26.04 godz. 20:30, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Wącior, Wącior, Napierała, Mrowiec, Kubiczek, Jaworski, Wróbel, Mikołajec, Seifert, Kinal, Carvalho Leal, Bustamante
Skład: Nowotarski, Tyc, Pawlak, Tymieniecki, Różalski, Kubel, Wróblewski, Pichlak, Grygowski
4' Marek Napierała
5' Dominik Wącior
36' Szymon Wącior
37' Jose Fernadez Bustamante
6' Mateusz Pawlak
15' Grzegorz Tymieniecki
28' Grzegorz Tymieniecki
Zawodnik meczu: Jose Fernadez Bustamante (W meczu walki trudno kogokolwiek wskazać, bo wielu graczy się wyróżniło, grając naprawdę ambitnie. Wybieramy jednak Jose, który to zachował zimną krew w końcówce i pewnym strzałem z pola karnego dał premierowe punkty Cloud FC. )

Jedną z dwóch drużyn, która w tym roku nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu w ramach Wrocbalowej Ligi Biznesu jest Cloud FC, który po czterech ligowych potyczkach - piastuje ostatnie miejsce w stawce. Jeżeli Piotr Mikołajec i jego koledzy chcą się w lidze utrzymać - muszą ograć beniaminka - Victorię Wrocław. Ta w trzech meczach ugrała trzy punkty, ale trzeba pamiętać, że dwie porażki zanotowała stawiając trudne warunki Specowi i Wielkiej Niewiadomej. Team Krzysztofa Tyca również nie może być pewny swego i żeby zostać w pierwszej lidze na następny sezon - musi ograć dawny IBM Blue. Tutaj nikt odstawiać nogi nie będzie, a każdy zrobi wszystko, by po czterdziestu minutach gry - cieszyć się ważnego triumfu!

4' (0:1) - Pierwsza groźna akcja Cloud FC kończy się golem, a pewnym strzałem sprzed pola karnego piłkę do siatki pakuje Marek Napierała.
5' (0:2) - Cloud idzie za ciosem. Dominik Wącior uderzeniem przy słupku zaskakuje Miłosza Grygowskiego.
6' (1:2) - Victoria Wrocław łapie kontakt, a pięknym strzałem pod poprzeczkę żadnych szans Tomaszowi Kinalowi nie daje Mateusz Pawlak.
8' Szymon Wącior próbuje swoich sił z dalszej odległości, ale futbolówka po jego próbie nieznacznie mija bramkę Grygowskiego.
15' (2:2) - Rzut wolny dla drużyny Krzysztofa Tyca przed polem karnym. Do jego wykonania podchodzi Grzegorz Tymieniecki i precyzyjnym uderzeniem przy słupku pokonuje Kinala.
18' Tymieniecki wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i przenosi futbolówkę nieznacznie obok słupka.
23' Ostra centra Dominika Wąciora w pole karne, po której piłkę z trudem nad poprzeczkę przenosi Grygowski.
24' Dawid Mrowiec z bliska uderza w bramkarza.
25' Uderzenie Napierały z główki zostaje wyłapane przez Grygowskiego.
26' Szarża Huberta Nowotarskiego zakończona strzałem - niecelnym - obok bramki.
27' Rzut karny dla Cloud FC za faul na Wąciorze. Do jego wykonania podchodzi Ricardo Felipe Carvalho Leal i...fatalnie pudłuje, przenosząc piłkę wysoko nad poprzeczką!
28' Taktyczny faul Tymienieckiego i sędzia Adrian Miedziński karze go żółtą kartką.
30' Paweł Kubel uderza z dystansu - wprost w "koszyczek" Kinalowi.
32' Dominik Wącior w tempo zagrywa do Piotra Mikołajca, który w dogodnej sytuacji uderza w boczną siatkę.
36' Szymon Wącior dokonuje faulu taktycznego i tak samo jak w przypadku Tymienieckiego zostaje ukarany żółtą kartką.
37' (2:3) - Coś niesamowitego! Cloud grając w osłabieniu zdobywa gola. Na przedpole z prawej strony piłkę zagrywa Mikołajec do Jose Fernandeza Bustamante, a ten mocnym, płaskim strzałem pokonuje Grygowskiego!
38' Adam Kubiczek przebojem wpada w pole karne, ale jego uderzenie minimalnie mija dalszy słupek bramki Victorii.
39' Mikołajec uderza z powietrza - w słupek!
40' Mikołajec sprzed pola karnego uderza, po czym futbolówka ląduje obok bramki.
40'  - Koniec spotkania.

Na koniec wtorkowego matchdayu byliśmy świadkami fantastycznego widowiska, które do samego końca trzymało w napięciu. Po 40 minutach gry ze zdobycia cennych, a zarazem premierowych punktów w lidze - cieszył się Cloud FC, dla którego może być to moment zwrotny w kwestii walki o utrzymanie w elicie. Victoria zaprezentowała się nieźle, ale po raz trzeci z rzędu musi pogodzić się z brakiem punktów. Następny mecz Victorii Wrocław to pojedynek ze Szpilmacherami, Cloud FC natomiast "skrzyżuje rękawice" również ze "Szpilkami".