09.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
2 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Hernandez, Loy, Komorowski, Wyrzykowski, Woźniak, Kubus, Wójtowicz, Kuc, Grzegorzewski, Antoniszyn, Huber
Skład: Skibiński, Jasiński, Respondek, Toczek, Murak, Filipczyk, Gackiewicz, Lebiodzik, Ławicki
11' Wojciech Woźniak
25' Wojciech Kuc
30' Wojciech Woźniak
35' Oliwer Kubus
24' Tomasz Filipczyk
29' Dariusz Respondek
36' Damian Jasiński
Zawodnik meczu: Wojciech Woźniak (Najbardziej aktywny spośród zawodników Becton Dickinson. Autor dwóch trafień, najczęściej "uruchamiał" golkipera Victorii.)

Ciągle bez punktów w sezonie pozostaje Victoria Czerwoni, która okupuje przedostatnie miejsce w stawce, posiadając dotychczas drugą, najgorszą defensywę (28 goli na minusie) i jedną z najmniej skutecznych ofensyw. Ich przeciwnik - Becton Dickinson radzi sobie nieznacznie lepiej. Co prawda ma już w dorobku jedno oczko, ale również nie grzeszy grą obronną, a przede wszystkim ofensywną, dzięki której zdobył tylko jednego jedynego gola. W bezpośrednim starciu może zdarzyć się wszystko, lecz nieco wyżej stoją notowania BD, które nie tylko posiada lepszą sytuację kadrową od swoich adwersarzy, ale przede wszystkim z każdym kolejnym meczem radzi sobie na boisku coraz lepiej. Nie można powiedzieć tego o ekipie Tomasza Skibińskiego. Jej forma jest sinusoidalna i niezły mecz przelatają fatalnym. Czego kibice mogą się spodziewać? Miejmy nadzieję, że zaciętego starcia, w którym sprawa tego kto zwycięży toczyć się będzie do ostatniego gwizdka sędziego.

