02.06 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Andrzej Janikowski
0 : 8
( 0 : 2 )
Skład: Kras, Ciota, Matuszyk, Jankowiak, Rejmer, Gilewski, Galuś
Skład: Szeligowski, Pozowski, Półtorak, Fleming, Jański, Podda, Polak, Krenn
11' Przemysław Matuszyk
17' Jakub Rejmer
24' Piotr Galuś
26' Jakub Jankowiak
27' Jakub Rejmer
31' Jakub Rejmer
33' Mateusz Gilewski
38' Jerzy Ciota
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Motor napędowy ataków ekipy "Żółtych", który raz po raz stwarzał zagrożenie w polu karnym rywala. Spotkanie zakończył ustrzeleniem hattricka oraz zaliczenim paru asyst. Na wyróżnienie zasługuje Leszek Półtorak.)

Spec po remisie z Cloudem oraz zwycięstwie Szpilmacherów nad Wielką Niewiadomą starcił szansę na obronę mistrzowskiego tytułu i teraz może walczyć "jedynie" o srebrne krążki Wrocbalowej Ligi Biznesu. Ich dzisiejszym rywalem będzie walczącą o ligowy byt Visionica, która w ostanich spotkaniach nie radzi sobie najlepiej. Ostatnie zwycięstwo "Czerwoni" zanotowali ponad miesiąc temu z SolidGrowth Finance, a między czasie uzyskali remis z Budowlanką. To spokojnego ligowego bytu nie daje, a przełamanie złej serii ze "Specami" będzie nielada wyzwaniem. "Żółci" wyglądają na drużynę kompletną, mając świetnie zbalansowaną ofensywę z defensywą, dobrych bramkarzy i skutecznych napastników. Ofensywny duet tej drużyny - Jakub Rejmer-Tomasz Moskal może rozmontować każdą defensywę w lidze. Podobnie z resztą jak ten Visionicy - Nazad Asaad-Jacek Kocur. Który z nich okaże się większą produktywnością i pomoże swoim kolegom w zdobyciu trzech oczek. Przekonamy się!

1' Ekipa Visionicy bez swoich największych gwiazd, bowiem na spotkanie nie dotarli Jacek Kocur oraz Nażad Asaad.
3' Rejmer zagrywa do Jankowiaka, a ten trafia tylko w boczną siatkę.
5' Dwie świetne interwencje goalkeepera Visionicy, który najpierw broni strzał Piotra Galusia, a po chwili dobitkę "piętką" Jakuba Rejmera.
7' Będąc oko w oko z Leszkiem Półtorakiem fatalnie pudłuje Piotr Galuś.
9' Uderzenie wślizgiem Piotra Galusia pewnie odbija Leszek Półtorak.
10' Najwyżej w polu karnym wyskakuje Cian Fleming, lecz jego uderzenie głową okazuje się chybione.
11' GOL! (0-1) - Jakub Rejmer zagrywa "w uliczkę" do Przemysława Matuszyka, a ten wślizgiem wpisuje się na listę strzelców! Futbolówka po tym strzale odbija się od słupka i wpada do siatki Visionicy.
13' Fatalne zderzenie Ciana Fleminga z Franciszkiem Krasem i obaj zawodnicy leżą na placu boju.
14' Na szczęście kontuzje nie okazują się groźne i po chwili przerwy ponownie rozpoczynamy spotkanie.
16' Kolejny raz "obronną ręką" ze starcia z Galusiem wychodzi Półtorak, który tym razem w stylu Sławomira Szmala nogą odbija strzał pomocnika Specy.
17' GOL! (0-2) - Dwójkowa akcja Jakuba Rejmera z Piotrem Galusiem i po dograniu tego drugiego piłkę do pustej bramki pakuje superstrzelec "Żółtych".
19' Świetna wrzutka Seweryna Jańskiego wprost na nogi Fleminga, który uderza obok słupka i mamy aut bramkowy dla Specy.
21' Zmiana między słupkami ekipy FC Spec, w miejsce Mateusza Gilewskiego oglądać będziemy Franciszka Krasa.
23' Na rzut rożny próbę Jakuba Rejmera paruje Leszek Półtorak.
23' Uderzenie Jerzego Cioty pewnie chwyta goalkeeper "Czerwonych".
24' GOL! (0-3) - Prowdzenie swojej ekipy podwyższa Piotr Galuś.
26' GOL! (0-4) - Po dograniu Piotra Galusia piłkę do siatki pakuje Jakub Jankowiak, którego próba odbija się od poprzeczki i zatrzymuje za linią bramkową.
27' GOL! (0-5) - Podanie głową Mateusza Gilewskiego dociera do Jakuba Rejmera, a ten lobem wpisuje się na listę strzelców.
29' Przelobował teraz goalkeepera Seweryń Jański, lecz piłkę z linii bramkowej wybija Piotr Galuś.
31' GOL! (0-6) - Hattricka kompletuje Jakub Rejmer, który pewnie zmierza po koronę króla strzelców pierwszej ligi.
32' Ładnie do główki złożył się Jerzy Ciota, lecz to uderzenie trafia w boczną siatkę.
33' GOL! (0-7) - W notesie sędziego zapisuje się Mateusz Gilewski, który pewnym strzałem w długi róg pokonuje Półtoraka.
35' Mocna próba Jakuba Rejmera zatrzymuje się na nogach Leszka Półtoraka.
37' W dogodnej sytuacji mocno uderza Jerzy Ciota i futbolówkę na rzut rożny paruje Półtorak.
38' GOL! (0-8) - Z najbliższej odległości piłkę do bramki pakuje Jerzy Ciota.
39' Starcie sam na sam z Półtorakiem przegrywa Jakub Rejmer i mamy aut dl Specy.

Po blamażu z Cloud FC ekipa Specy pokazała prawdziwą klasę i ograła osłabionych kadrowo graczy Visionicy. Pewne zwycięstwo sprawia, że walka o drugą lokatę nabiera rumieńców i najprawdopodbniej zostanie rozstrzygnięta w najbliższy wtorek, kiedy to "Żółci" zagrają z Wielką Niewiadomą. Visionica, która nadal musi walczyć o ligowy byt w następnej kolejce zmierzy się z Old Blues Angels.