08.06 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
( 2 : 0 )
Skład: Komorowski, Wyrzykowski, Woźniak, Kubus, Crespo Garcia, Slami, Grzegorzewski, Antoniszyn, Huber
Skład: Stawarz, Wypych, Mosiołek, Mularczyk, Nowak, Such, Kmieć, Radziewicz
7' Łukasz Such
16' Grzegorz Mosiołek
Zawodnik meczu: Łukasz Such (Łukasz po raz kolejny pokazał klasę. Odznaczał się największą aktywnością na boisku. Strzelił gola i zanotował asystę przy trafieniu Grzegorza Mosiołka. )

Na ostatniej prostej do powrotu do pierwszej ligi jest InsERT Team, który w ostatnich kolejkach radzi sobie wyśmienicie. Cztery ostatnie spotkania "Programiści" wygrali i na chwilę obecną, gdyby zakończono rozgrywki ligowe - to zespół Grzegorza Mosiołka zgarnąłby brązowe medale. Nie może jednak spocząć na laurach, bo za ich plecami czai się Brzmienie Miasta. Z Betonem Dickinsonem wbrew pozorom łatwo o punkty nie będzie, ponieważ ta ekipa z każdym kolejnym meczem radzi sobie zdecydowanie lepiej, a udowodnieniem tej tezy jest fakt, że ma na swoim koncie - dziesięć punktów. Czego możemy się zatem spodziewać? Czy wyrównanego starcia, w którym do ostatniej minuty będą ważyć się losy tego kto zwycięży? Czy może nieustanych pojedynów Łukasza Sucha z Carlosem Brito Hernandezem?

3' Uderzenie Łukasza Sucha z prawej strony ląduje na słupku bramki Oliwera Kubusa.
7' (1:0) - Łukasz Such wpada z piłką w pole karne, jak pachołki treningowe mija trzech rywali i mocnym, płaskim strzałem pokonuje Kubusa.
10' Such prostopadle zagrywa do Arkadiusza Wypycha, ale ten w dogodnej sytuacji nie trafia czysto w piłkę i w porę futbolówkę wybijają obrońcy BD.
15' Such z rzutu wolnego oddaje techniczny strzał, który nieznacznie przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką.
16' (2:0) - Grzegorz Mosiołek decyduje się na mocne uderzenie z dystanu, które wpada so siatki tuż przy słupku bramki BD.
22' Such z rzutu wolnego płasko strzela, mamy rykoszet i mimo tego, że Kubus był zasłonięty przez obrońcę - instynktownie to uderzenie broni nogami.
22-32' Okres bardzo nudnej gry, wiele niedokładności, dużo walki - konkretów brak.
33' Wojciech Wyrzykowski staje przed szansą na gola, ale w ostatniej fazie akcji zostaje zablokowany przez obrońcę - mamy tylko rzut rożny.
35' Nowak kontra Kubus. Ten pierwszy stara się drugiego przelobować, ale robi to zbyt niedokładnie, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.
39' Such obiega obrońcę, wpada z piłką w pole karne i oddaje mocny strzał, który świetnie broni Kubus. Po chwili mamy zamieszanie w polu karnym i Wyrzykowski wybija piłkę z linii bramkowej.
39' Wojciech Woźniak mija obrońcę i oddaje uderzenie, które po rykoszecie od obrońcy ląduje na bocznej siatce bramki InsERTu.
40' Such z dosyć ostrego kąta stara się zaskoczyć Kubusa, ale ten z trudem odbija piłkę do boku.

Spotkanie InsERTu z Bectonem Dickinsonem porywające nie było. Wygrała drużyna bardziej konkretna, która strzeliła dwie bramki w pierwszej odsłonie. Mowa o "Programistach", którzy tym samym do meczu Industrialu wskoczyli na pozycję wicelidera i awans w ich przypadku jest już praktycznie przesądzony. Debiutant z kolei pokazał, że może walczyć nawet z najlepszymi, ale niestety z tej walki nic nie wynikło, bo punktów nie uzyskał. Oznacza to, że raczej team Wojciecha Kuca prawdopodobnie zakończy zmagania na miejscu, na którym obecnie się znajduje, czyli na lokacie dziewiątej. Następne pary meczowe obu ekip to: XL Catlin - InsERT Team oraz Industrial Solutions Group - Becton Dickinson.