17.05 godz. 18:15, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Biela, Ciupiński, Sierakowski, Smarzyński, Markowski, Fornal, Jaskowski, Korecki, Czajka
Skład: Pondel, Słowiński, Semotyuk, Mackiewicz, Janikowski, Kohut, Binkowski, Strzelczyk, Baros
3' Adam Smarzyński
7' Grzegorz Korecki
31' Mateusz Czajka
23' Marcin Mackiewicz
37' Radosław Kohut
40' Przemysław Binkowski
Zawodnik meczu: Adam Smarzyński (Starał się przez całe spotkanie, zaliczył dziś sporo przechwytów. Swój występ udokumentował jedną bramką. )

Jeżeli Wielka Niewiadoma chce sięgnąć po tytuł mistrzowski nie może pozwolić już sobie na żadną wpadkę. Jesienią grając z Tomtexem - ekipa Andrzeja Jaskowskiego zremisowała 2:2, a więc teraz będzie chciała za wszelką cenę się zrewanżować. Nie może jednak zlekcewazyć "Połączonych Piłką", którzy już w tym sezonie pokazali się z dobrej strony i w razie ewentualnej wygranej przegonią faworyta w ligowej tabeli. Czy trzecia najlepsza ofensywa w lidze da radę zaskoczyć najszczelniejszą defensywę? Miejmy nadzieje, że nie będziemy świadkami jednostronnego widowiska i że do samego końca będzie się toczyć walka o to kto zwycięży!

2' Podanie z głębi pola do Koreckiego, ten zamiast strzelać z dogodnej pozycji szukał Markowskiego, podał niedokładnie i cała akcja spaliła na panewce.
3' 1:0 Smarzyński złamał do środka pola i uderzył zza linii pola karnego, piłka wpadła w krótki róg bramki strzeżonej przez Słowińskiego.
5' Smarzyński próbował zaskoczyć bramarza strzałem z dystansu, piłka poszybowała kilka metrów obok bramki.
7' 2:0 - Jaskowski wpada w pole karne, zagrywa do Markowskiego, ten uderza z pierwszej piłki, instyktownie broni Słowiński, piłka spada po nogi niepilnowanego Koreckiego, Grzegorz bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
8' Mackiewicz strzela z dystansu, Sierakowski przenosi piłkę nad poprzeczką.
10' Dośrodkowanie Kochuta w pole karne, piłka przelatuje nad głową Bieli i spada do niepilnowanego Mackiewicza, Marcin uderza z pierwszej piłki, fenomenalną interwencją popisuje się Sierakowski, wybił piłkę na rzut rożny.
12' Piłka po strzale z dystansu Binkowskiego przeleciała obok bramki.
13' Udana interwencja Słowińskiego, broni strzał Koreckiego z najbliższej odległości.
15' Kontra Tomtexu, Semotyuk zagrywa w pole karne do Kochuta, ten mu odgrywa zbyt mocno i nie ma bramki kontaktowej.
17' Tomtex chyba nie chce wygrać tego meczu, fatalnie rozegrana kontra 3 na 2.
18' Groźne uderzenie Koreckiego z dystansu, Słowiński na posterunku.
21' Sierakowski pewnie wychodzi z bramki i chwyta piłkę po dośrodkowaniu zawodnika Tomtexu.
22' Kontra Wielkiej Niewiadomej 3 na 2, na szczęście Janikowski przeczytał zamiary Markowskiego i odzyskał futbolówkę.
23' 2:1 - Tomtex łapie kontakt, krótka wymiana podań w polu karnym rywali, piłka spada do Mackiewicza, ten idealnie przymierzył tuż przy słupku.
24' Artur Strzelczyk uderza z dystansu i zmusza Sierakowskiego do wysiłku, Maciej paruje piłkę na rzut rożny.
25' Słowiński wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale Jaskowskiego, Andrzej zrobił wszystko idealnie, przymierzył niczym Pirlo za swoich lat.
26' Kolejna okazja Wielkiej Niewiadomej, Biela wpada w pole karne i oddaje strzał prosto w nogi Słowińskiego.
27' Przechwyt Smarzyńskiego, kontra 4 na 2 nie została wykorzystana.
29' Jaskowski zagrywa na skrzydło do Czajki, ten zwodem mija obrońcę i posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.
31' 3:1 -  Błąd Janikowskiego przy wyprowadzeniu piłki, z prezentu skorzystał Mateusz Czajka, pewnym strzałem pokonał Słowińskiego.
33' Smarzyński trafił w tylko w boczną, nie wykorzystał błędu obrońców i niepotrzebnego wyjścia bramkarza.
35' Korecki dobrze wypatrzył wbiegającego w pole karne rywali Markowskiego, Tomek uderzył nieczysto i trafił tylko w boczną siatkę.
37' 3:2 - Tomtex zdobywa bramkę kontaktową, Kochut upadając oddaje strzał w długi róg, piłka odbiła się od słupka i wpada do siatki.
38' Kontra Wielkiej Niewiadomej, Korecki dośrodkowuje w pole karne, tam Czajka zgrywa do Markowskiego, strzał Tomka został zablokowany.
39' Jaskowski uderza z narożnika pola karnego i trafia w boczną siatkę.
40' Binkowski otrzymuje żółtką kartkę za nieprzepisowe powstrzymanie Jaskowskiego.

Bardzo ciekawe widowisko, jedni i drudzy pokazali, że mają potencjał, Tomtex niestety przespał pierwszą połowę i w drugiej części musiał się mocno napracować aby odwrócić losy spotkania. Niestety a sztuka się nie udała i trzy punkty powędrowały na konto Wielkiej Niewiadomej. Andrzej Jaskowski i spółka mają teraz bardzo napięty grafik, już za dwa dni zmierzą się w kolejnym ważnym spotkaniu z OBA. Tomtex kolejne punkty powalczy z liderem Szpilmacherami.