02.06 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Gudra, Mikołajek, Wardęga, Mikołajek, Śledziński, Wardęga, Mikołajek, Bieszczad, Mikołajek, Karczewski, Rozwadowski
Skład: Figlarz, Biel, Wielgus, Chabier, Osowski, Gudra, Kicman, Barski, Stefańczyk
10' Jan Mikołajek
19' Łukasz Wardęga
11' Marcin Chabier
20' Szymon Kicman
Zawodnik meczu: Jan Mikołajek (Waleczny w obronie, skuteczny pod kolem karnym rywala. Jan w dniu dzisiejszym był najlepszym graczem ekipy zwycięskiej, co udowodnił zdobyciem dwóch bramek. Na wyróżnienie zasługuje również Emil Wielgus.)

Zielone Anioły w swoim debiutanckim sezonie zajęły miejsce tuż nad "strefą spadkową". Teraz jednak jeszcze bardziej się zgrały, a także wzmocniły i na razie ich celem wydaje się walka o promocje do najwyższej klasy rozgrywkowej. Obowiązek jest więc zdobycie trzech oczek z Armią Zbawienia. W poprzedniej kampanii ligowej w bezpośrednim starciu obu tych ekip - górą byli zawodnicy Rafała Osowskiego, którzy zwycięzyli - 4:1. Czy teraz historia zatoczy kolo, czy jednak dojdzie do wielkiego rewanżu? Kto będzie bohaterem czwartkowego widowiska? Patryk Rozwadowski, Arkadiusz Barski a może ktoś zupełnie inny?

3' Po dograniu z autu Stefańczyka najwyżej w polu karnym wyskakuje Rasfał Osowski i piłka po jego uderzeniu trafia w słupek!
5' Bardzo dobra akcja AZu, lecz W dogodnej sytuacji za daleko futbolówkę wypuścił Szymon Kicman i bez problemu interweniuje Jacek Karczewski.
7' Mateusz Gudra z rzutu rożnego po ziemi dogrywa do Jana Mikołajka, a tego uderzenie broni Emil Wielgus.
9' GOL! (0-1) - Radość w obozie Zielonych Aniołów! Jan Mikołajek decyduje się na uderzenie z dystansu i futbolówka wpada w krótki słupek bramki strzeżonej przez Wielgusa!
10' GOL! (0-2) - Dogranie Mateusza Gudry na gola zamienia Jan Mikołajek i już dwoma oczkami prowadzą "Szarzy"!
11' Za przerwanie korzystnej akcji rywala żółtym kartonikiem ukaranym Marcin Chabier.
13' Po uderzeniu z rzutu wolnego Olafa Mikołajka piłka po plecach obrońcy wychodzi na rzut rożny.
15' Potężna bomba sprzed pola karnego Patryka Rozwadowskiego i futbolówkę na rzut rożny wybija Emil Wielgus.
17' W szeregach Armii Zbawienia ciężar gry na swoje barki stara się wziąć Rafał Osowski, lecz brakuje wsparcia kolegów.
18' Z dystansu obok bramki uderza Maciej Gudra.
19' GOL! (0-3) - Kapitalne krosowe dogranie Michała Wardęgi wprost pod nogi Łukasza Wardęgi, który będąć oko w oko z goalkeeperem "na raty" pokonuje Emila Wielgusa.
20' GOL! (1-3) - Tuż przed przerwą gola zdobywa Szymon Kicman, którego próba z dystansu zaskoczyła Jacka Karczewskiego.
21' Mierzone uderzenie z rzutu wolnego Rozwadowskiego i piłkę nad poprzeczką przenosi Wielgus.
23' Rozwadowski z autu do Mateusza Gudry, a ten uderza obok bramki i mamy "piątkę" dla AZu.
25' Próba z dystansu Mateusza Gudry okazuje się chybiona i grę od własnej bramki wznowi Emil Wielgus.
27' Ulala to musi być celne uderzenie... W dogodnej sytuacji, będąc metr od bramki rywala fatalnie kiksuje Mateusz Gudra...
29' Dwukrotnie górą po strzałach Jana Mikołajka goalkeeper Armii Zbawienia - Emil Wielgus.
31' Z pierwszej piłki obok bramki uderza Mateusz Gudra.
33' Kontra "Pomarańczowych" - Barski do Biela, a ten uderza obok słupka.
35' Po strzale Patryka Rozwadowskiego futbolówka trafia w słupek i wychodzi na aut.
37' Kolejna pewna interwencja Emila Wielgusa, który tym wygrywa starcie z Jakubem Bieszczadem.
39' Jan Mikołajek wychodzi sam na sam z Emilem Wielgusem, lecz jego strzał nogami odbija goalkeepr Armii Zbawienia.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie ekipa Zielonych Aniołów ograła ligowego sąsiada i nadal pozostaje w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. O uczynienie kolejnego kroku w kierunku promocji "Niepokonani' zmierzą się z FC ŻWiRem, natomiast AZ czeka arcytrudna rywalizacja z Brzmieniem Miasta.