05.05 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
5 : 0
( 3 : 0 )
Skład: Hernandez, Loy, Komorowski, Wyrzykowski, Woźniak, Crespo Garcia, Wójtowicz, Kuc, De Miguel Moncho, Slami, Grzegorzewski, Antoniszyn, Huber
Skład: Serafinowski, Kłodnicki, Sobolewski, Guziejewski, Sepetowski, Czarnowski, Salamon, Kotwicki, Kublik
38' Wojciech Woźniak
4' Adrian Kublik
7' Krzysztof Kotwicki
14' Krzysztof Kotwicki
32' Damian Guziejewski
38' Adrian Kublik
Zawodnik meczu: Krzysztof Kotwicki (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, raz po raz nękał strzałami defensywę rywala. Spotkanie zakończył zdobyciem dwóch bramek! Na wyróżnienie zasługuje również Adrian Kublik.)

Ostatnio Gang Bang Albanii napotkał na największy opór dotychczas i nie tylko musiał się sporo natrudzić, aby ograć Armię Zbawienia, ale przede wszystkim stracił pierwsze bramki w tym sezonie. Przykład z AZ-u będzie chciał wziąć inny debiutant - Becton Dickinson, który ostatnio ugrał pierwszy punkt w sezonie. Teraz apetyt będzie rósł w miarę jedzenia, a więc BD będzie chciał zainkasować komplet oczek. O to będzie piekielnie trudno, bowiem zespół Tomasza Guziejewskiego nie tylko świetnie gra w piłkę, ale przede wszystkim posiada taki skład, że jakby rozłożyć go na czynniki pierwsze i rozdzielić pomiędzy resztę ligi - każdy zawodnik z osobna wniósł by wiele do gry danej ekipy. GBA jest murowanym faworytem grając z teamem Wojciecha Kuca, ale tego nie można lekceważyć, bo przecież w piłce nie ma rzeczy niemożliwych!

2' Po uderzeniu Marcina Czarnowskiego piłkę na rzut rożny paruje Hernandez.
3' W odpowiedzi niecelnie uderza Michał Antoniszyn.
4' GOL! (1-0) - Zagranie Macieja Sepetowskiego strzałem "piętką" na gola zamienia Adrian Kublik.
6' "Klepka" Antoniszyna z Kucem i uderzenie tego drugiego broni goalkeeper "GBA".
7' GOL! (2-0) - Wrzutka w pole karne Kublika i po uderzeniu głową Krzysztofa Kotwickiego mamy kolejne trafienie dla "Błękitnych".
9' Nad poprzeczką przelatuje próba Kotwickiego.
11' Płaskim podbiciem nad bramką uderza Marcin Czarnowski.
14' GOL! (3-0) - Paweł Salomon zagrywa do Damiana Guziejewskiego, a ten wykłada piłkę Krzysztofowi Kotwickiemu i mamy kolejne trafienie dla Gang Bang Albanii.
16' Świetne uderzenie wolejem Michała Antoniszyna i futbolówkę na rzut rożny paruje Wojciech Serafinowski.
18' Próba pokonania goalkeepera "piętką" w wykonaniu Damiana Guziejewskiego okazuje się chybiona.
21' Wprost w Carlosa Brito Hernandeza z dystansu uderza Marcin Czarnowski.
23' Indywidualna akcja Wojciecha Woźniaka kończy się niecelnym strzałem.
25' Kontra "BD" i po dograniu Michała Antoniszyna fatalnie kiksuje Ilyas Slami.
27' Wrzutka w pole karne Artura Sobolewskiego trafia wprost na głowę Krzysztofa Kotwickiego, który uderza obok bramki.
29' Chybiona próba z pola karnego Pawła Salomona.
32' GOL! (4-0) - Adrian Kublik zagrywa "piętką" do Damiana Guziejewskiego, a Ten oddaje strzał i piłka po odbiciu się od poprzeczki wpada do siatki!
34' Nad bramką przelatuje mocne uderzenie z dystansu Macieja Sepetowskiego.
36' Wprost w bramkarza z dystansu uderza Robert Grzgorzewski.
38' GOL! (5-0) - Po korzyści puszczonej przez Arbitra strzałem w długi róg gola zdobywa Adrian Kublik.
38' Za faul na Pawle Kłodnickim żółtą kartkę ogląda Wojciech Woźniak.

Planowe, a zarazem pewne zwycięstwo "Królów Albanii" nad "BD" i kolejne trzy oczka do dorobku ligowego. Po pięciu kolejkach ekipa braci Guziejewskich przewodzi w tabeli drugiej ligi i w starciu z "Programistami" przekonamy się jak naprawdę jest ona silna. O opuszczenie strefy spadkowej Becton Dickinson zagra z Victorią Czerwonii.