11.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
0 : 6
( 0 : 2 )
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Kondratowicz, Czerwiński, Jaśniewski, Bartosik, Jarosławski, Andrzejczak, Hylewicz, Jaśniewski
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Ratajczak, Zielonka, Bargiel, Ucherek, Mormul, Kubik, Jasiński, Szczypta
9' Adrian Kondratowicz
17' Konrad Hylewicz
22' Adrian Kondratowicz
30' Łukasz Andrzejczak
37' Konrad Hylewicz
40' Łukasz Andrzejczak
Zawodnik meczu: Konrad Hylewicz (Aktywny w ataku, pomocny w obronie. Niejednokrotnie siał postrach w oczach bramkarza Odry i dokładnie zatrzymywał ataki rywala.)

Spotkanie drużyn z przeciwległych biegunów tabeli. Brzmienie Miasta walczące o awans oraz Stowarzyszenie Odra-Niemen walczące o wyjście ze strefy hmm spadkowej jeśli powstanie 3 Liga WLB. Czy Brzmienie zrobi kolejny krok w drodze po awanas? Czy może pierwsze zwycięstwo w tej edycji wpadnie na konto Odry? Tego dowiemy się po 40 minutach.
4' Brzmienie Miasta po woli przejmuje inicjatywę na boisku i nie daje rozwinąć ataków Odrze
6' Odra zepchnnięta do głębokiej defensywy spowodowanej naporem Brzmienia
7' Skrzypecki mocno na bramkę strzeżoną przez Zielonkę, ale piłka mija poprzeczkę
9' GOL! 1-0 Słowicki wrzuca piłkę z własnej połowy na głowę do Kondratowicza, a ten precyzyjnym strzałem lobuje bramkarza i zdobywa pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu
11' Brzmienie przejęło całkowicie inicjatywę na boisku i świetnie rozbija zalążki ataku Odry
13' Składna akcja Brzmienia, której po dobrym podoaniu od Skrzypeckiego nie wykorzystuje Bartosik
15' Z minuty na minutę gra staję się jednostronna, a bramkarz Brzemienia jak do tej pory bezrobotny
16' Jedna z nielicznych akcji Odry zakończona niecelnym strzałem z dystansu wykonanym przez Kubika
17' GOL! 2-0 Drużynowa akcja świetnie wykończona przez Hylewicza, który po podaniu Skrzypeckiego zdobywa gola z pola karnego na tzw. "pustaka"
19' Zawodnicy Odry starają się jak mogą, aby wypracować sobie dogodną sytuację jednak wysoki pressing Brzmienia uniemożliwia im poczyniania na boisku
22' GOL! 3-0 Drugą bramkę tego dnia zdobywa Kondratowicz, a dla Brzmienia to już trzeci gol. Tym razem piłkę zgrywa Skrzypecki, a Adrian dokłada nogę i delikatnym lobem pokonuje bramkarza, którym w drugiej połwie jest Rozpędowski
25' Chaotyczne akcje Odry nie przynoszą efektu bramkowego i jak na razie wynik nie ulega zmianie
27' Kolejne sytuacje Kubika, Szczypty oraz Jasińskiego rozbijane przez obrońców Brzmienia
29' Indywidualna akcja Czerwińskiego, który na środku boiska gubi jednego z pomocników Odry i pędzi pod bramkę jednak gubi piłkę przed polem karnym
30' GOL! 4-0 Cóż za bramka!!! Rzut rożny w wykonaniu Słowickiego, który wrzuca piłkę w pole karne, a tam przewrotką popisuje się Andrzejczak i podwyższa wynik spotkania
33' Druga połowa to już dominacja Brzmienia, obraz gry na jedną bramkę mimo waleczności gracze Odry nie są w stanie przedrzeć się przez defensywe rywala
35' Kolejna akcja Brzmienia tym razem lewym skrzydłem pędzi Jaśniewski, ale oddaje niecelny strzał
37' GOL! 5-0 Hylewicz indywidualnie lewym skrzydłem i po strzale w długi róg zdobywa piątą bramkę dla Brzmienia
40' GOL! 6-0 Andrzejczak w ostatniej akcji zdobywa bramkę przy pomocy głowy i ustala wynik meczu

W skrócie dominacja Brzmienia Miasta. Mecz raczej jednostronny z pojedynczymi zrywami Stowarzyszenia Odry-Niemen. Walczeność graczy Odry na plus jednak mecz wygrywa ten kto zdobędzie więcej bramek, a w tym meczu było to Brzmienie miasta.

autor: Piotr Baran