30.05 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
2 : 5
( 1 : 1 )
Skład: Loy, Komorowski, Wyrzykowski, Woźniak, Kubus, Crespo Garcia, Wójtowicz, Kuc, Slami, Antoniszyn, Huber
Skład: Labourot, Palka, Pinto, Ojo, Matuszak, Grabara, Ferros, Di Tella, Marques
15' Ruben Crespo Garcia
24' Wojciech Kuc
24' Michał Antoniszyn
26' Wojciech Kuc
28' Wojciech Kuc
30' Michał Antoniszyn
16' Michał Matuszak
26' Dario Ferros
31' Ricardo Pinto
Zawodnik meczu: Wojciech Kuc (Autor dwóch bramek dla BD, aktywny w ofensywie. Wyróżnić można również Michała Antoniszyna, również strzelca dwóch goli.)

Debiutanci Unit4 i Becton Dickinson z każdym kolejnym meczem w naszej lidze się rozkręcają i co za tym idzie - grają coraz lepiej. Dobra gra zaczyna przynosić punkty, a każdy zdobyty punkt - jest motywacją do zdobywania kolejnych. Ostatnio zespół Dario Ferrosa rozbił XL Catlin - 8:2 i była to ich premierowa wygrana we Wrocbalowej Lidze Biznesu. Teraz "zieloni" będą chcieli iść za ciosem i znowu zapunktować. Łatwo nie będzie, bo BD również śmiało sobie poczyna, o czym świadczy fakt posiadania we własnym dorobku - siedmiu punktów. Czy ten dorobek zespół dowodzony przez duet Michał Antoniszyn-Wojciech Woźniak - powiększy? Czy też U4 znowu pokaże klasę i zaskoczy wyżej notowanego przeciwnika?

1' - Rzut wolny dla Unit4, Ricardo Pinto nad bramką.
3' - Piłkę po uderzeniu Dario Ferrosa pewnie łapie Oliwer Kubus, nominalny obrońca, który tego dnia stanął między słupkami bramki Bectonu.
6' - Unit4 cały czas w natarciu.
9' - "To jest gol!" - komentarz czekającego na swój mecz golkipera Victorii przygądającego się widowisku jest jak najbardziej słuszny. To powinna być bramka i chyba nikt ze zgromadzonych na Skwierzyńskiej osób nie jest w stanie zrozumieć czemu Ricardo Pinto nie skierował piłki do siatki po podaniu Dario Ferrosa, tylko posłał ją nad bramką.
15' - Futbolówka po strzale z połowy Tomasza Hubera przelatuje nad poprzeczką.
15' - GOL! 0:1 Ilyas Slami na raty podaje do Rubena Crespo Garcii, a ten dokłada tylko "wewnętrzniaka" i z bliskiej odległości pokonuje Steeve'a Labourot!
16' - GOL! 1:1 Na odpowiedź Unitu nie musieliśmy długo czekać. Na listę strzelców wpisuje się Michał Matuszak, a że prawie żadna bramka nie obywa się bez echa na trybunach teraz też mamy komentarz delikatnie poirytowanego rezerwowego zawodnika Becton Dickinsonu skierowanego w stronę kolegów przebywających na boisku ("Gdzie Wy wybiegacie tym pressingiem?! Siły jak konie macie?!").
17' - Strzałem z połowy próbuje zaskoczyć Kubusa Rafał Palka, golkiper Bectonu zachowuje jednak czujność.
18' - Ładny strzał Matuszaka, piłka wędruje jednak obok bramki.
24' - GOL! 1:2 Rzut wolny dla Becton za faul Alvaro di Telli, płaskie zagranie z bocznego sektora pola karnego do Wojciecha Kuca, strzał pomocnika BD i piłka w siatce!
24' - GOL! 1:3 Becton Dickinson idzie za ciosem! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Michał Antoniszyn.
26' - Troszkę nerwowo zrobiło nam się na murawie, emocje studzi Damian Pasternak pokazując podwójne "żółtko" - dla Wojciecha Kuca z Bectonu i Daio Ferrosa z Unitu.
27' - Centra Rafała Palki na Joshuę Ojo i ładny strzał z głowy napastnika Unit4, piłka jednak wędruje obok słupka.
28' - GOL! 1:4 To się nazywa wejście! Damian Pasternak komunikuje Wojciechowi Kucowi, że kara dwóch minut za żółtą kartkę właśnie dobiegła końca, pomocnik BD pojawia się na murawie, wpada w pole karne, zagrywa do Ilyasa Slami, ten piłkę mu oddaje, a oddanie futbolówki równoznaczne jest z asystą, bo Kuc precyzyjnym strzałem umieszcza ją w siatce, dzięki czemu Becton prowadzi już trzema bramkami!
30' - GOL! 1:5 Prowadzenie zwiększa się do czterech goli, a wszystko za sprawą Michała Antoniszyna, który drugi raz w tym meczu pokonuje Steeve'a Labourot.
31' - GOL! 2:5 W odpowiedzi mamy trafienie Unitu. Strzelcem gola jest Ricardo Pinto, który w sytuacji sam na sam z Kubusem zachowuje zimną krew i umieszcza futbolówkę w siatce.
34' - Kilka minut później Pinto ma szansę na kolejnego gola, po strzale z 15. metra pomocnika Unit4 na drodze piłki staje słupek.
38' - Pinto jest najbardziej aktywny w końcówce spotkania - na dwie minuty przed końcem chciał jeszcze pokonać Kubusa strzałem "pod ladę" ten jednak popisał się ładną interwencją i zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.

Mecz obfitujący w sytuacje z obu stron, większą skutecznością wykazali się jednak zawodnicy Becton Dickinson i to na konto tego zespołu wędrują trzy punkty. Najbliższym rywalem "pomarańczowo-granatowych" będzie znajdujący się zaraz za nimi w tabeli, ze stratą jednego oczka, FC Żwir. Unit4 F.C. powalczy natomiast z Bulik Transem.