14.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 2 )
Skład: Słowiński, Gruszka, Semotyuk, Mackiewicz, Janikowski, Binkowski, Strzelczyk, Baros, Krzebit
Skład: Palma Henriquez, Wącior, Napierała, Kubiczek, Jaworski, Wróbel, Mikołajec, Seifert, Kiliszek
4' Michał Baros
12' Marcin Mackiewicz
28' Marcin Mackiewicz
26' Dominik Wącior
32' Piotr Seifert
Zawodnik meczu: Marcin Mackiewicz (Po raz kolejny w tym sezonie Marcin pokazał, że jest motorem napędowym ekipy Tomtexu. Spotkanie zakończył zdobyciem dwóch bramek oraz asysty. Na wyróżnienie zasługuje również Michał Baros.)

Jesienią górą w bezpośrednim spotkaniu obu ekip, byli "Niebiescy", którzy wygrali 3:1 i w tamtym czasie przedłużyli swoje nadzieje na utrzymanie w elicie. Teraz zespół Łukasza Jaworskiego będzie chciał powtórzyć ten wyczyn i po fatalnym starcie sezonu - dwóch porażkach i 11 bramkach w nich straconych, w końcu odbić się od dna - inkasując trzy punkty. Łatwo jednak nie będzie, bo "Połączeni Piłką" na pewno pałają rządzą rewanżu. Pytanie czy będą w stanie go wziąć? Który ofensywny duet da swojej drużynie - cenne ligowe skalpy? Czy będzie to Marek Napierała wraz z Piotrem Mikołajcem z Clouda? Czy jednak Michał Baros z Marcinem Mackiewiczem z Tomtexu? Zobaczymy.

2' Niecelny strzał Piotra Mikołajca.
4' GOL! Kontra Tomtexu - Marcin Mackiewicz zagrywa do Michała Barosa, a ten będąc oko w oko z bramkarzem, pewnym strzałem zdobywa gola.
6' Nad bramką przelatuje uderzenie z dystansu Mackiewicza.
8' Kilka akcji graczy "Chmur", lecz brakuje wykończenia pod polem karnym rywala.
10' Bardzo niecelna próba zza pola karnego Ireneusza Gruszki...
12' Obok bramki przelatuje strzał Marka Napierały.
12' GOL! Marcin Mackiewicz oddaje lekki strzał po ziemi, piłkę stara się łapać Krzysztof Wróbel... a ta wpada koło niego do bramki...  Bardzo kuriozalne trafienie gracza Tomtexu.
14' W dogodnej sytuacji obok bramki uderza Marek Napierała.
16' Strzał z woleja Dominika Wąciora zatrzymuje się na piłkołapie.
18' Minimalnie chybiony strzał z dalszej odległości Jakuba Kiliszka. W odpowiedzi niecelnie uderzają Michał Baros i Artur Strzelczyk.
19' Michał Baros będąc oko w oko z bramkarzem trafia w Wróbla, a po chwili jego dobitka okazuje się bardzo niecelna...
20' Nieudana "podcinka" w wykonaniu Piotra Mikołajca.
22' Bramki kontaktowej szukają "Niebiescy", lecz mają "rozregulowane celowniki"...
24' W odpowiedzi... niedokładnością "popisują" się gracze Michała Pondla...
26' GOL! Za sprawą Dominika Wąciora Cloud FC "łapie" kontakt z rywalem.
28' GOL! Marcin Mackieiwcz "nawija obrońcę", po czym strzałem "z dużego" palca pokonuje goalkeepera "Chmur".
30' Indywidualna akcja Dominka Wąciora zakończona dośrodkowaniem, które bez trudu łapie Tomasz Słowiński.
32' Żółtą kartką za złą zmianę ukarany Piotr Seifert.
33' Strzał Piotra Mikołajca z trudem broni Słowiński.
34' Gry w przewadze nie wykorzystują zawodnicy Tomtexu i "Niebiescy" uzupełniają skład.
36' Wysoko nad poprzeczką przelatuje uderzenie Artura Strzelczyka.
37' Minimalnie niecelenie z rzutu wolnego uderza Przemysław Binkowski.
38' Groźną kontrę Tomtexu przerywa Seifert, którego wybicie piłki kończy się... strzałem w słupek!

Początek sezonu w wykonaniu "Chmur" nie jest najlepszy... Trzy potyczki i trzy porażki... Jedynym plusem dzisiejszego pojedynku było premierowe trafienie w obecnych rozgrywkach, autorstwa Dominika Wąciora. Tomtex po bardzo słabym występie ze "Złotówami", po konsekwentnej grze zrewanżował się za ubiegłoroczny blamaż "Niebieskim" i pewnie zgarnął komplet oczek! O kolejne punkty "Czerwoni" zagrają z bardzo mocnym Asplexem, zaś Cloud czeka starcie z "o życie" z FC Budowlanką.