18.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Pasternak
( 0 : 2 )
Skład: Wącior, Wącior, Napierała, Mrowiec, Kubiczek, Jaworski, Seifert, Bustamante
Skład: Misiak, Obidowski, Ślusarczyk, Lubczyński, Lubczyński, Iwanicki, Wojciechowski, Szydłowski, Broniszewski
2' Dawid Mrowiec
16' Jose Fernadez Bustamante
31' Paweł Iwanicki
35' Krzysztof Wojciechowski
38' Krzysztof Wojciechowski
40' Klaudiusz Lubczyński (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Marcin Obidowski (Swoimi interwencjami sprawił, że "Galacticos" pozostawało w grze, a dzięki skutecznej końcówce swoich kolegów z ofensywy udało się odwrócić losy meczu i ograć "Chmury". )

Jedni i drudzy nie mają jeszcze ani jednego oczka w dorobku i jeżeli chcą się w elicie utrzymać - muszą w końcu zapunktować. Lepiej jakby nie było radzi sobie team Tomasza Iwanickiego, który był bardzo blisko zdobycia ligowych skalpów grając ze Szpilmacherami czy też SolidGrowth Finance. Tutaj nikt nie będzie odstawiał nogi, a każdy będzie walczył do ostatniej kropli potu! Kto będzie cieszył się po końcowym gwizdku z premierowych punktów w lidze? Czas pokaże!

2' GOL! (0-1) - Po zagraniu z rzutu rożnego Dominika Wąciora gola zdobywa Dawid Mrowiec!
4' Kolejne minuty to natarcie ekipy Cloud FC.
6' Wojciechowski uderza mocno z dystansu i Merle odbija futbolówkę na rzut rożny.
8' Rajd Marka Napierały, dogranie do Mrowca i Obidowski nogami odbija to uderzenie.
10' Po strzale Szymona Wąciora piłkę zmierzająca do siatki,z linii bramkowej wybija Paweł Iwanicki.
12' Spotkanie nieco nam się wyrównało, jedni i drudzy atakują, lecz jak narazie bez kolejnych bramek.
14' Kąśliwy strzał Bustanabte i Marcin Obidowski z trudem odbija piłkę.
16' GOL! (0-2) - Po rykoszecie bramkę dla "Chmur" strzela Jose Fernandez Bustamante!
18' Alfred Szydłowski trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę i nadal dwoma trafieniami prowadzą "Niebiescy".
23' Po uderzeniu z rzutu wolnego Szydłowskiego piłkę nad poprzeczkę "przenosi" Merle.
25' Nogami uderzenie z dystansu Dominika Wąciora broni goalkeeper "Białych".
27' W dogodnej sytuacji nad bramką uderza Adam Kubiczek.
29' Z biegiem czasu przewagę osiągają gracze "Clouda", lecz za sprawą Marcina Obidowskiego "Biali" przegrywają "zaledwie" dwoma trafieniami.
31' GOL! (1-2) - Z rzutu rożnego do Pawła Iwanickiego zagrywa Dominik Broniszewski i "Królewscy" "łapią" kontakt.
33' Wysoko nad bramką uderza Szydłowski.
35' GOL! (2-2) - Wrzutkę Krystiana Lubczyńskiego na bramkę zamienia Krzysztof Wojciechowski, który przyjmuje "futbolówkę na klatę" i precyzyjnym strzałem z woleja nie daje szans goalkeeperowi!
37' Napierała wychodzi sam na sam z Obidowskim i przegrywa starcie z bramkarzem "Budowlanki".
38' GOL! (2-3) - Alfred Szydłowski odnajduje w polu karnym Krzysztofa Wojciechowskiego, który "dokłada" nogę i wyprowadza "Białych" na prowadzeni!
40' Kubiczek w polu karnym fauluje Broniszewskiego i sędzia wskazuje na "wapno"!
40' GOL! (2-4) - Do rzutu karnego podchodzi Klaudiusz Lubczyński i pewnym strzałem wpisuje się na listę strzelców!

W pojedynku o przysłowiowe "sześć punktów" górą ekipa Tomasza Iwanickiego, która zdołała odwrócić losy tego spotkania i za sprawą zabójczej końcówki ograła "Clouda". Rezultat ten oznacza, że "Biali" zapunktowali po raz pierwszy w tym sezonie i być może od tego triumfu rozpocznie się zwycięski marsz "Budowlanki" ku górnej części tabeli. W nieco gorszych nastrojach są "Niebiescy", którzy zanotowali czwartą porażkę w obecnej batali i są na drodze do spadku... O pierwsze "skalpy" "Chmury" zagrają z bardzo dobrze radzącym sobie beniaminkiem -  Victorią Wrocław. Podbudowani zwycięstwem "Budowlani" pokuszą się o kolejne trzy oczka w starciu z Geostandardem II.