Skład: Szczurek, Szczurek, Gogół, Król, Gradowski, Dębowski, Mońko, Szczurek, Ponikowski
Skład: Kras, Kędzierski, Matuszyk, Rejmer, Haras, Stachura, Galuś
30' Jakub Rejmer
31' Piotr Galuś
34' Piotr Galuś
39' Piotr Galuś
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Zdobywca czterech bramek dla swojego zespołu, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę przeciwników. Na wyróżnie również zasługuje Piotr Galuś strzelec czterech goli.)

Wszystkie znaki na niebie, a przede wszystkim statystyki, każą przypisywać trzy punkty "Specom", ale ostatnie wydarzenia nieco tą rzeczywistość zakłamują. Poprzez dwie wpadki, czyli remisy 1:1 z OBA i 4:4 z Cloud - Spec stracił szanse na obronę mistrzowskiego tytułu. Jednakże nadal jest drużyną ambitną i zrobi wszystko, by zakończyć sezon z medalami. Łatwej przeprawy ustępujący mistrz mieć nie powinien, ponieważ ekipa braci Szczurków znajduje się w strefie spadkowej i punktów potrzebuje niczym tlenu. Czy debiutant w WLB sprawi niespodziankę i zabierze punkty Rejmerowi i spółce?

3 FC Spec w kontrataku lecz Jakuba Rejmera zatrzymuje Marcin Dębowski który zablokował Jakuba.
4' Mariusz Szczurek oddaje mocne uderzenie zza pola karnego lecz dobrze ustawony w defensywie Przemysław Matuszczyk blokuje piłkę.
6' GOL! 1:0 Piłkę w polu karnym otrzymuje Jakub Rejmer który idealnia trafia w piłkę i kieruje futbolówkę pod poprzeczkę!
7' Paweł Haras szukał podaniem w polu karnym Jakuba Rejmera lecz ustawony dobrze obrońca wybija piłkę na rzut rożny.
9' Strzał z koła środkowego boiska Piotra Galusia zablokowany przez Wojciecha Gradoiwskiego.
10' Strzał z lewego skrzydła Piotra Galusia dobrze wyłapany przez golkipera Łukasza Gogóła.
12' Mocne uderzenie aktywnego Jakuba Rejmera dobrze obronione przez bramkarza Geostandard II Wrocław Łukasza Gogóła.
14' GOL! 2:0 Podanie otrzymuje Jakub Rejmer który mija obrońcę i strzałem z lewej nogi pokojnuje dobrze spisującego się w bramce Łukasza Gogóła.
16' Tym razem po dobrze rozegranym ataku przed polem karnym Geostandard II Wrocław Jakub Rejmer nie trafia do bramki z 3 metrów.
17' Rajd prawym skrzydłem Krysiana Stachury który oddaje minimalnie niecelne uderzenie!
18' Niepilnowany Stachura otrzyumuje podanie i zamiast płasko uderzyć decyduje się na lobowanie golkipera i Łukasz Gogół spokojnie łapie piłkę.
19' Łukasz Gogół ponownie dobrze broni uderzenie z bliskiej odległości autorstwa Jakuba Rejmera.
19' Dobra interwencja golkipera FC Spec Grzegorza Kędzierskiego po precyzyjnym uderzeniu zza pola karnego.
19' Tym razem Grzegorz Kędzierski mija się z piłką, a Wojciech Gradowski główką niecelnie uderza w kierunku bramki przeciwników.
21' II połowę zaczynamy od dobrej interwencji golkipera Geostandard II Wrocław który po strzale z bocznej strefy boiska dobrze łąpie piłkę w rękawice.
23' Golkiper Łukasz Gogół znów interweniuje genialnie, tym razem po uderzeniu Krystiana Stachury z boku boiska.
24' Bramkarz Łukasz Gogół zalicza 2 dobre interwencje po strzałach z bliskiej odległości!
25' Geostandard II Wrocław w kontrataku lecz brakuje ostatniego, dokładnego podania.
26' GOL! 3:0 Piotr Galuś znalazł receptę na pokonanie golkipera i w sytuacji "sam na sam" spokojnie posyła piłkę obok bezradnego bramkarza.
28' GOL! 4:0 Precyzyjne uderzenie zza pola karnego i znów na listę strzelców wpisuje się Jakub Rejmer.
30' GOL! 5:0 Strzałem zza pola karnego popisuje się Jakub Rejmer!
31' GOL! 6:0 W pole karne wpada Piotr Galuś który pokonuje golkipera po strzale w krótki róg.
34' GOL! 7:0 Bramkę z rzutu wolnego zdobywa Piotr Galuś. Piotr popisuje się boiskowym cwaniactwem ponieważ gracze Geostandard II Wrocław ustawiali mur, a zawodnic FC Speca oddał uderzenie do niemal pustej bramki.
35' Uderzenie z czuba autorstwa Krzysztofa Szczurka minimalnie niecelne.
37' Krzysztof Szczurek trafia z 3 metrów w bramkarza będąc "sam na sam" z golkiperem.
38' Kolejna udana interwencja golkipera Łukasza Gogóła, a po chwili również dobrze broni bramkarz Grzegorz Kędzierski który odbija piłkę na rzut rożny po strzale zza pola karnego!
39' GOL! 8:0 Piotr Galuś zdobywa ostatniego gola w tym meczu po zamieszaniu w polu karnym.

Piotr Galuś i Jakub Rejmer rozmontowali defensywę rywali i zdobyli po 4 goli dla FC Spec! Gdyby nie interwencję golkipera Łukasza Gogóła wynik byłby dwucyfrowy! W następnym meczu drużyna Geostandard II Wrocław zagra mecz o utrzymanie z SolidGrowth Finance, a gracze FC Spec zmierzą się z mistrzem ligi Szpilmacherami!

autor: Marcin Niciński