05.04 godz. 20:30, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Stawarz, Mularczyk, Nowak, Urban, Giza, Such, Radziewicz
Skład: Skibiński, Jasiński, Respondek, Buratowski, Mostowy, Toczek, Murak, Filipczyk, Gackiewicz, Kowalewicz, Lebiodzik, Wolski, Ławicki
11' Wojciech Urban
13' Paweł Giza
40' Wojciech Urban
31' Jan Murak
Zawodnik meczu: Paweł Giza (Motor napędowy ataków InsERT Team, który poprowadził swoją ekipę do triumfu. Na wyróżnienie zasługuje również Wojciech Urban, który przez całe spotkanie był bardzo aktywny pod bramką rywala.)

Na starcie InsERT podejmie ligowego średniaka - Victorię Czerwonych, która chociaż zawsze walczy do ostatniej kropli potu, to jednak czasami brakuje jej jakości, aby ograć faworyta. "Czerwoni" przed sezonem stracili ważne ogniwo - bramkarza Macieja Toczka, który poszedł do ligowego rywala - Armii Zbawienia, by grać w polu i przede wszystkim strzelać gole. Jego miejce między słupkami na zająć debiutant - Marcin Ławicki. Czy Ławicki podała zadaniu i będzie mocnym punktem swojej drużyny w tym sezonie? Zobaczymy.

2' Po nodze obrońcy na rzut rożny wychodzi mocny strzał z dystansu Łukasza Sucha.
4' Mocno, ale minimalnie niecelnie nad bramką uderza Wojciech Stawarz.
7' Coraz większą przewagę osiągają gracze InsERT Team, lecz jak narazie nie potrafią udokumentować tego zdobyczą bramkową.
10' GOL (1-0) - Indywidualna akcja Pawła Gizy, który wbiega między dwóch obrońców, wychodzi sam na sam z bramkarze i pewnym strzałem otwiera wynik tego spotkania.
11' GOL (2-0) - Za ciosem idzie spadkowicz z pierwszej ligi, który za sprawą Wojciecha Urbana podwyższa swoje prowadzenie.
13' GOL (3-0) - Ponownie bezradnego Marcina Ławickiego pokonuje Paweł Giza i już trzema bramkami prowadzą "Niebiescy".
15' Z rzutu wolnego obok bramki uderza Damian Jasiński.
17' Z ostrego kąta w piłkołap trafia Wojciech Urban.
19' "Piętką" do Wojciecha Stawarza zagrywa Wojciech Urban, ale uderzenie tego pierwszego przelatuje nad bramką.
22' Błysnął refleksem Marcin Ławicki, który na rzut rożny sparował techniczne uderzenie Korada Nowaka.
23' Kolejna pewna interwencja goalkeepera Victorii Czerwoni, który tym razem broni uderzenie Wojciecha Urbana.
25' Ambitna walka "VC", lecz świetna postawa defensywy rywala nie pozwala na rozwinięcie "Czerwonym" skrzydeł.
27' Z problemami uderzenie zza pola karnego Łukasza Kowalewicza broni Tomasz Radziewicz.
29' Najpierw w słupek uderza Jan Murak, a po chwili obok bramki przelatuje dobitka Artura Wolskiego.
31' GOL (3-1) - Radość w obozie "Czerwonych", bowiem za sprawą Jana Muraka Victoria Czerwoni zdobywa bramkę honorową.
33' Wysoko nad poprzeczką przelatuje strzał z dalszej odległości Adriana Mularczyka.
35' Po dograniu Pawła Gizy z trzeciego metra nieczysto w futbolówke trafia Kondrad Nowak i mamy bardzo niecelny strzał pomocnika InsERT Team.
37' Nogą strzał Muraka odbija Tomasz Radziewicz.
39' Groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się Łukasz Kowalewicz i przy pomocy kolegów z boiska opuszcza plac gry.
40' Na bocznej siatce zatrzymuje się uderzenie Stawarza.
40' GOL (4-1) - Dogranie Pawła Gizy z najbliższej odległości na bramkę zamienia Wojcech Urban.
40' Nogami strzał Gizy broni Marcin Ławicki.

Mimo gry "gołą siódemką" ekipa spadkowicza, pokazała się z bardzo dobrej strony i zasłuzenie ograła Victorię Czerwni. Świetna gra defensywna oraz konsekwencja pod polem karnym rywala sprawiła, że "Niebiescy" rozpoczynają sezon z wysokiego "C" ogrywająć niewygodnego rywala! W następnej kolejce InsERT Team zmierz się z FC Żwir, natomiast "Czerwoni" pierwszych punktów "poszukają" w starciu z Brzmieniem Miasta.