07.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Gudra, Mikołajek, Wardęga, Śledziński, Wardęga, Mikołajek, Bieszczad, Mikołajek, Karczewski, Rozwadowski
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Kondratowicz, Czerwiński, Jaśniewski, Bartosik, Jarosławski, Schmidt, Andrzejczak
22' Patryk Rozwadowski
27' Mateusz Gudra
18' Łukasz Andrzejczak
30' Marcel Schmidt
31' Łukasz Andrzejczak
34' Mateusz Skrzypecki
Zawodnik meczu: Robert Skrzypecki (Robert bardzo dobrze dowodził defensywą Brzemienie Miasta, a także często podłączał się do akcji ofensywnych. Był bardzo aktywny, notując ważną asystę. Wyróżnić należy również Łukasza Andrzejczaka i Patryka Rozwadowskiego.)

Kilka dni później Brzmienie Miasta "skrzyżuje rękawice" z nieobliczalnymi - Zielonymi Aniołami. W poprzedniej kampanii ligowej Olaf Mikołajek i jego koledzy kilkanaście punktów uzbierali i kilku rywalom krwi napsuli. W lidze pokonali niepokonaną ongiś Victorię Wrocław, a w Pucharze Ligi wyeliminowali utytułowanych Szpilmacherów. Gracze grający w srebrnych koszulkach na pewno nie przestraszą się Adriana Kondratowicza i spółki i do końca walczyć będą o korzystny rezultat. Miejmy nadzieje na wielkie emocje i na to, że nie będziemy świadkami jednostronnnego widowiska.

3' Strzał Łukasza Andrzejczaka sprzed pola karnego przelatuje nieznacznie obok słupka bramki strzeżonej przez Jacka Karczewskiego.
6' Robert Skrzypecki wprostopadle zagrywa do Andrzejczaka, a tego uprzedza dobrze wychodzący z bramki Karczewski.
10' Paweł Bartosik centruje piłkę w pole karne, a tam dobrze odnajduje się Marek Szpyra, którego uderzenie z woleja nieznacznie mija bramkę rywala.
11' Patryk Rozwadowski staje przed szansą na gola, ale z bliska trafia wprost w Łukasza Jaśniewskiego.
13' Rozwadowski z wolnego trafia tylko i wyłącznie w mur.
15' Prostopadłe zagranie rywala przecina wślizgiem Olaf Mikołajek, który tym samym może zaskoczyć własnego bramkarza, ale ten jest czujny i pewnie łapie piłkę.
16' Uderzenie Andrzejczaka z powietrza świetnie nad poprzeczkę zbija Karczewski.
18' (1:0) - Adrian Kondratowicz podaje do Andrzejczaka, który staje oko w oko z Karczewskim i trafia wprost w niego. Niestety golkiper Zielonych Aniołów pechowo interweniuje, odbiając futbolówkę przed siebie, a napastnik Brzmienia Miasta pewnie pakue piłkę do siatki.
21' Uderzenie Andrzejczaka przelatuje obok bramki ZA.
22' (1:1) - Daleka piłka od Jana Mikołajka na będącego w polu karnym Rozwadowskiego, który strzałem obok wychodzącego do niego Jaśniewskiego pakuje piłkę do siatki. Mamy remis!
25' Rozwadowski mija obrońcę rywali, ale jego szybki strzał instynktownie broni Jaśniewski.
27' (1:2) - Fatalny błąd Kondratowicza, który w dziecinny sposób traci futbolówkę przy wyprowadzaniu. Ta trafia wprost pod nogi będacego w polu karnym Mateusza Gudry, który mając przed sobą bramkarza - trafia wprost w niego. Wobec dobitki zawodnika "Aniołów" golkiper jest już bezradny.
30' Rozwadowski po raz kolejny z łatwością mija obrońcę i oddaje strzał z "dużego palca", który przelatuje nieznacznie nad poprzeczką.
30' (2:2) - Marcel Schmidt dostaje piłkę od Roberta Skrzypeckiego, ze skrzydła schodzi do środka i oddaje mocny, precyzyjny strzał przy słupku, doprowadzając tym samym do remisu.
31' (3:2) - Brzmienie Miasta idzie za ciosem. Andrzeak wbiega w pole karne i strzałem z "czuba", w długi róg bramki - nie daje żadnych szans Karczewskiemu.
34' (4:2) - To już jest raczej po meczu, bowiem Mateusz Skrzypecki pewnym strzałem z bliskiej odległości zaskakuje golkipera Zielonych Aniołów.
35-40' -"Srebrni" jeszcze walczą o korzystny rezultat, ale ich rywale grają mądrze i nie pozwalają oponentom na wiele.
40'  - Koniec spotkania.

Bardzo ciekawy mecz, z wielką dawką piłkarskich emocji. Jedni i drudzy grali ofensywnie, ale większą skutecznością wykazał się bardziej doświadczony zespół Marka Szpyry, który zwyciężąc zasiadł samodzielnie na fotelu lidera 2 ligi. Mateusz Gudra wraz z kolegami pokazali się z dobrej strony, ale nie wystrzegli się błędów w defensywie i schodzili z boiska pokonani. Następne pary meczowe obu ekip to: Brzmienie Miasta - Victoria Czerwoni oraz Zielone Anioły - Industrial Solutions Group.