12.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Andrzejewski, Piwowarczyk, Majak, Madera, Trojan, Mosiński, Raś, Stalka
Skład: Golińczak, Nakielski, Matuszyk, Rejmer, Brzęczek, Gilewski, Stachura, Galuś
15' Mariusz Stalka
13' Jakub Rejmer
Zawodnik meczu: Łukasz Mosiński (To był jeden z najlepszych występów Łukasza we Wrocbalu! Goalkeeper "Aniołów" zaczarował dostęp do swojej bramki, wielokrotnie ratował swoją ekipę z opresji, a jego ofiarne interwencje zapewniły cenny jeden punkt.)

Po zwycięstwie w Superpucharze ligi, kolejny krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu będzie chciał zrobić FC Spec, który zmierzy się z niezwykle doświadczoną i ograną drużyną - Old Blue Angels. "Anioły" tej wiosny tylko raz schodzili z boiska pokonani i wcale nie stoją na straconej pozycji grając z mistrzem. Jednych i drugich cechuje dyscyplina taktyczna, a obie te strony posiadają niezwykle bramkostrzelne duety napastników. "Spece" mogą pochwalić się Jakubem Rejmerem i Tomaszem Moskalem, z kolei OBA - Michałem Trojanem i Marcinem Majakiem. Już nie możemy się doczekać pojedynków tych zawodników z defensorami czy też bramkarzami drużyny przeciwnej. Kto będzie górą w tych starciach - zwycięży! A kto zwycięży ten zrobi bardzo cenny krok w kierunku walki o medale na koniec sezonu!

2' Kras zagryw podanie krossowe do Rejmera, ten zgrywa futbolówkę Stachurze, lecz strzał tego ostatniego nogami broni Mosiński.
4' Uderzenie z rzutu wolnego Marcina Majaka z problemami odbija Mateusz Gilewski.
6' Mocno, lecz niecelnie z rzutu wolnego uderza Tomasz Nakielski.
8' Ostatnie minuty to natarcie ekipy Specy, ale dobrze i szczęśliwie w defensywie bronią "Anioły".
10' Starcie z Mosińskim przegrywa Krystian Stachura, którego strzał z woleja klatką piersiową odbija goalkeeper OBA.
12' Wrzutka z narożnika pola karnego Piotra Galusia ląduje na głowie Jakuba Rejmera, lecz to uderzenie okazuje się chybione.
13' GOL! (1-0) - Koronkowa akcja Specy i po dograniu Stachury bramkę zdobywa Jakub Rejmer.
15' GOL! (1-1) - Uderzenie Michała Piwowarczyka do boku zbija Gilewski, do bezpańskiej piłki dopada Mariusz Stalka i mamy remis!
17' Najpierw z metra do pustej bramki nie trafił Tomasz Nakielski, a po chwili ten sam zawodnik trafia w leżącego Łukasza Mosińskiego.
19' Atmowe uderzenie sprzed pola karnego Marcina Majaka nieznacznie mija bramkę strzeżoną przez Mateusza Gilewskiego.
20' "Na raty" uderzenie zza pola karnego Nakielskiego broni goalkeeper "Aniołów".
21' Nieudana próba z rzutu wolnego Jakuba Rejmera.
23' Nogą uderzenie Nakielskiego odbija Łukasz Mosiński.
25' Będąc oko w oko z bramkarzem niecelnie uderza Grzegorz Raś.
27' W dogodnej sytuacji fatalnie kiksuje Przemysław Matuszyk...
29' Świetne dogranie Galusia w pole karnego, lecz piłki nogą nie sięga Franciszek Kras.
31' Po raz kolejny w tym spotkaniu Krystian Stachura przegrywa starcie z Łukaszem Mosińskim, a po chwili nad poprzeczką przelatuje uderzenie głową Tomasza Nakielskiego.
33' Zgranie głową Stachury instynktownie odbija Łukasz Mosiński.
35' Próba z dystansu Michała Trojana przelatuje wysoko nad poprzeczką!
37' Kolejne uderznie nad bramką autorstwa Michała Trojana.
38' Kapitalna interwencja Łukasza Mosińskiego po kąśliwym strzale z płaskiego podbicia Piotra Galusia.

Dyscyplina obronna, świetny Łukasz Mosiński oraz nastawienie się na grę z kontry! To właśnie te czynniki wpłynęły na ugranie punktu z głównym pretendentem do mistrzowskiego tytułu! Przez niemal całe spotkanie "Spece" "walili głową w mur" raz po raz nękając rywali strzałami z różnych pozycji... Na Ich nieszczęście w bramce "OBA" cuda wyczyniał Łukasz Mosiński, a do tego jedna z kontr Old Blues Angels zakończyła się zdobyciem gola przez Mariusza Stalka i podział punktów stał się faktem! Remis jest bardzo dobrym rezutatem dla OBA, a także... Wielkiej Niewiadomej oraz Szpilmacherów! O kolejne zdobycze punktowe "Anioły" zagrają z Geostandardem II, natomiast "Żółtych" czeka starcie z grającą w kratkę FC Budowlanką.