11.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Wielgus, Chabier, Jańczak, Kicman, Barski, Stefańczyk, Toczek, Broniarz
Skład: Rozpędowski, Cielecki, Fiet, Nojek, Trojak, Ratajczak, Gajer, Bargiel, Szawłowski, Mormul, Czelej, Szczypta
20' Szymon Kicman
28' Karol Broniarz
33' Karol Broniarz
24' Michał Ratajczak
Zawodnik meczu: Karol Broniarz (Niezwykle aktywny przez całe spotkanie. Jego dwie przedniej urody bramki dały zwycięstwo i cenne trzy punkty. Wyróżnić należy również Arkadiusza Barskiego, Damiana Fieta i Dominika Rozpędowskiego. )

Nastroje Armii Zbawienia i Stowarzyszenia Odra-Niemen po pierwszej kolejce są zgoła inne. Pierwsi wygrali ostatnio pewnie - 4:0 z Unit4, drudzy zostali poskromieni przez Gang Bang Albanii - 0:5. Nie można jednak z góry stawiać Odry na przegranej pozycji, bo grając z drużyną Tomasza Guziejewskiego zaprezentowała się z nieźle. Już wiele miesięcy ekipa Dominika Rozpędowskiego czeka na zwycięstwo we Wrocbalu, ale pierwszy mecz tej wiosny daje nadzieje, że uda się fatalną passę przełamać. Z kolei AZ nie może zlekceważyć swojego przeciwnika chcąc do końca liczyć się w walce o awans do pierwszej ligi. Co czeka Nas zatem w poniedziałkowy wieczór? Czy zobaczymy pewną wygraną "Pomarańczowych"? Czy raczej ujrzymy sensacyjny rezultat i pierwsze punkty Stowarzyszenia w tym sezonie? AZ zagra dzisiaj bez kilku ważnych graczy; Rafała Osowskiego, Rafała Biela i Michała Maziarza.

6’ Uderzenie Arkadiusza Barskiego świetnie broni Dominik Rozpędowski – mamy rzut rożny.

9’ Szymon Kicman sprzed pola karnego przelatuje obok bramki.

11’ Krzysztof Jańczak wbiega w pole karne i oddaje strzał, który nieznacznie mija słupek bramki Odry.

15’ Uderzenie Damiana Fieta z pola karnego nieznacznie mija dalszy słupek bramki strzeżonej przez Emila Wielgusa.

18’ Fiet w pole karne wbiega, ale trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę.

20’ (0:1) - Jańczak w tempo zagrywa do Szymona Kicmana, który z bliska.

23’ Fiet z dystansu uderza i piłkę nad poprzeczkę zbija Wielgus.

24’ (1:1) - Wrzutka Fieta z rzutu rożnego w pole karne tam świetnie odnajduje się Michał Ratajczak i doprowadza do wyrównania.

25’ Krystian Szczypa uderza sprzed i piłkę z trudem zbija do boku Wielgus.

26’ Barski do Stefańczyka, który mocno huknął na bramkę – Rozpędowski ten strzał instynktownie zbija przed siebie.

28’ (1:2) - Centra w pole karne Odry, a tam strzał z woleja oddaje Karol Broniarz, a ten od słupka wpada do siatki.

29’ Broniarz wychodzi sam na sam z Rozpędowskim i trafia wprost w niego.

33’ (1:3) - Broniarz precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje Rozpędowskiego.

35’ Ratajczak oddaje strzał z woleja, który nieznacznie przelatuje obok bramki.

36’ Stefańczyk staje oko w oko z Rozpędowskim i przegrywa pojedynek z ofiarnie interweniującym golkiperem rywali.

40'  - Koniec spotkania.

Bardzo trudne warunki Stowarzyszenie Odra-Niemen stawiło Armii Zbawienia i mogło nawet pokusić się o zdobycz punktową. Niestety pod własną bramką "Biali" nie potrafili zachować koncentracji, podobnie z resztą pod bramką rywali, no i przegrana stała się faktem. "Pomarańczowi" robią kolejny krok w kierunku awansu do pierwszej ligi, zaś Odra ciagle czeka na premierowe zwycięstwo w sezonie. Następnym razem zespół Rafała Osowskiego zmierzy się z XL Catlin, zaś ekipa Dominika Rozpędowskiego podejmie Zielone Anioły.