17.05 godz. 19:45, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Kondratowicz, Jaśniewski, Bartosik, Andrzejczak, Hylewicz, Jaśniewski
Skład: Ahmed, Labourot, Palka, Majer, Pinto, Ojo, Matuszak, Ferros, Di Tella, Markowski
1' Adrian Kondratowicz
9' Marek Szpyra
12' Marek Szpyra
25' Łukasz Andrzejczak
28' Konrad Hylewicz
35' Mateusz Skrzypecki
3' Dario Ferros
29' Dario Ferros
36' Ricardo Pinto (Rzut karny)
39' Dario Ferros
Zawodnik meczu: Ricardo Pinto (Mimo porażki swojego zespołu Ricardo zagrał bardzo dobre zawody, miał udział przy wszystkich bramkach swojego zespołu, sam również raz wpisał się na listę strzelców. )

Na tę chwilę najsłabiej radzącą sobie drużyną we Wrocbalowej Lidze Biznesu jest debiutant Unit4, który zamyka ligową tabelę i może "pochwalić się" dwoma nieudanymi statystykami. Pierwszą jest fakt, że posiada najgorszą ofensywę w lidze - strzelając w dotychczasowych sześciu potyczkach - tylko jednego gola. Drugą jest to, że dysponują trzecią od końca najmniej szczelną defensywą w rozgrywkach. Kiedyś to w końcu trzeba zmienić i czemu nie zrobić tego grając z Brzmieniem Miasta? Ekipa Marka Szpyry zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium i na pewno nie zlekceważy "outsidera", by móc w czerwcu cieszyć się z wywalczenia awansu do pierwszej ligi. Czy będziemy świadkami nielada sensacji i "Zieloni" w końcu zapunktują? Czemu nie, przecież to jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe.

1' 1:0 - Błyskawiczne rozpoczęcie spotkania przez Adriana Kontratowicza, jako pierwszy wpisuje się na listę strzelców.
3' 1:1 - Ricardo Pinto wygrał pojedynek z Robertem Skrzypeckim, wpadł w pole karne i uderzył na bramkę, błąd w ustawieniu golkipera, piłka odbija się od słup i wpada na wolne pole, do futbolówki dopadł Dario Ferros i z najbliższej odległości głową skierował piłkę do pustej bramki.
5' Ostropolski uderza z dystansu, pewnie broni golkiper.
7' Okazja bramkowa przed Unit4, bramkarz pewnie broni.
9' 2:1 - Marek Szpyra dostaje futbolówkę  w polu karnym, uderza z pierwszej piłki nie do obrony.
12'  Za nieprzepisowe zagranie piłki ręką żółtą kartkę otrzymuje Marek Szpyra.
15' Kontra Brzmiemiasta, Kondratowicz niedokładnie zagrywa do Andrzejczaka, cała akcja spaliła na panewce.
17' Mimo sporej przewagi brzemiemiasta, nie mogą tego udokumentować bramką, ciągle prowadzą minimalnie.
22' Groźnie z dystansu uderza Hylewicz, piłka przeleciała obok bramki.
23' Atomowe uderzenie z własnej połowy Pałki, bramkarz na szczęście jest na postarunku.
25' 3:1 - Andrzejczak dobrze odnalazł się w polu karnym i z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.
26' Hylewicz uderza z powietrza, bramkarz pewnie broni ten strzał.
28' 4:1 - Klepka w polu karnym Szpyry z Hylewiczem, na listę strzelców wpisuje się ten drugi.
29' Za faul żółtą kartką ukarany został Dario Ferros.
33' Akcja w polu karnym Brzemiemiasta, uderzenie Ricardo Pinto , piłka przeleciała obok bramki.
35' Skrzypecki fauluje w polu karnym  napastnika rywali, sędzia Niciński pokazuje Matuszowi Skrzypeckiemu żółtą kartkę.
36' 4:2 - Rzut karny pewnie wykorzystuje Rocardo Pinto.
39' 4:3 - Dario Ferros zdobywa bramkę kontaktową, chyba już zabranie czasu aby zdziałać coś więcej w tym meczu.

Brzmieniemiasta w bólach zgarnęła komplet punktów, łatwo nie było. Outsaider postawił twarde warunki i o końcowy wynik było sprawą otwartą. Trzy oczka pozwoliły ekipie Marka Szpyry umocnić sie w czołówce drugiej ligi i z wielkim optymizmem mogą podejść do kolejnej konfrontacji, ich rywalem będzie WSOWLąd. Unit4 powalczy o pierwsze zwycięstwo z XL Catlin