ustawia sobie piłkę na strzał, strzela, ale posyła futbolówkę obok słupka.
36' Filipczyk nie zorientował się, że posiada piłkę pod nogami i mając przed sobą pustą bramkę, uderza zbyt lekko, tak, że futbolówkę w porę wyłapuje Pacak.
37' Uderzenie Nowickiego świetnie Ławicki zbija do boku. Mamy dobitkę Pudlisa i kolejną udaną interwencje bramkarza Victorii. Jeszcze jedna próba i po raz kolejny świetną paradą popisuje się golkiper "czerwonych".

W starciu outisderów górą XL Catlin, który po serii kilku porażek w końcu się przełamał i ograł zamykającą tabelę Victorię Czerwoni. Co prawda zespół Tomasza Nowickiego był stroną przeważającą, to jednak natrafił na opór przeciwnika i musiał się sporo natrudzić, żeby zainkasować cenne trzy punkty. Te pozwalają myśleć "biało-czerwonym" o tym, że wydostać się ze "strefy spadkowej", oczywiście pod warunkiem, że Catlin wygra swoje dwa ostatnie mecze a ŻWiR w ostatnich kolejkach zdobędzie maksymalnie dwa punkty. Co do Marty Toczek i jej kolegów to sytuacja tego zespołu jest opłakana i niezwykle ciężko będzie im zakończyć sezon na wyższym miejscu niż ostatnim. Następne pary meczowe obu ekip to: XL Catlin - InsERT Team oraz Gang Bang Albanii - Victoria Czerwoni.