18.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Rozpędowski, Czajka, Cielecki, Fiet, Otoliński, Ratajczak, Gajer, Zielonka, Szawłowski, Ucherek, Mormul, Staniulis, Burkot, Jasiński, Szczypta
Skład: Gudra, Mikołajek, Mikołajek, Śledziński, Wardęga, Mikołajek, Bieszczad, Mikołajek, Rozwadowski
4' Damian Fiet
6' Dawid Gajer
5' Patryk Rozwadowski
24' Patryk Rozwadowski
25' Łukasz Wardęga
35' Patryk Rozwadowski
Zawodnik meczu: Patryk Rozwadowski (Mimo przeziębienia Patryk poprowadził Zielone Anioły do zwycięstwa nad niżej notowanym rywalem. Spotkanie zakończył zdobyciem dwóch efektownych bramek z rzutu wolnego oraz ustrzeleniem hattricka.)

Tydzień temu Mateusz Gudra i spółka zaskoczyli Industrial Solutions Group, remisując z nim, tak więc teraz będą chcieli w końcu, tej wiosny -  wygrać. Teraz na Ich drodze stanie zespół Dominika Rozpędowskiego, który już na początku sezonu pokazał się z dobrej strony i grając tylko bardziej skutecznie - może kilka punktów w sezonie zdobyć. "Anioły" nie mogą zlekceważyć swojego przeciwnika, jeżeli chcą powalczyć o awans. Jesienią w starciu obu ekip padł remis - 2:2, jak więc będzie tym razem?

1' Między słupkami Zielonych Aniołów oglądać będziemy Olafa Mikołajka.
2' Zbyt mocno w pole karne futbolówkę centruje Mateusz Gudra i nie ma szans do niego dojść Wardęga.
4' GOL! (0-1) - Wrzutkę w pole karne Szawłowskiego na gola uderzeniem z woleja zamienia Damian Fiet.
5' GOL! (1-1) - "Fałszem" z rzutu wolnego Rozpędowskiego pokonuje Patryk Rozwadowski.
6' Za faul na rywalu żółty kartonik ogląda Dawid Gajer.
7' Niecelne uderzenie z rzutu wolnego Mateusz Gudry.
9' W odpowiedzi Gajer trafia w Olafa Mikołajka.
11' Przewaga "Zielonych", lecz brakuje pomysłu na wykończenie akcji pod bramką "Odry".
13' Dawid Gajer uderza mocno, ale bardzO niecelnie...
14' Na strzał z ostrego kąta decyduje się Rozwadowski i pewnie uderzenie to broni Dominik Rozpędowski.
16' Kolejna próba Patryka Rozwadowskiego i ponownie górą goalkeeper "Stowrzyszenia".
18' Z woleja uderza Krystian Szczypa i nogą bramkarz odbija to uderzenie.
21' "Główka" Otolińskiego przelatuje nad poprzeczką.
23' Natarcie "Białych", lecz jak na razie bez zdobyczy bramkowej.
24' GOL! (2-1) - Wardęga zagrywa do Rozwadowskiego - Ten biegnie z piłką dwa, trzy metrym po czym będąc oko w oko z Rozpędowskim nie daje mu najmniejszych szans.
25' GOL! (3-1) - Po dograniu Mateusza Gudry piłkę do siatki pakuje Wardęga.
26' Zmiana między słupkami Stowrzyszenia Odra Niemen - w miejsce Rozpędowskiego, Michał Zielonka.
28' Świetna parada Olafa Mikołajka, który broni uderzenie Dawida Gajera.
31' Indywidualny rajd Mateusza Gudry zakończony strzałem w poprzeczkę! Dobitka głową Wardęgi przelatuje nad bramką!
35' GOL! (4-1) - Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego hattricka kompletuje Patryk Rozwadowski.
37' Ponownie po strzale Mateusza Gudry mamy poprzeczkę!
39' Dwie świetne interwencje Zielonki, który najpierw wygrywa stracie z Janem Mikołajkiem, a po chwili nogą odbija uderzenie Jakuba Bieszczada.

Po raz kolejny w tym sezonie ekipa Dominika Rozpędowskiego pokazuje się z bardzo dobrej strony i po raz kolejny nie zdobywa żadnego punktu... W dniu dzisiejszym "Odra" nawet jako pierwsza zdobyła bramkę, lecz na to trafienie rywale odpowiedzieli czterokrotnie i trzecia porażka z rzędu stała się faktem. O pierwsze zdobycze punktowe "Stowarzyszenie" zawalczy z debiutantem - XL Catlin, zaś Zielone Anioły czekać będzie potyczka z Bulik Transem.