04.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Biel, Wielgus, Chabier, Osowski, Jańczak, Kicman, Maziarz, Barski, Stefańczyk, Toczek, Broniarz
Skład: Ahmed, Labourot, Dizhichenko, Palka, Majer, Pinto, Ojo, Matuszak, Grabara, Ferros, Di Tella, Markowski
16' Karol Broniarz
17' Szymon Kicman
39' Marcin Chabier
40' Arkadiusz Barski
Zawodnik meczu: Steeve Labourot (Gdyby nie interwencje Steeve'a Unit4 F.C. przegrałby wynikiem dwucyfrowym. Labourot zanotował wiele klasowych interwencji, a przy straconych bramkach większych szans nie miał. Wyróżnić należy też Arkadiusza Barskiego i Szymona Kicmana.)

Unit4 F.C. miał już styczność z Wrocbalem, podczas wakacyjnego turnieju pod balonem Olimpijskim w 2015 roku. Tam drużyna Dario Ferossa nie spisała się z dobrej strony i nie zajęła górnolotnego miejsca na koniec zmagań. Teraz "zielono-czarni" mają zgrywać się na większym boisku, by z czasem powalczyć o najwyższe cele. Pierwszym rywalem Unitu4 jest ograna przy Skwierzyńskiej, zawsze walcząca do końca - Armia Zbawienia. Wyżej przed bezpośrednim starciem stoją notowania AZ-u, którzy w poprzednim sezonie otarli się o awans do pierwszej ligi. Michał Maziarz, Maciej Gudra czy Arkadiusz Barski mają pomagać "Pomarańczowym" zdobywać punkty. Czy uczynią to również grając z Ferossem i jego kolegami?

7' Po okresie dość nudnej gry, mamy pierwszą groźną akcję w wykonaniu Armii Zbawienia. Arkadiusz Barski staje oko w oko ze Steevem Labourot'em, ale go nie pokonuje, bo to golkiper jest pierwszy przy piłce - pewnie wygarniając ją spod nóg napastnikowi.
10' Barski w tempo zagrywa do Rafała Biela, który w dogodnej sytuacji trafia tylko i wyłącznie w dobrze ustawionego golkipera.
12' Biel uderza sprzed pola karnego - nieznacznie obok bramki.
16' (0:1) - Karol Broniarz dostaje piłkę na pole karne i decyduje się na mocny strzał, który instynktownie nogami broni Labourot. Niestety bramkarz Unit4 ma pecha, bo futbolówka po jego interwencji wpada tuż pod poprzeczkę, a więc mamy otwarcie wyniku.
17' Barski mocno z dystansu strzela - Labourot zbija piłkę przed siebie.
18' (0:2) - Szymon Kicman mając trochę miejsca w polu karnym oddaje uderzenie z prawej strony, które po drodze odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki.
22' Kąśliwy strzał Krzysztofa Jańczaka pewnie broni Labourot.
24' Ricardo Pinto dobrze zagrywa do Michała Matuszaka, który oddaje strzał sprzed pola karnego, a ten nieznacznie przelatuje nad bramką strzeżoną przez Emila Wielgusa.
27' Świetna kontra AZ-u. Karol Broniarz wystawia piłkę jak na tych Jańczakowi, a ten chcąc przelobować bramkarza - trafia tylko i wyłącznie w poprzeczkę.
30' Biel z dystansu strzela, jest rykoszet od obrońcy i...słupek ratuje Labourota od straty trzeciej bramki!
30' Dwa potężne uderzenia Biela i dwie fantastyczne interwencje bramkarza U4.
31' Barski mija obrońcę, wpada w pole karne i mocno strzela - Labourot po raz kolejny dobrze interweniuje.
32' Biel do Mateusza Stefańczyka, a strzał tego drugiego ląduje na poprzeczce! Szczęście sprzyja jak na razie Unitowi.
34' Barski z pola karnego próbuje swoich sił, ale świetnie jego uderzenie broni do boku zbija golkiper drużyny przeciwnej.
35' Alvaro Di Tella decyduje się na strzał z powietrza i o kilka centymetrów futbolówka przelatuje nad poprzeczką bramki "Pomarańczowych".
36' Płaskie uderzenie Pinto przed siebie z trudem odbija Wielgus.
38' Składna akcja AZ-u. Michał Maziarz do Biela, ten odgrywa do Barskiego, który w dogodnej sytuacji przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
39' (0:3) - Centra Kicmana z rzutu rożnego w pole karne, trafia wprost do Marcina Chabiera, który strzałem z pierwszej piłki, przy słupku - zaskakuje Labourota.
39' Pięknie Maziarz podcina piłkę nad obrońcą, ta trafia do Barskiego, który przyjmuje ją na klatkę piersiową i strzałem z woleja przenosi nieznacznie obok bramki.
40' Ihor Dizhichenko mocno strzela na bramkę, ale nie daje rady pokonać świetnie broniącego Wielgusa, który na raty łapie piłkę po tej próbie.
40' (0:4) - Kicman prostopadle zagrywa do Barskiego, który wbiega w pole karne i z dość ostrego kąta pakuje piłkę do siatki tuż przy dalszym słupku bramki Unit4.
40'  - Koniec spotkania.

Pewna wygrana Armii Zbawienia nad debiutantem, który choć starał się jak mógł, to jednak nie miał żadnych argumentów, aby zaskoczyć bardziej doświadczonego przeciwnika. Ten wygrywa "tylko" 4:0, ponieważ cuda w bramce Unit4 wyprawiał - Steeve Labourot. Dobry start ekipy Rafała Osowskiego daje nadzieje na owocny sezon. Co do ekipy Dario Ferrosa to płaci frycowe, ale wraz z każdym kolejnym meczem powinna prezentować się coraz lepiej. U4 następnym razem podejmie WSOWLąd, zaś "Pomarańczowi" zagrają ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen.