31.05 godz. 19:45, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
6 : 3
( 4 : 0 )
Skład: Nawłoka, Słowicki, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Kondratowicz, Bartosik, Jarosławski, Schmidt, Andrzejczak, Hylewicz
Skład: Kazanecki, Zych, Turek, Kostecki, Moskwa, Liczbik, Tomala, Puchała, Stępień
29' Adrian Kondratowicz
36' Konrad Hylewicz
39' Marcel Schmidt
2' Rafał Tomala
3' Rafał Tomala
6' Adrian Puchała
9' Adrian Puchała
23' Rafał Tomala
24' Rafał Tomala
Zawodnik meczu: Rafał Tomala (Rafał był najjaśniejszym punktem swojej drużyny. Odznaczał się niezwykłą aktywnością, a swój występ ukoronował czterema trafieniami i asystą. Wyróżnić należy również Jakuba Kazaneckiego. )

Na hit dziewiątego tygodnia rozgrywek w drugiej lidze wyrasta pojedynek niepokonanego wicelidera - Industrial Solutions Group z trzecim w stawce Brzmieniem Miasta. Tylko trzy punkty różnicy dzieli obie te drużyny w ligowej tabeli, tak więc w razie wygranej teamu Marka Szpyry - wskoczyłby on na drugie miejsce w stawce. Zespół Bartłomieja Zycha nie zamierza jednak nikomu punktów oddawać i będzie chciał zaatakować pozycję lidera. Znów młodzież w ofensywie ISG ma pomóc w odniesieniu wygranej. Jeżeli dawnej Pasiece udałoby się ją powstrzymać, wtedy może pokusić się o cenne oczka. Czy defensywa dowodzona przez Łukasza Jaśniewskiego znajdzie sposób na lidera klasyfikacji strzelców w lidze Wrocbal - Adriana Puchałę i jego ofensywnie usposobionych kolegów, czyli Jakuba Kazaneckiego, Kamila Moskę i Rafała Tomalę? Odpowiedź poznamy niebawem!

2' (1:0) - Jakub Kazanecki zagrywa w tempo, w pole karne do Rafała Tomali. Ten mając przed sobą tylko bramkarza - mija go i pakuje piłkę do pustej bramki.
3' (2:0) - Rozklepana defensywa Brzmienie Miasta. Kazanecki do Tomali, a ten strzałem do "pustaka" podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
5' Kazanecki przechwytuje piłkę przed polem karnym i oddaje natychmiastowe uderzenie z woleja, które przelatuje wysoko nad poprzeczką.
6' (3:0) - Tomala zagrywa w pole karne do Adriana Puchały, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem - nie daje mu najmniejszych szans.
9' (4:0) - Kazanecki piętką zagrywa do Puchały, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Nawłokę. Niesamowity poczatek w wykonaniu ISG.
15' Damian Ostropolski oddaje mocny strzał z dystansu, który przelatuje wysoko nad bramką strzeżoną przez Piotra Stępnia.
16' Uderzenie Adriana Kondratowicza sprzed pola karnego przelatuje obok słupka.
17' Konrad Hylewicz z ostrego kąta strzela - Stępień z trudem broni to uderzenie. Po chwili piłka ląduje u Andrzejczaka, który oddaje strzał z najbliższej odległości, z główki, a ten zostaje świetnie zbity na słupek przez Stępnia.
22' Tomala do Puchały, ten mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który instynktownie do boku odbija Nawłoka.
23' (5:0) - Tomala dostaje piłkę na przedpole i uderza z woleja, po czym może cieszyć się z gola, ponieważ futbolówka wpada do siatki obok bezradnie interweniującego Nawłoki.
24' (6:0) - Tomala wpada w pole karne i na raty pokonuje golkipera Brzmienie Miasta.
29' (6:1) - Mateusz Skrzypecki prostopadle zagrywa do Kondratowicza. Ten mija Kamila Moskwę, staje oko w oko z bramkarzem i pewnym, płaskim strzałem przy słupku zdobywa pierwszego gola dla swojej drużyny w tym meczu.
30' Kazanecki sprzed pola karnego uderza, a Nawłoka zbija to uderzenie do boku.
34' M.Skrzypecki strzela z pola karnego na bramkę, lecz przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
35' Puchała zgrywa piłkę na przedpole do Tomali, a ten posyła piłkę w stronę bramki, po czym Nawłoka przenosi ją nad poprzeczką.
36' (6:2) - Wrzutka Marcela Schmidta z lewej strony w pole karne. Tam odnajduje się Hylewicz, który uderzeniem z powietrza, przy słupku - nie daje żadnych szans Stępniowi.
36' Schmidt idealnie zagrywa piłkę do Kondratowicza, który mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza - uderza tak, że golkiper ISG pewnie łapie ten strzał. To powinien być kolejny gol.
37' Słupek po mocnym uderzeniu Krzysztofa Turka. W odpowiedzi płaska próba Schmidta - pewnie wyłapana przez Stępnia.
38' Mocny, techniczny strzał Schmidta z dystansu i po fenomenalnej interwencji Stępnia - piłka nie ląduje w siatce, a jedynie na poprzeczce! Będziemy mieli tylko rzut rożny.
39' (6:3) - Kontra Brzmienie Miasta. Hylewicz w tempo zagrywa do Schmidta, a ten strzalem z najbliższej odległości pokonuje bramkarza rywali.
40' Kazanecki do Tomali, a ten decyduje się na techniczne uderzenie sprzed pola karnego - niestety niecelne.

Zabójcze dziesięć minut w wykonaniu Industrialu pozwoliło im wypracować sobie dobrą przewagę i ostatecznie wygrać z Brzmieniem Miasta. Zespół Marka Szpyry przespał początki obu połów i za późno wziął się do odrabiania strat, tak więc doznał kolejnej klęski. Ta może skomplikować ich plany awansowe, aczkolwiek nie musi, jeżeli "biali" do końca sezonu będą już tylko wygrywać i liczyć na wpadkę m.in InsERT-u. Zespół Bartłomieja Zycha natomiast robi kolejny krok w kierunku pierwszej ligi i do meczu Gang Bangu Albanii - wskakuje na fotel lidera. Następne pary meczowe obu ekip to Industrial Solutions Group - Stowarzyszenie Odra-Niemen oraz Bulik Trans - Brzmienie Miasta.