1’ – Wojciech Kuc oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, piłka wędruje obok słupka.
3’ – Kuc ponownie znajduje się w dogodnej sytuacji na otwarcie wyniku, w ostatniej chwili piłkę spod nóg wygarnia mu jednak obrońca Victorii do spółki z bramkarzem.
6’ – Damian Jasiński w tempo zagrywa do Michała Gackiewicza, a ten oddaje strzał sprzed pola karnego. Hernandezowi udaje się jednak zbić piłkę do boku, tak więc nadal mamy 0:0 na tablicy wyników.
8’ – Błąd defensywy Victorii, Oliwer Kubus przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
8’ – Skibiński wrzuca piłkę w pole karne, futbolówka jednak zamiast trafić do któregoś z jego kolegów (bądź koleżanki) trafia wprost „w koszyczek” bramkarzowi.
9’ – Uderzenie Lebiodzika z prawej strony, Hernandez bez trudu łapie piłkę.
10’ – Centra w pole karne Wojciecha Wyrzykowskiego, tam do piłki dopada Woźniak i oddaje strzał, jednak Marcin Ławicki nie daje się zaskoczyć i odbija futbolówkę do boku.
11’ – GOL! 0:1 – Starania Wojciecha Woźniaka w końcu przełożyły się na bramkę. Ławicki kapituluje po precyzyjnym uderzeniu z prawej strony pola karnego pomocnika Bectonu.
12’ – Woźniak cały czas aktywny, tym razem jednak futbolówka po uderzeniu Wojtka z dystansu wędruje obok słupka.
17’ – Dośrodkowanie Marty Toczek z narożnika boiska, Hernandez odbija futbolówkę przed siebie.
21’ – Błąd Marcina Ławickiego, Wojciech Woźniak nie korzysta jednak z prezentu i trafia wprost w golkipera Victorii.
22’ – Michał Antoniszyn marnuje „setkę” i nie trafia „na pustaka”. A mogliśmy mieć już 2:0 dla ekipy Becton Dickinson.
24’ – GOL! 1:1! Victorii udaje się doprowadzić do wyrównania. Filipczyk strzela z najbliższej odległości, Hernandez broni. Filipczyk dobija, Hernandez broni. Filipczyk się tym jednak nie zraża, w końcu nie od dziś wiadomo, że „do trzech razy sztuka”. Z trzecią dobitką golkiper Bectonu nie daje już sobie rady, w związku z czym mamy wyrównanie i mecz zaczyna się nam na nowo.
25’ – GOL! 1:2! Radość zawodników (i zawodniczki) w czerwonych strojach nie trwała długo. Wszystko popsuł Wojciech Kuc, który strzelił bramkę na 1:2. Teraz więcej powodów do uśmiechu ma ekipa w granatowo-pomarańczowych strojach.
29’ – Żółty kartonik za faul na rywalu ogląda Dariusz Respondek. Decyzja Damiana Pasternaka oznacza dla Victorii dwie minuty gry w osłabieniu.
29’ – Wojciech Woźniak wrzuca futbolówkę w pole karne, po jego centrze strzał głową oddaje Wojciech Kuc, jednak piłkę pewnie łapie Marcin Ławicki.
30’ – GOL! 1:3! Marta Toczek dorzuca futbolówkę w pole karne Bectonu, niestety tam nikt z jej kolegów do piłki nie dopada, mamy za to zabójczą kontrę grającego w przewadze zespołu Wojciecha Kuca. Kuc zagrywa do Wojciecha Woźniaka, a ten pakuje piłkę do pustej bramki i Victoria musi rozpocząć grę od środka.
35’ – GOL! 1:4! I znów nadzieje na ugranie pierwszych punktów na wiosnę stają się bardziej odległe. Victoria zostaje sprowadzona do parteru przez Oliwera Kubusa, którego próbował kryć jeszcze Gackiewicz. Ani Michał Gackiewicz, ani stojący między słupkami Marcin Ławicki nie spodziewali się raczej tego, że Oliwer odda strzał „z klaty” a piłka trafi niemal w samo okienko…
36’ – GOL! 2:4! Minutę później mamy odpowiedź grającej już w komplecie Victorii . Klepka Filipczyka z Jasińskim zakończona uderzeniem z ostrego kąta przez tego drugiego i mamy piłkę w sieci!
37’ – Michał Antoniszyn oddaje strzał a futbolówka trafia w poprzeczkę!
38’ – Wojciech Wyrzykowski zagrywa do Borysa Loya, a ten będąc sam na sam z Ławickim gra w myśl zasady „jedno drzewo na pustyni” i ładuje piłkę wprost w golkipera Czerwonych.
39’ – Skibiński zachęcony wyczynami Michała Antoniszyna sprzed dwóch minut również pragnie poczuć się jak turbokozak. Mamy kolejną poprzeczkę, tym razem z drugiej strony boiska, po której piłka odbija się jeszcze od ziemi i… technologia goal-line chyba nie działa, a przynajmniej Damian Pasternak jest odmiennego zdania, niż większość zawodników w czerwonych strojach i gola uznać nie zamierza.
40’ – Na koniec mamy jeszcze strzał Jasińskiego, piłka drogi do siatki jednak nie znajduje.

Piąty mecz nie przyniósł przełamania drużynie Tomasza Skibińskiego. Rywal był dzisiaj w zasięgu ręki, jednak jak to mówią – „wygrywa ten kto popełnia mniej błędów”. Victoria popełniła tych błędów dzisiaj trochę więcej od rywala, przez co trzy punkty wędrują na konto ekipy Becton Dickinson, która dzięki temu awansuje na 9. lokatę. Czerwoni są przedostatni i o zmianę tego stanu rzeczy powalczą w najbliższy poniedziałek z sąsiadem w tabeli – zespołem Odry Niemen. Kolejnym rywalem Dickinsona będzie natomiast XL Catlin.