12.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Kazanecki, Zych, Szczepanik, Oborzyński, Turek, Kostecki, Liczbik, Tomala, Puchała
Skład: Gudra, Mikołajek, Wardęga, Mikołajek, Wardęga, Mikołajek, Bieszczad, Mikołajek, Karczewski, Rozwadowski
30' Bartosz Liczbik
22' Jan Mikołajek
33' Olaf Mikołajek
Zawodnik meczu: Jacek Karczewski (Gdyby nie świetna postawa Jacka między słupkami - Zielone Anioły nie zanotowały by cennego remisu. Karczewski nie tylko popisał się wieloma świetnymi interwencjami, ale również świetnie dyrygował swoimi kolegami w defensywie. )

ISG jest faworytem starcia z Zielonymi Aniołami, mając w swoich szeregach, chyba najmłodszy, ale również najbardziej przyszłościowy atak w lidze. Wszystkie bramki tej drużyny z dawnymi Fryzjerami zdobył tercet - Adrian Puchała-Rafał Tomala-Jakub Kazanecki. Grając z "Green Angels" takiej łatwej przeprawy jak ostatnio być nie powinno, bo ekipa Olafa Mikołajka pokazała już, że nawet stojąc na straconej pozycji - może wygrywać z najlepszymi. Warto tutaj przytoczyć pamiętne zwycięstwo pucharowe ze Szpilmacherami. Czy Patryk Rozwadowski wraz z kolegami zainkasują pierwsze punkty w lidze i pokażą swój ogromny potencjał? Zobaczymy.

2’ Jakub Kazanecki uderza z prawej strony – Jacek Karczewski pewnie łapie piłkę.
6’ Przewagę w posiadaniu piłki ma ISG, ale nie przenosi  się to na zmianę wyniku.
9’ Kazanecki w tempo zagrywa do Bartosza Liczbika, który staje oko w oko z Karczewskim i trafia wprost w niego!
10’ Łukasz Wardęga oddaje strzał z lewej strony, który na rzut rożny odbija Marek Szczepanik.
12’ Puchała po ziemi i pewnie futbolówkę łapie bramkarz.
15’ Rafał Tomala po ziemi z dystansu strzela, a piłka przelatuje obok bramki.
17’ Wrzutka Sławomira Kosteckiego w pole karne do Tomali, a ten uderza głową nad poprzeczką.
22’ (1:0) - Daleka piłka na pole karne ISG i Jan Mikołajek strzałem głową przy wychodzącym Szczepaniku pakuje piłkę do siatki.
23’ Puchała z wolnego w pole karne do Tomali, a tam świetnie interweniuje Karczewski.
24’ Wrzutkę Kazaneckiego pewnie łapie Karczewski.
30' (1:1) - Liczbik huknął z pola karnego i nie dał tym samym żadnych szans Karczewskiemu.
32' Uderzenie Jana Mikołajka w ostatniej chwili zostaje ofiarnie zablokowane przez obrońcę rywali.
33' Mateusz Gudra strzałem z dużego palca stara się zaskoczyć Szczepanika, lecz ten zbija piłkę przed siebie.
33' Olaf Mikołajek zatrzymuje kontrę ISG, faulując Puchałę. Sędzia Miedziński pokazuje kapitanowi ZA - żółtą kartkę.
34' Uderzenie Puchały z rzutu wolnego i piłka zatrzymuje się na murze. Po chwili dobija ten strzał Bartłomiej Zych i Karczewski zmuszony jest odbić piłkę przed siebie.
35' Puchała wrzuca piłkę w pole karne, a tam Liczbik z najbliższej odległości trafia wprost w bramkarze. Świetna interwencja golkipera Zielonych Aniołów.40' Potężne uderzenie Puchały przelatuje wysoko nad poprzeczką.
40'  - Koniec spotkania.

Bardzo zacięte widowisko, w którym choć zespół Bartłomieja Zycha dłużej utrzmywał się przy piłce i stowrzył sobie więcej sytuacji, to jednak do końca musiał drżeć o końcowy wynik. Podział punktów jakby nie było wydaje się sprawiedliwy, lecz bardziej zadowala "Green Angels", którzy notują tym samym premierowe punkty w III edycji WLB. Ich rywale ciągle są niepokonani, ale tym meczem dowiedzieli się, że łatwo o promocję z drugiej ligi nie będzie. Kolejnym rywalem ekipy Mikołajków będzie Stowarzyszenie Odra Niemen, natomiast "ISG" zmierzy się ze spadkowiczem z pierwszej ligi - InsERT Team.