20.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Pacak, Kravczuk, Nowicki, Kowalczyk, Waligóra, Majka, Pudlis, Branicki, Miodek
Skład: Rozpędowski, Czajka, Otoliński, Ratajczak, Gajer, Szawłowski, Mormul, Czelej, Kubik, Burkot, Szczypta
11' Paweł Miodek
13' Dawid Pudlis
33' Michał Ratajczak
Zawodnik meczu: Dawid Pudlis (Od początku sezonu Dawid jest najjaśniejszym punktem swojego zespołu, lecz jego dobra gra nie przekładała się na wyniki. W dniu dzisiejszym sytuacja ta zmieniła się, bowiem udało się ograć rywala i po raz pierwszy w tej edycji zapunktować!)

Zespół Tomasza Nowickiego w ostatnich trzech spotkaniach zanotował trzy porażki (przyp. 0:1 ; 0:2 ; 0:4), a więc zapłacił frycowe. Teraz w końcu zamierza zapunktować oraz przede wszystkim zdobyć swojego premierowego gola w lidze Wrocbal. Czy ta sztuka im się uda? Czy raczej Dominik Rozpędowski zagra genialny mecz, nie pozwoli im na to, a sam wraz z kolegami z drużyny będzie świętował długo wyczekiwane przełamanie?

2' Uderzenie Dawida Pudlisa przelatuje obok bramki.
5' Tomasz Nowicki uderza kąśliwie, lecz minimalnie niecelnie.
7' Górą Rozpędowski, który wygrywa starcie sam na sam z Miodkiem.
9' Niecelny strzał Kamila Otolińskiego i mamy "piątkę" dla debiutanta.
11' GOL ! (0-1) - Efektownym lobem goalkeepera pokonuje Paweł Miodek i mamy pierwsze trafienie w tym sezonie podopiecznych Tomasza Nowickiego.
12' Tylko na bocznej siatce ląduje futbolówka po strzale Fieta.
13' GOL! (0-2) - Wrzutka z własnej połowy Dawida Pudlisa wpada do bramki zdezorientowanego Dominika Rozpędowskiego! Wydatny udział przy tym trafieniu miał Paweł Miodek, który skupił na sobie uwagę goalkeepera rywali.
15' Wysoko nad poprzeczką przelatuje próba Pudlisa.
18' Dwukrotnie górą Tomasz Pacak po próbach - z woleja Kubika, a po chwili - z metra Szawłowskiego!
23' Zza pola karnego wysoko nad poprzeczką przelatuje futbolówka po uderzeniu Pudlisa.
26' Rozpędowski na rzut rożny paruje strzał Krzysztofa Słodyczaka.
29' Od samego początku lepiej grają gracze XL Catlin i zasłużenie prowadzą.
33' GOL! (1-2) - Błąd defensywy "XL" wykorzystuje Michał Ratajczak, który mocnym strzalem "przełamuje" ręce goalkeepera i "Odra" "łapie" kontakt!
35' Czy "Stowarzyszenie" zdoła dogonić rywala?
37' Sprzed pola karnego minimalnie niecelnie uderza Dawid Gajer! To mogło być trafienie na remis...
39' Z "czuba" bardzo wysoko nad bramką uderza Bartosz Kubik.
40' Starcie sam na sam z Rozpędowskim przegrywa Paweł Miodek.

Dość szybko objęte prowadzenie beniaminka sprawiło, że mimo ciekawego początku, tempo spotkania opadło i niemal do 30 minuty na boisku nie działo się zbyt wiele... Dopiero w ostatnich minutach spotkanie nabrało rumieńców i po bramce kontaktowej "Odry" oglądaliśmy bardzo ciekawe zawody! Po końcowym gwizdku Arbitra z pierwszych trzech punktów cieszyła się ekipa XL Catlin, która o kolejne "oczka" zagra z Bulik Trans. Natomiast "Stowarzyszenie" o premiowe zwycięstwo w tym sezonie zmierzy się z Becton Dickinson.