11.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Wielka Niewiadoma
Victoria Wrocław
0 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Biegański, Biela, Ciupiński, Sierakowski, Smarzyński, Fornal, Mierzwa, Jaskowski, Korecki
Skład: Kitek, Wróblewski, Nowotarski, Jakubowski, Pawlak, Tymieniecki, Polak, Różalski, Kubel, Wróblewski, Pichlak
4' Andrzej Jaskowski
36' Andrzej Ciupiński
Zawodnik meczu: Andrzej Jaskowski (Był niezwykle aktywnym zawodnikiem w tym spotkaniu. Andrzej nie tylko stwarzał ciągłe zagrożenie pod bramką rywala, ale także zdobył zwycięską bramkę. Wyróżnić należy również obu bramkarzy - Sierakowskiego i Kitka. )

Terminarz w drugiej kolejce nie był łaskawy dla beniaminka - Victorii Wrocław. Ta zmierzy się najpierw z wicemistrzem z poprzedniego sezonu - Wielką Niewiadomą, a później z mistrzem - FC Spec. W obu tych meczach szanse na sukces debiutanta są znikome, ale przecież to jest piłka nożna, a w tej już nie raz hegemon został ograny przez kopciuszka. "Niebiescy" mają w swoich szeregach wielu klasowych zawodników, którzy mogą przesądzić o losach każdego spotkania. Są to m.in Hubert Nowotarski, Mateusz Pawlak czy Grzegorz Tymieniecki. To na nich muszą uważać wszelcy przeciwnicy. Czy Ci podejmą równorzędną walkę z naszpikowaną gwiazdami amatorskiej piłki - Wielką Niewiadomą? Takie nazwiska jak Jaskowski, Korecki czy Sierakowski robią wrażenie, ale nie mogą zlekceważyć ambitnego przeciwnika, który już na inauguracje pokazał, że w piłkę grać potrafi.

4' (0:1) - Mocne otwarcie Wielkiej Niewiadomej. Grzegorz Korecki w tempo zagrywa do Andrzeja Jaskowskiego, a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje Marcina Kitka.
6' Techniczne uderzenie Mateusza Pawlaka świetnie broni Maciej Sierakowski.
10' Krzysztof Jakubowski wychodzi sam na sam z Sierakowskim i górą w tym pojedynku jest golkiper WN.
12' Andrzej Ciupiński uderza mocno sprzed pola karnego, lecz piłka przelatuje tylko i wyłącznie obok bramki.
15' Grzegorz Tymieniecki po krótkim rozegraniu rzutu rożnego trafia tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
18' Płaski strzał Tymienieckiego pewnie łapie Sierakowski.
26' Kitek notuje dwie wspaniałe interwencje po strzałach odpowiednio Ciupińskiego i Bartosza Mierzwy.
28' Jaskowski w kontrze zagrywa do Koreckiego, a ten z bliska trafia tylko i wyłącznie w dobrze wychodzącego z bramki Kitka.
30' Mocne uderzenie Koreckiego z dystansu z trudem na aut zbija Kitek.
35' Kąśliwy strzał Pawła Kubela instynktownie na rzut rożny zbija Sierakowski.
36' Świetna interwnecja Sierakowskiego po strzale Błażeja Różalskiego.
36' Ciupiński otrzymuje żółtą kartkę za kolejny już faul.
39' Techniczny strzał Jaskowskiego przelatuje minimalnie obok słupka.
40' Uderzenie Tymienieckiego z dalszej odległości przelatuje nieznacznie obok bramki WN.
40'  - Koniec spotkania.

Victoria Wrocław stawiła ogromny opór wicemistrzowi i do końca walczyła o korzystny rezultat. Niestety dla nich - rywal świetnie spisywał się w defensywie i po skromnym - 1:0 zainkasował sobie cenne trzy punkty. Team Andrzeja Jaskowskiego robi zatem kolejny krok w kierunku złotych medali, zaś ekipa Krzysztofa Tyca notuje premierową porażkę w pierwszej lidze, która wcale nie jest czymś ujmującym, bo zaprezentowała się nieźle. Następnym razem Wielka Niewiadoma zmierzy się z Visionicą, zaś Victoria Wrocław już w środę podejmie FC Spec!