15.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Gołos, Szewczyk, Gołos, Hauzer, Anioł, Kalinowski, Przybyszek, Kalinowski, Pyzłowski, Dobrzański
Skład: Kras, Kędzierski, Nakielski, Matuszyk, Rejmer, Gilewski, Gilewski, Galuś
19' Piotr Galuś
20' Jakub Rejmer
28' Tomasz Nakielski
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Co by Spec zrobił bez Kuby? Na pewno nie wygrałby ze Szpilkami. Rejmer w tym spotkaniu był niezwykle aktywny, stwarzając największe zagrożenie pod bramką Rafała Anioła. Rejmer strzelił gola i zanotował dwie asysty. Wyróżnić trzeba Nakielskiego. )

Hitem 11 kolejki rozgrywek WLB będzie mecz pomiędzy ustępującym, a obecnym mistrzem ligi, czyli spotkanie Speca ze Szpilmacherami. "Szpilki" w tej kampanii ligowej jeszcze nie straciły punktów i będą chciały koniecznie zakończyc sezon z kompletem oczek. "Spece" choć medali na koniec zmagań są już pewni, to zamierzają zdobyć te koloru srebrnego. Te ma zapewnić fenomenalny Jakub Rejmer i jego dobrze zgrani i doświadczeni koledzy. Czy Ci znajdą sposób na kolektywną grę zespołu Pawła Kalinowskiego i jako pierwsi zabiorą punkty mistrzowi? Dwie najlepsze ofensywy w pierwszej lidze zmierzą się z dwoma najlepszymi ofensywami (54 i 53 bramki strzelone oraz 10 i 12 po stronie strat). Czy będziemy świadkami fenomenalnego widowiska z ogromem podbramkowych sytuacji? Czy raczej meczu zapobiegawczego, w którym nikt nie będzie chciał ryzykować, aby nie doznać sensacyjnej straty oczek?

5' Mocny strzał Piotra Galusia z dystansu i piłkę do boku zbija Rafał Anioł. Po chwili dochodzi do dobitki, a przed szansą na gola staje Jakub Rejmer, ale uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
10' Uderzenie Krzysztofa Dobrzańskiego z główki ląduje wprost w koszyczku Mateusza Gilewskiego.
11' Strzał Rejmera z woleja przelatuje obok dalszego słupka bramki "Szpilek".
14' Uderzenie Rejmera z powietrza i instynktowną interwencją popisuje się Anioł, przenosząc piłkę nad poprzeczkę.
16' Rejmer zgrywa piłkę do Galusia na przedpole, a ten oddaje strzał z pierwszej piłki, który przelatuje obok bramki.
18' Tomasz Nakielski sprzed pola karnego strzela i przed siebie piłkę odbija Anioł.
19' (1:0) - Dominacja Speca została przypieczętowana. Rejmer do Galusia i Anioł zostaje pokonany!
20' (2:0) - Niepewna interwencja Anioła, który nie złapał piłki po groźnym strzale rywala i tą uderzeniem z najbliższej odległości do siatki pakuje Rejmer.
21' Rejmer zgrywa futbolówkę nad przedpole do Galusia, a ten decyduje się na mocne uderzenie, które świetnie nogami broni Anioł.
25' Strzał Rafała Szewczyka sprzed pola karnego przelatuje tuż nad poprzeczką.
28' (3:0) - Rejmer z autu wrzuca piłkę w pole karne. Tam odnaduje się Nakielski, który pięknym strzałem z główki, tuż przy słupku pokonuje Anioła.
33' Kontra Speca zakończona strzałem przez Matuszyka, który przelatuje obok dalszego słupka bramki Szpilmacherów.
34' Bliźniacza akcja Speca tak jak ta bramkowa na 3:0. Rejmer z autu w pole karne centruje, a tam odnajduje się Nakielski, który z główki uderza obok bramki.
35' Mocny strzał Hauzera świetnie broni Gilewski. Dobitka Szewczyka przelatuje obok słupka.
36' Krótko rozegrany rzut wolny przez Szpilki. Szewczyk do Kabana, a ten z dystansu strzela - obok bramki.
37' Arkadiusz Gołos staje oko w oko z Gilewskim i przegrywa ten pojedynek!
40' Płaskie uderzenie Matuszyka na słupek paruje Anioł.

Spec chociaż grał cały mecz bez zmian - zagrał bardzo dobre zawody, zdominował Szpilmacherów i zasłużenie wygrał 3:0. Była to pierwsza porażka "Szpilek" w tym sezonie, która niczego nie zmienia, bo obie drużyny mają już zapewnione złote i srebrne medale. Następny mecz Speca to starcie z SolidGrowth Finance. Dla Szpilmacherów dzisiejsze spotkanie było ostatnim w trzeciej edycji Wrocbalowej Ligi Biznesu.