19.04 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Skibiński, Jasiński, Mostowy, Murak, Filipczyk, Gackiewicz, Lebiodzik, Ławicki
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Kondratowicz, Jaśniewski, Prusko, Bartosik, Schmidt, Andrzejczak, Jaśniewski
9' Artur Mostowy
18' Damian Jasiński
12' Łukasz Prusko
13' Łukasz Andrzejczak
17' Adrian Kondratowicz
26' Łukasz Prusko
31' Łukasz Andrzejczak
32' Marcel Schmidt
33' Adrian Kondratowicz
36' Adrian Kondratowicz
38' Łukasz Andrzejczak
39' Łukasz Andrzejczak
Zawodnik meczu: Marcel Schmidt (Kluczowy dla losów spotkania, choć statystyki nie do końca to oddają. Strzelił tylko jedną bramkę, jednak grał bardzo altruistycznie i zdecydowanie prowadził grę swojego zespołu.)

Team Marka Szpyry jest równie doświadczony co "Czerwoni", ale posiada w swoich szeregach więcej jakościowych zawodników. U Tomasza Skibińskiego i spółki grę ciągnie samotnie Łukasz Kowalewicz, u ich rywali mamy m.in Adriana Kondratowicza, Pawła Bartosika czy też Łukasza Andrzejczaka. Który z nich będzie triumfował po końcowym gwizdku sędziego i da ogromną radość swojej drużynie? Czy będziemy świadkami niezwykle wyrównanej potyczki, czy raczej ostrzału bramki strzeżonej przez Marcina Ławickiego? Czas pokaże!

1' Sędzia Pondel niemal punktualnie zaczyna mecz pomiędzy Victorią Czerwoni i Brzmieniem Miasta
5' Łukasz Andrzejczyk popisał się  dobrym podaniem z własnej obrony, jednak Marcel Schmidt zmarnował  okazję sam na sam.
7' Adrian Kondratowicz marnuje doskonałą okazję.
9' GOL! Artur Mostowy przejął piłkę w okolicy połowy boiska i stanął oko w oko z bramkarzem. Pewnym strzałem po ziemi umieścił futbolówkę w bramce.
12' GOL! Schmidt przejął piłkę i podał wzdłuż bramki do dobrze ustawionego Łukasza Prusko. Temu pozostało umieścić piłkę w bramce.
13' GOL! Kolejną asystą popisał się Schmidt. Tym razem jego podanie, z najbliższej odległości zamienił na bramkę zamienił Skrzypecki.
14' Bramkarz Victorii kilkukrotnie ratuje swój zespół przed utratą kolejnych bramek.
17' GOL!  Brzmienie Miasta atakuje szybkim kontratakiem. Bramkarza Victorii na raty pokonuje Adrian Kondratowicz.
18' GOL! Tomasz Skibiński odnajduje w polu karnym Damiana Jasińskiego, a ten z ostrego kąta uderzył pod poprzeczkę.
23' Kondratowicz doskonale podaje do Andrzejczaka, jednak ten marnuje sytuacje w polu karnym.
26' GOL! Schmidt samotnie pociągnął kontratak zespołu lewą stroną boiska. W ostatniej fazie podał w poprzek pola karnego do Prusko. Ten jedynie dołożył nogę i skierował piłkę do bramki.
30' Andrzejczak strzela obok niemal pustej bramki!
31' GOL! Andrzejczak strzela bramkę po uderzeniu w słupek. Wcześniej uderzał Kondratowicz.
32' GOL! Marcel Schmidt wreszcie ustrzela swoją bramkę. Po samotnym prowadzeniu piłki znalazł miejsce i uderzył płasko obok słupka.
33' GOL! Kolejna bramka. Tym razem z zamieszania w polu karnym skorzystał Kondratowicz.
36' GOL! Kondratowicz.
38' GOL! Andrzejczak.
39' GOL! Schmidt niezwykle altruistycznie podaje do Andrzejczaka. Ten chyba nie spodziewał się tego podania i z drobnymi problemami, ale po raz kolejny pokonuje bramkarza rywali.

Wynik mówi wszystko, VICTORIA w tym meczu nie była zwycięska. Brzmienie Miasta zaprezentowało ofensywny futbol, a ponieważ wychodziło im prawie wszystko, przeciwnicy nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Chociaż oddać trzeba im to, że dopóki rywale nie odskoczyli na 2-3 bramki walczyli jak lwy, później zdecydowanie brakło im sił. VICTORIA CZERWONI w następnym pojedynku staną naprzeciw WSOWL, a BZMIENIE MIASTA zmierzy się z FC ŻWIR.

autor: Jakub Lepianka