23.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
3 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Hernandez, Komorowski, Wyrzykowski, Woźniak, Wójtowicz, Kuc, Antoniszyn, Huber
Skład: Gudra, Mikołajek, Wardęga, Mikołajek, Mikołajek, Bieszczad, Mikołajek, Flejterski, Rozwadowski
19' Michał Antoniszyn
32' Michał Antoniszyn
15' Mateusz Gudra
33' Patryk Rozwadowski
34' Patryk Rozwadowski
Zawodnik meczu: Patryk Rozwadowski (Patryk znowu pokazał się z dobrej strony i gdy drużynie nie szło, wziął ciężar gry na swoje barki i strzelając dwa gole - dał ZA - wygraną. Wyróżnić trzeba również Michała Antoniszyna i Mateusza Gudrę. )

Zielone Anioły to drużyna, która grając z ligowymi hegemonami potrafi napsuć im wiele krwi, ale często głupio gubi punkty ze średniakami. Można przytoczyć tutaj dobre mecze z Gang Bangiem Albanii (przyp. porażka 1:2), z WSOWLąd (przyp. wygrana 1:0), czy też z Industrial Solutions Group (przyp. remis 1:1) oraz dla kontrastu - ten słaby z XL Catlin (przyp. remis 2:2). To pokazuje, że "Green Angels" grając z dziewiątym w tabeli Becton Dickinson, wcale nie muszą zainkasować łatwych trzech punktów. Team Wojciecha Kuca z każdym kolejnym meczem radzi sobie coraz lepiej, a w ostatnich dwóch potyczkach - zanotował dwie wygrane. A że apetyt rośnie w miarę jedzienia, to BD będzie chciało za wszelką cenę pokonać ZA. Jeżeli uda im się zatrzymać ofensywny duet przeciwników, czyli Mateusza Gudrę i Patryka Rozwadowskiego, to jest na to wielka szansa. Wiele też zależy od nastawienia ekipy Olafa Mikołajka - grunt to nie zlekceważyć przeciwnika, a wtedy będziemy świadkami fantastycznego widowiska. Dzisiaj ZA zagra bez swojego podstawowego bramkarza, a między słupkami debiutant - Ryszard Żechalko.

5' Mocny strzał Patryka Rozwadowskiego z lewej strony ląduje tylko i wyłącznie na bocznej siatce bramki Becton Dickinson.
6' Michał Antoniszyn dostaje piłkę w pole karne i oddaje strzał z woleja, który przelatuje tuż nad poprzeczką.
9' Wojciech Kuc strzela z dystansu na bramkę ZA i z trudem piłkę do boku odbija Ryszard Żechalko.
12' Rozwadowski mija rywala w polu karnym i oddaje strzał, który instynktownie nogami broni Carlos Brito Hernandez.
13' Dwa strzały Zielonych Aniołów; Rozwadowskiego i Jana Mikołajka - za każdym razem udanie interweniuje Hernandez zbijając futbolówkę do boku.
15' (1:0) - Techniczne uderzenie Mateusza Gudry sprzed pola karnego, rykoszet i piłka wpada do siatki tuż przy słupku.
18' Wojciech Woźniak wygrywa przebitkę z Gudrą, staje oko w oko z Żechalko, ale ten popisuje się udanym wyjściem i w porę wybija futbolówkę przed siebie.
19' (1:1) - Michał Antoniszyn mając trochę miejsca i czasu przed polem karnym decyduje się na uderzenie, które wpada do siatki tuż przy krótszym słupku bramki strzeżonej przez Żechalko.
20' Uderzenie Rozwadowskiego z powietrza przelatuje tuż nad poprzeczką.
22' Kolejna próba Rozwadowskiego z dalszej odległości i kolejna nieznacznie mija dalszy słupek bramki Hernandeza.
23' Woźniak oddaje płaski strzał, który bramkarz niepewnie odbija do boku.
26' Gudra sprzed pola karnego starał się zaskoczyć Hernandeza, ale ten był dobrze ustawiony i odbija futbolówkę do boku.
31' (1:2) - Pozornie niegroźna akcja kończy się golem. Wybicie Żechalko staje się nabiciem przeciwnika, w tym przypadku Antoniszyna i futbolówka po rykoszecie od napastnika BD - wpada do siatki. Debiutant na prowadzeniu.
32' Mateusz Flejterski z dystansu i Hernandez odbija piłkę przed siebie.
33' (2:2) - Rzut wolny dla ZA. Do jego wykonania podchodzi Rozwadowski i pakuje piłkę do siatki, znajdując dziurę w centralnej części muru stworzonego przez zawodników BD.
34' Antoniszyn w kontrze kończy akcje strzałem z prawej strony, który na raty wyłapuje bramkarz rywali.
34' (3:2) - Rozwadowski odpowiada, oddając potężny strzał z lewej strony, który wpada do siatki tuż przy dalszym słupku.
35' Rozwadowski mija rywala i strzela - obok słupka.
36' Po uderzeniu Woźniaka piłkę z linii bramkowej wybija Mateusz Gudra.
37' Gudra na przedpole zagrywa do Mariusza Mikołajka, który oddaje strzał z pierwszej piłki - obok słupka.

Becton Dickinson postawił się faworytowi i byliśmy świadkami bardzo wyrównanego pojedynku. W tym zimną krwią wykazało się "Green Angels", które w końcówce odwróciło losy meczu i dzięki wygranej liczy się w walce o awans. Drużyna Wojciecha Kuca przegrywa pierwszy raz od dwóch kolejek, ale pokazuje, że z każdym kolejnym meczem - gra coraz lepiej i może jeszcze nie jednego w drugiej lidze zaskoczyć. Następne pary meczowe obu ekip to: Armia Zbawienia - Zielone Anioły oraz Unit4 - Becton Dickinson.