19.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kazanecki, Zych, Szczepanik, Oborzyński, Turek, Kostecki, Liczbik, Tomala, Drożdż, Puchała
Skład: Stawarz, Mularczyk, Łysek, Giza, Such, Kmieć, Radziewicz
17' Jakub Kazanecki
21' Rafał Tomala
28' Marek Oborzyński
40' Adrian Puchała
28' Łukasz Such
36' Adrian Mularczyk
Zawodnik meczu: Adrian Puchała (Liczne dryblingi, asysta przy bramce i ustalenie wyniku. Bez kompleksów prowadził grę zespołu na tle starszych przeciwników. )

Hitem trzeciego tygodnia rozgrywek powinien być mecz pomiędzy debiutantem, zajmującym szóste miejsce w tabeli - Industrial Solutions Group oraz spadkowiczem - będącym na najniższym stopniu podium - InsERT Team. Jedni i drudzy mają ogromną chrapkę by awansować, ale to ISG ostatnio zanotowało wpadkę i teraz musi wygrać, aby udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy. "Programiści" na pewno łatwo się nie poddadzą i nie przestraszą się młodzutkiego i bramkostrzelnego tercetu ofensywnego przeciwników, w postaci Adriana Puchały, Rafała Tomali i Jakuba Kazaneckiego. W odpowiedzi bramkę strzeżoną przez Marka Szczepanika ma ostrzeliwać motor napędowy drużyny Grzegorza Mosiołka - Paweł Giza! Który z tej czwórki stanie się bohaterem tego widowiska i pozwoli wykonać ważny krok w kierunku pierwszej ligi? A może będzie to ktoś zupełnie inny? Przekonamy się!

1' Spotkanie między InsERT TEAM i Idustrial Solutions Group rozpoczęte.
3' Puchała próbuje przyśpieszyć grę zagraniem piętką, jednak piłkę przejmuje przeciwnik.
5' Sędzia Pondel studzi emocje na boisku, gdy jeden z graczy domaga się odgwizdania przewinienia.
12' Po okresie nudnej gry decyduje się na uderzenie z  dystansu. Z problemami bronił bramkarz.
15' Gra nieco się ożywiła. Z naciskiem na nieco. Obie drużyny skutecznie się bronią.
17' GOL! Wreszcie drogę do bramki, strzałem z okolicy pola karnego, odnajduje Kuba Kaznacki.
18' Doskonałą sytuację ma InsERT jednak dobrze na posterunku spisuje się bramkarz rywali.
20' Pomyłka goni pomyłkę... najpierw błąd w komunikacji  popełnili obrońcy Industrial, jednak później doskonałą okazje sam na sam z bramkarzem zmarnowali napastnicy InsERTu.
21' GOL! Młoda krew napędza drużynę Industrial. Szybkim podaniem Puchała uruchomił Tomale, a ten z zimną krwią pokonał bramkarza rywali.
23' Gra wygląda nieco lepiej niż w pierwszej połowie. Grający bez zmian zawodnicy InsERT wyraźnie opadli z sił na tle dobrze dysponowanej ekipy INDUSTRIAL SOLUTION TEAM.
28' GOL! Kontrę wyprowadza Marek Oborzyński, po rozegraniu z Bartkiem Liczbikiem dostaje piłkę zwrotną i podnosi porwadzenie swojego zespołu.
29' GOL! InsERT pokazuje pazur! Przeciwnicy jeszcze nie zdążyli się dobrze ustawić, a strzałem z pola karnego postanowił ich zaskoczyć Łukasz Such. Skutecznie.
30' Gra już na dobre się ożywiła. INDUSRTRIAL są o krok od zdobycia bramki, jednak piłkę z linii wybija jeden z obrońców InsERTu.
35' Okazję po rzucie rożnym miał InsERT, jednak płaskie podanie na linii pola karnego Such zamienia na strzał  wysoko ponad bramką.
36' GOL! Adrian Mularczyk ratuje emocje w tym spotkaniu. Strzałem z pola karnego daje swojej drużynie kontaktową bramkę.
37' Nieco miejsca znalazł sobie Paweł Giza, jednak jego uderzenie zatrzymało się na słupku!
40' GOL! Doskonała zespołowa kontra INDUSTRIAL zamyka mecz. Piłkę do bramki piętką kieruje Puchała, a asystę przy tej bramce zalicza Kazanecki.

Spotkanie podzieliło się na dwie fazy. Pierwsza nieco przestojowa, niewiele można o niej opowiedzieć, bo gra toczyła się głównie w środku pola. Jednak z czasem gra zdecydowanie nabrała rozpędu. Piłka zaczęła jednak słuchać głównie zawodników INDUSTRIAL SOLUTIONS GROUP i to oni mieli optyczną przewagę. Dało o sobie znać również zmęczenie zawodników, a mający więcej zasobów energii INDUSTRIAL przejęli w końcówce kontrolę nad spotkaniem. InsERT TEAM następne spotkanie rozegra przeciwko UNIT4 F.C., a INDUSTRIAL SOLUTIONS GROUP z VICTORIA CZERWONI.

autor: Jakub Lepianka

Adrian Puchała (Industrial Solutions Group)