04.05 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Labourot, Majer, Pinto, Ojo, Matuszak, Ferros, Di Tella, Markowski
Skład: Kazanecki, Zych, Oborzyński, Turek, Kostecki, Moskwa, Liczbik, Puchała, Grabiec
13' Bartosz Liczbik
26' Jakub Kazanecki
31' Adrian Puchała
33' Sławomir Kostecki
35' Bartosz Liczbik
37' Krzysztof Turek
Zawodnik meczu: Bartosz Liczbik (Skuteczny pod bramką rywala, świetnie asystował przy golach kolegi. Brał udział przy większości goli dla Indrustial Solutions Group.)

Bardzo dobrze radzi sobie debiutanta - Industrial Solutions Group, który na starcie sezonu dysponuje nie tylko najskuteczniejszą ofensywą, ale trzecią najlepszą defensywą. Prym wiedzie w tej ekipie najskuteczniejszy gracz we Wrocbalu - Adrian Puchała, który mimo młodego wieku - wyrasta na główną gwiazdę nie tylko swojej drużyny, ale również całej ligi. Teraz ISG grając z innym debiutantem - Unit4 - jest stawiane w roli murowanego faworyta, a bukmacherzy skupiają tylko nad tym jaki wymiar kary okażą swoim oponentom. "Zieloni" jeszcze tej wiosny nie cieszyli się z punktu i bardzo ciężko będzie im uczynić to po spotkaniu z piątą siłą ligi. Nie można jednak ich przekreślać, bo momentami pokazują dobrą piłkę, która w przyszłości może zatrybić. Miejmy nadzieje, że będziemy świadkami wyrównanego widowiska, w którym losy tego, kto zwycięży będą toczyć się do ostatniego gwizdka sędziego!

5' Z boiska powiewa nudą, na razie nic ciekawego na nim się nie dzieje a jedyna akcja godna notatki to nieprzepisowe wznownie gry z autu przez Unit4 F.C.
8' Coś się zaczyna dziać. Ricardo Pinto dobiegł z piłką do końcowej linii, zagrał ją w pole karne ale Dario Ferros zakończył całą akcję niecelnym strzałem.
10' Mocny strzał Ferrosa.... piłka po rękawicy bramkarza wychodzi na rzut rożny.
11' Pierwsza dogodna okazja Idustrial Solutions Group, Adrian Puchała uderzył z dystansu ale kolanami interweniuje Steeve Labourot.
13' GOL! (1:0) - Faul Ricardo Pinty w środku boiska. Puchała centruje piłkę z rzutu wolnego w pole karne, stojący tyłem do bramki Bartek Liczbik muska ją głąwą tuż przed wyskakującym w górę bramkarzem i mamy prowadzenie dla ISG.
14' Liczbik mógł odwdzięczyć się Puchale asystą ale zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi, zdecydował się na strzał w bramkarza rywali.
16' Mirosław Majer ofiarnie blokuje strzał Adriana Puchały. Było groźnie przed polem karnym Unit4.
18' Bartosz Liczbik przed kolejną szansą, jego strzał z głowy pewnie broni jednak Labourot.
19' Piłka po strzale Kazanieckiego o centymetry mija słupek bramki Unit4 F.C.
22' Industrial Solutions Group zaczyna od groźnych ataków. Liczbik zdecydował się na strzał z linii pola karnego lecz piłka po nodze Majera wyszła na rzut rożny.
23' Mocne uderzenie Kazanieckiego znów mija bramkę rywali, tym razem przelatując nad spojeniem.
26' GOL! (2:0) - Jakub Kazaniecki otrzymuje prostopadłe podanie od Puchały, wyprzeda z piłką onrońców i pakuje ją do bramki!
27' Adrian Puchała zakręcił obroną jak bęben maszyny losującej Lotto piłeczkami, ale zakończył akcję niecelnym strzałem.
31' GOL! (3:0) - Bartek Liczbik zagrywa piłkę do Puchały a ten strzałem po długim rogu podwyższa prowadzenie dla ISG.
33' GOL! (4:0) - Liczbik do Kosteckiego i mamy cztery do zera!
34' Okazja dla Unit4 F.C. Dario Ferros podaje do Pinto lecz ten strzela niecelnie obok słupka
35' GOL! (5:0) - Kolejne dobre podanie Puchały, Liczbik nie marnuje dziś takich okazji i podwyższa prowadzenie.
37' GOL! (6:0) - Kamil Moskwa zagrywa piłkę z rzutu rożnego w pole karne, gdzie głowę dokłada Krzysztof Turek. Siatka w bramce Unit4 zatrzepotała po raz szósty!

Kolejne jednostronne widowisko w dniu dzisiejszym. Industrial długo jednak męczył się ze znalezieniem sposobu na szczelną defensywę rywala. Ostatecznie ISG pokonali Unit4 F.C. 6:0 i wskakują na pozycję wicelidera 2 ligi WLB.

Bartosz Liczbik (Industrial Solutions Group)