07.04 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
5 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Nojek, Otoliński, Ratajczak, Gajer, Zielonka, Bargiel, Szawłowski, Ucherek, Czelej, Staniulis, Burkot, Szczypta
Skład: Guziejewski, Kłodnicki, Guziejewski, Sepetowski, Czarnowski, Żmudziński, Salamon, Pawlak, Kotwicki
5' Tomasz Guziejewski
30' Tomasz Guziejewski
33' Arkadiusz Pawlak
39' Arkadiusz Pawlak
40' Maciej Sepetowski
Zawodnik meczu: Arkadiusz Pawlak (Motor napędowy Gang Bangu Albanii, który był nie do zatrzymania dla defensywy Odry. Arek strzelił dwie bramki i zanotował asystę, a gdyby jego koledzy byliby bardziej skuteczni, dorobek miałby wyższy. Wyróżnić trzeba też Rozpędowskiego i T.Guziejewskiego.)

Niezwykle ciekawie wygląda kadra Gang Bangu Albanii, która jest złożona w dużej mierze z zawodników Car Zone Wrocław. Tacy gracze jak Michał Sikora, Tomasz Guziejewski, Maciej Sepetowski czy Karol Cegła, powinni być potrachem każdej drużyny i przede wszystkim gwiazdami drugiej ligi. Już na inauguracje debiutant może pokazać swoją ofensywą moc, grając z zespołem, który zakończył poprzednie zmagania na jednym z ostatnich miejsc, czyli ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen. Już dawno "Biali" w lidze nie wygrali, a z każdym kolejnym meczem ich frustracja narasta i choć cieszą się grą, to jednak chcieliby punktować. Gang Bang Albanii chcąc włączyć się w walkę o awans - nie może pozwolić sobie na wpadkę. Miejmy nadzieje, że nie będzie to mecz do jednej bramki i ujrzymy w nim emocje.

2' Damian Fiet strzela na bramkę Gang Bangu Albanii, ale robi to w sposób niecelny, przenosząc piłkę nad poprzeczką.
3' Strzał Damiana Guziejewskiego przed siebie zbija Dominik Rozpędowski. Do dobitki podbiega Krzysztof Kotwicki, ale również uderza tylko i wyłącznie w golkipera Stowarzyszenia Odry-Niemen.
5' (1:0) - Kotwicki centruje piłkę po ziemi, w pole karne. Tam świetnie odnajduje się Tomasz Guziejewski, który strzałem z najbliższej odległości, z pierwszej piłki - zaskakuje Rozpędowskiego.
6' Maciej Sepetowski huknął z dystansu - obok bramki.
7' Kotwicki również próbuje swoich sił z dalszej odległości i również futbolówka przelatuje obok bramki Odry.
8' Sepetowski podaje do Pawła Salamona, a ten z bliska uderza wprost w ofiarnie interweniującego Rozpędowskiego.
10' Kolejna próba Sepetowskiego i kolejna przelatuje obok bramki.
11' Arkadiusz Nojek w kontrze trafia w spojenie słupka z poprzeczką.
12' Arkadiusz Pawlak mając trochę miejsca i czasu przed polem karnym, decyduje się na uderzenie, które przelatuje tuż nad bramką.
16' Kotwicki przebojem wbiega w pole karne, ale finalizuje swoją akcję w sposób fatalny - uderzając wysoko nad poprzeczką!
17' Pawlak zagrywa w pole karne do Damiana Guziejewskiego, który z bliska trafia tylko i wyłącznie w słupek!
18' Michał Szawłowski może zaskoczyć własnego bramkarza, przecinając podanie gracza GBA. Na szczęście dla Odry - czujny jest Rozpędowski, który instynktownie chwyta piłkę.
21' Tomasz Guziejewski prostopadle zagrywa do Salamona, który chce wyminąć Rozpędowskiego, ale ten pewnie gra na przedpolu, wygarniając piłkę spod nóg zawodnikowi rywala.
22' Sepetowski dostaje futbolówkę w pole karne, obraca się z rywalem na plecach i oddaje strzał, który instynktownie broni Rozpędowski. Po chwili po ziemi z dystansu uderza Paweł Kłodnicki, a piłka przelatuje minimalnie obok słupka.
24' Pawlak wystawia piłkę jak na tacy - T.Guziejewskiemu, a ten mając przed sobą pustą bramkę - fatalnie pudłuje, przenosząc "balon" nad poprzeczką.
26' Sepetowski pograł z Pawlakiem, a ten pierwszy stara się umieścić piłkę w siatce, ale udanie interweniuje obrońca Odry - blokując to uderzenie.
28' Dawid Gajer strzela z dystansu, tak, że piłka przelatuje minimalnie obok bramki strzeżonej przez Jacka Żmudzińskiego.
30' (2:0) - T.Guziejewski oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, który po interwencji Rozpędowskiego wpada do siatki.
31' Salamon staje przed szansą na gola, ale z najbliższej odległości uderza wprost w dobrze ustawionego Rozpędowskiego.
33' (3:0) - D.Guziejewski zagrywa w pole karne do Pawlaka, który mając przed sobą tylko bramkarza, pewnym strzałem w długi róg bramki nie daje żadnych szans Rozpędowskiemu.
33' Zmiana w bramce Odry. Rozpędowskiego zastępuje Michał Zielonka!
35' Zielonka instynktownie broni mocne uderzenie D.Guziejewskiego!
39' (4:0) - Pawlak wpada w pole karne rywala i precyzyjnym uderzeniem przy słupku pokonuje Zielonkę!
40' (5:0) - Pawlak idealnie zagrywa do Sepetowskiego, a ten strzałem z najbliższej odległości pakuje piłkę do pustej bramki!
40'  Koniec spotkania.

Do 30 minuty Stowarzyszenie Odra-Niemen udanie odpierało ataki naszpikowanego gwiazdami wrocławskiej amatorskiej piłki Gang Bangu Albanii. Zespół Damiana Guziejewskiego w końcówce spotkania włączył jednak wyższy bieg i pewnie ograł ambitnie grającego rywala. Gdyby nie świetna postawa Dominika Rozpędowskiego w bramce i o wiele lepsza skuteczność GBA - wynik byłby zdecydowanie wyższy. Arkadiusz Pawlak i spółka wygrywając pokazali, że zamierzają powalczyć o najwyższe cele. Z kolei Stowarzyszenie grając tak dobrze jak przez pierwsze pół godziny - może w drugie lidze - sporo namieszać. Następne pary meczowe obu ekip to: Armia Zbawienia - Stowarzyszenie Odra-Niemen oraz Gang-Bang Albanii - Bulik Trans.