tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Gang Bang Albanii 13 +66 39
2 . Industrial Solutions Group 13 +69 34
3 . InsERT Team 13 +32 30
4 . Zielone Anioły 13 +21 29
5 . Brzmienie Miasta 13 +21 26
6 . Bulik Trans 13 +9 24
7 . WSOWLąd 13 -4 22
8 . Armia Zbawienia 13 -2 16
9 . FC ŻWiR 13 -29 14
10 . Becton Dickinson 13 -22 10
11 . XL Catlin 13 -38 6
12 . Unit4 F.C. 13 -31 4
13 . Victoria Czerwoni 13 -52 4
14 . Stow. Odra-Niemen 13 -40 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
25.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Stow. Odra-Niemen
Becton Dickinson
0 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Rozpędowski, Czajka, Cielecki, Fiet, Nojek, Otoliński, Ratajczak, Gajer, Zielonka, Bargiel, Szawłowski, Czelej, Kubik, Jasiński
Skład: Hernandez, Loy, Komorowski, Wyrzykowski, Bryja, Wójtowicz, Paluch, Slami, Grzegorzewski, Antoniszyn, Huber
20' Dawid Gajer
Zawodnik meczu: Wojciech Wyrzykowski ( Pewna gra na pozycji ostatniego obrońcy. Skutecznie powstrzymywał ataki rywali będąc prawdziwą ostoją defensywy w swoim zespole.)
    vs   

Rozpoczynamy kolejny tydzień rozgrywek w WLB. Jako pierwsze na boisko przy Skwierzyńskiej wyjdą ekipy Becton Dickinson oraz Stowarzyszenie Odra Niemen. Oba zespoły początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, gdyż jak dotąd zarówno jedni jak i drudzy nie zdobyli jeszcze nawet punktu a dorobek bramkowy obu ekip również nie powala na kolana. W związku z tym ciężko jest wskazać faworyta tego spotkania i wydaje się, że możliwy jest tu każdy wynik.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
5' Jak dotąd nie oglądalismy żadnej groźnej akcji z obu stron.
10' Za nami już 10 minut spotkania a z boiska nadal wieje nudą....
11' Przebudzenie Odry Niemen! Kubik zagrywa prostopadle do Fieta a ten w sytuacji sam na sam z Hernandezem trafia w poprzeczkę!
13' Indywidualna akcja Bryji, który przy linii końcowej minął dwóch rywali jednak w ostatniej chwili został zatrzymany przez Rozpędowskiego, który wyłuskał piłkę spod nóg zawodnika BD.
16' Płaskie uderzenie Antoniszyna, które bez problemów wyłapuje Rozpędowski.
18' Po raz kolejny na strzał z dystansu decyduje się Antoniszyn i ponownie Rozpędowski pewnie interweniuje.
20' Dawid Gajer ukarany żółtą kartką za uporczywe naruszanie przepisów - dwa niebezpieczne zagrania, a następnie faul w krótkim odstępie czasu.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' Slami dogrywa na piąty metr do niepilnowanego Grzegorzewskiego jednak jego strzał w znakomitym stylu odbija Rozpędowski.
25' Tym razem oko w oko z Rozpędowskim stanął Ilyas Slami jednak zwycięsko z tego pojedynku wyszedł bramkarz Odry Niemen.
28' Gajer zagrywa do Kubika a ten będac w pełnym biegu uderza obok bramki.
30' Minimalnie niecelne uderzenie Gajera z linii pola karnego.
34' Zagranie Wyrzykowskiego w pole karne po którym piłka trafia do niepilnowanego Antoniszyna a ten mając przed sobą tylko bramkarza rywali uderza wysoko nad poprzeczką.
35' Niesygnalizowane uderzenie Gajera z 10 metrów po którym fantastyczną interwencją popisuje się Hernandez wybijając futbolówkę na rzut rożny.
40'  - Koniec spotkania.

Nie było to porywające widowisko. Gra toczyła się głównie w środku pola a gdy zawodnicy jednej bądź drugiej druzyny dochodzili do sytuacji strzeleckich to szwankowała skuteczność albo dobrze interweniowali obydwaj bramkarze. W związku z tym końcowy rezultat wydaje się być wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym. W następnej kolejce Becton Dickinson spotka się z Gang Bang Albanii natomiast Odra Niemen o punkty powalczy z Brzemieniem Miasta.

autor: Marcin Milczanowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: milka@wrocbal.pl

Zawodnik meczu :

Wojciech Wyrzykowski (Becton Dickinson)