12.04 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 2
( 2 : 2 )
Skład: Misiak, Obidowski, Wasik, Ślusarczyk, Lubczyński, Lubczyński, Iwanicki, Wojciechowski, Broniszewski, Teodorowicz
Skład: Gołos, Hauzer, Anioł, Kalinowski, Kaban, Przybyszek, Kalinowski, Sokołowski, Witkowski
14' Paweł Teodorowicz
16' Krzysztof Wojciechowski
10' Paweł Kalinowski
18' Łukasz Hauzer
24' Mariusz Przybyszek
36' Mateusz Witkowski
Zawodnik meczu: Mariusz Przybyszek (Mariusz był liderem defensywy, a jego podłączenia do ofensywy wychodziły drużynie na dobre. Przybyszek zanotował wiele udanych interwencji obronnych, a w ataku będąc strzelił bardzo ważną bramkę. )

We wrześniu ubiegłego roku, gdy na przeciw siebie stanęły mistrz I edycji WLB - Szpilmacherzy i debiutant - Budowlanka, nikt nie spodziewał się, że "Biali' pewnie ograją "Szpilki" - 2:1. To właśnie klęska w tym meczu pozbawiła team Pawła Kalinowskiego - złotego medalu, a więc teraz pora na odwet. Ten może się udać, bo nie ma w składzie "miejscowych" już głównego konstruktora tej przełomowej wygranej - Kazaneckiego, a sam Krzysztof Wojciechowski - bez dobrych podań - zagrożenie stwarza małe. Marcin Grabowski i jego koledzy na pewno nie zlekceważą swojego przeciwnika i zrobią wszystko, żeby wygrać. Liczymy na wyrównane starcie, przynajmniej tak emocjonujące, jak te ostatnie.

2' Mateusz Witkowski uderza sprzed pola karnego - strzał ten świetnie nogami broni Tomasz Obidowski.
3' Krzysztof Kaban huknął z dystansu, ale piłka ląduje tylko i wyłącznie na poprzce bramki Budowlanki.
5' Łukasz Hauzer oddaje strzał z dalszej odległości, który instynktownie nad poprzeczkę zbija Obidowski.
7' Uderzenie Krzysztofa Wojciechowskiego z prawej strony przelatuje obok bramki Szpilmacherów.
9' Witkowski wpada w pole karne i oddaje strzał, który zatrzymuje się na słupku!
10' Strzał Klaudiusza Lubczyńskiego z rzutu wolnego zostaje zablokowane przez zawodników w murze.
10' (1:0) Mocny strzał Witkowskiego do boku zbija Obidowski. Po chwili swój strzał oddaje Paweł Kalinowski, a ten wpada do siatki tuż przy słupku. Piękny gol kapitana "Szpilek".
11' Potężna bomba P.Kalinowskiego świetnie wyłapana przez Obidowskiego.
12' Paweł Teodorowicz strzela sprzed pola karnego - obok bramki.
14' (1:1) - Strzał z powietrza Teodorowicza wpada do siatki obok interweniującego Rafała Anioła.
15' Gołos z pola karnego trafia tylko i wyłącznie w słupek!
16' (1:2) - Kontra Budowlanki. Teodorowicz w tempo do Wojciechowskiego, a ten pewnym strzałem przy słupku daje prowadzenie Aniołowi.
17' Strata Witkowskiego. Piłkę zabiera Teodorowicz i oddaje techniczny, płaski strzał, który mija bramkę Szpilek nieznacznie.
18' (2:2) - Hauzer mija obrońcę, bramkarza i strzałem do pustaka doprowadza do remisu!
24' (3:2) - Mariusz Przybyszek uderza z prawej strony tak, że piłka wpada do siatki tuż przy słupku.
25' Kamil Sokołowski oddaje strzał z ostrego kąta, który przelatuje obok bramki.
27' Uderzenie Witkowskiego z powietrza świetnie broni Obidowski.
28' Strzał Wasika po ziemi pewnie łapie Anioł.
29' Techniczna próba Witkowskiego sprzed pola karnego przelatuje obok bramki Budowlanki.
31' Wasik z powietrza uderza nad poprzeczką.
35' Mocne uderzenie Klaudiusza Lubczyńskiego z dystansu na raty broni Anioł.
36' (4:2) - Krzysztof Kalinowski ze skrzydła zagrywa do Witkowskiego, który pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości.
37' P.Kalinowski uderza z prawej strony tak, że piłkę przed siebie odbija Obidowski.
40'  - Koniec spotkania.

Budowlanka zaprezentowała się o niebo lepiej niż w spotkaniu z OBA i jak równy z równym walczyła z utytułowanymi Szpilmacherami. Ci jednak popełnili mniej błędów w defensywie i będąc dość skutecznym w ofensywie - zanotowali kolejne cenne zwycięstwo. FCB ciągle pozostaje bez punktów w tym sezonie i jeżeli chce powalczyć jeszcze o najwyższe cele to w kolejnym spotkaniu musi zgarnąć komplet punktów. W następnej kolejce "Szpilki" zmierzą się z debiutantem - Geostandardem II, zaś "Galactikos" czeka starcie z SolidGrowth Finance.