Skład: Kazanecki, Zych, Szczepanik, Oborzyński, Turek, Kostecki, Liczbik, Tomala, Puchała
Skład: Biel, Wielgus, Chabier, Osowski, Uchański, Kicman, Maziarz, Barski, Stefańczyk, Broniarz
28' Adrian Puchała
35' Jakub Kazanecki
39' Adrian Puchała
40' Adrian Puchała
21' Arkadiusz Barski
Zawodnik meczu: Adrian Puchała (Adrian znowu pokazał swój geniusz. Był zmorą defensywy Armii Zbawienia - strzelając jej sześć bramek i notując dwie asysty. Wyróżnić należy rownież Jakuba Kazaneckiego. )

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie dwóch ekip marzących o tym, aby jesienią biegać po boiskach pierwszej ligi. Mowa o szóstej w stawce Armii Zbawienia i o trzecim Industrial Solutions Group. Jedni i drudzy tylko raz tej wiosny stracili punkty. Ci pierwsi przegrywając po zaciętym boju z Gang Bangiem Albanii - 3:4, drudzy remisując - 1:1 z Zielonymi Aniołami. Jakby jednak nie było wyżej swoją notowania ISG, które choć broni dosyć podobnie do AZ-u, to jednak w ofensywie radzi sobie zdecydowanie lepiej. Liderem tej drużyny w tej formacji jest młody, a zarazem bramkostrzelny Adrian Puchała, który ma na swoim koncie tyle goli ile wszyscy zawodnicy Armii razem wzięci, czyli 17! Team Rafała Osowskiego, jeżeli marzy o walce o najwyższe cele, to nie może przestraszyć się wyżej notowanego przeciwnika. Czy zatem Emil Wielgus i jego koledzy z obrony dadzą radę powstrzymać najskuteczniejszego obecnie gracza we Wrocbalu? Czas pokaże!

1' Uderzenie Sławomira Kosteckiego z prawej strony - Emil Wielgus pewnie łapie.
3' Strzał Bartosza Liczbika sprzed pola karnego - przelatuje minimalnie obok bramki Armii Zbawienia.
4' Karol Broniarz w tempo zagrywa do Arkadiusza Barskiego, ale ten mając przed sobą tylko bramkarza rywali - nieczysto trafia w piłkę i "podaje" ją wprost w "koszyczek" golkiperowi.
5' Rafał Tomala w tempo zagrywa do Jakuba Kazaneckiego, który staje oko w oko z bramkarz, oddaje strzał, który zmierza ku pustej bramce, ale niestety do niej nie wpada, bowiem w ostatniej chwili udanie interweniuje Mateusz Stefańczyk wybijając "balon" z linii bramkowej.
11' (0:1) - Adrian Puchała mija obrońcę i oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który znajduje drogę do siatki obok nieporadnie interweniującego Wielgusa.
12' Uderzenie Puchały z dystansu i z trudem Wielgus zbija piłkę na rzut rożny.
13' Mocny strzał Barskiego sprzed pola karnego - świetnie do boku odbija Marek Szczepanik.
17' (0:2) - Rzut wolny dla Industrial Solutions Group. Do jego wykonania podchodzi Puchała i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupu zaskakuje Wielgusa.
18' Szansa na bramkę kontaktową. Rafał Osowski staje oko w oko ze Szczepanikiem, ale przenosi futbolówke tuż nad poprzeczką.
19' Puchała wychodzi w sytuacji sam na sam i zamiast podawać do lepiej ustawionego partnera, sam finalizuje akcje, lecz gola nie ma, bowiem futbolówka przelatuje obok dalszego słupka bramki AZ.
19' Kazanecki za faul na rywalu zostaje ukarany żółtą kartką.
19' (0:3) - Coś niesamowitego. ISG grając w osłabieniu zdobywa kolejnego gola. Puchała centruje piłkę w pole karne z rzutu rożnego, a tam odnajduje się Liczbik, który strzałem głową - nie daje żadnych szans Wielgusowi.
20' Próba Szymona Kicmana z dalszej odległości ląduje wprost w rękawicach Szczepanika.
21' (1:3) - Kicman popędził prawą stroną i dośrodkowuje futbolówkę w pole karne. Tam jest Barski, który dostawia głowę i piłka wpada do siatki. Armia się nie poddaje!
22' (1:4) - Szybka odpowiedź "gości". Kazanecki w tempo zagrywa do Puchały, a ten strzałem przy nie daje żadnych szans Wielgusowi. Mamy hattrick młodego napastnika ISG.
23' Stefańczyk z autu zagrywa w pole karne do Barskiego, który oddaje strzał z pierwszej piłki, a ten przelatuje obok bramki.
25' Mocne uderzenie Tomali sprzed pola karnego - do boku zbija Wielgus.
25' (1:5) - Dwójkowa akcja Puchały z Tomalą. Tomala do Puchały, ten mu piłkę oddaje, a Rafał mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje golkipera rywali.
27' Błąd Marcina Chabiera. Piłkę przejmuje Puchała, ale mając przed sobą tylko Wielgusa - uderza wprost w niego!
28' Marcin Uchański z rzutu wolnego centruje piłkę w pole karne. Tam jest Rafał Biel, który oddaje strzał z główki - obok bramki.
28' (1:6) - Uderzenie Puchały z dystansu i kolejny gol tego zawodnika - już czwarty!
33' Biel huknął z rzutu wolnego, ale futbolówka przeleciała obok bramki.
34' Uchański do Broniarza, a ten decyduje się na mocny strzał, który z trudem na rzut rożny odbija Szczepanik.
35' Kolejna próba z dystansu graczy Armii Zbawienia. Znowu próbuje Biel i znowu okazuje się gorszy od Szczepanika.
35' (1:7) - Kazanecki w kontrze mija obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzalając przy słupku - umieszcza piłkę w siatce.
37' Uchański podaje do Biel, a ten płasko strzela tak, że piłkę do boku odbija golkiper rywali.
39' (1:8) - Kazanecki mocno uderza sprzed pola karnego, Wielgus odbija futbolówkę do boku. Niestety nie ma szczęścia, bo tam czyha Puchała i z łatwością pakuje piłkę do siatki.
40' Strzał Stefańczyka z prawej strony i udanie nogami broni go Szczepanik.
40' (1:9) - Z najbliższej odległości, na raty, Puchała pokonuje Wielgusa!

Pewna wygrana debiutanta, dla którego team Rafała Osowskiego był jedynie cieniem. Defensorzy "pomarańczowych" nie potrafili zatrzymać Adriana Puchały i spółki, tak więc musieli pogodzić się z bardzo wysoką porażką. Jest to druga klęska AZ-u w tym sezonie, która nieco komplikuje sprawy awansowe. ISG zwycieżając wskakuje na fotel lidera i robi kolejny krok w kierunku promocji do najwyższej klasy rozgrywkowej. Następny mecz Armii Zbawienia to starcie z FC ŻWiR. Industrial Solutions Group zmierzy się z kolei z WSOWLąd.

Adrian Puchała (Industrial Solutions Group)