06.04 godz. 18:25, Skwierzyńska, Sedzia: Tomasz Pondel
Wielka Niewiadoma
Cloud FC
1 : 6
( 0 : 4 )
Skład: Biegański, Biela, Ciupiński, Sierakowski, Smarzyński, Różewicz, Markowski, Fornal, Jaskowski, Korecki
Skład: Wącior, Wącior, Napierała, Mrowiec, Jaworski, Mikołajec, Seifert, Kinal, Carvalho Leal, Bustamante
5' Andrzej Jaskowski
6' Tomasz Markowski
13' Grzegorz Korecki
15' Bartłomiej Biela
23' Andrzej Ciupiński
25' Andrzej Jaskowski
36' Dominik Wącior
Zawodnik meczu: Andrzej Jaskowski (Jak na kapitana przystało, pociągną swój zespół do zwycięstwa. Aktywny w ofensywie jak i również pomagał w defensywie. Mecz zakończył z dwiema bramkami na koncie.)
Cloud FC    vs

Zespół Andrzeja Jaskowskiego w poprzedniej kampani ligowej, remisując z ligowym średniakiem - Tomtexem, pozbawił się mistrzowskiego tytułu. Tak więc teraz srebrny medalista z jesieni na pewno nie zlekceważy niżej notowanego przeciwnika i zrobi wszystko, żeby wygrać. Siłę ofensywną WN-u opartą na Jaskowskim, Mierzwie i Markowskim mają wzmocnić wcześniej stanowiący o sile tej drużyny - Mateusz Czajka i Grzegorz Korecki, a także znany z występów w FC Moose - Przemysław Stefańczyk. Patrząc na kadry obu ekip - faworyt jest jeden, ale musimy pamiętać, że Cloud jest doświadczoną i zgraną ekipą, która może powalczyć z każdym.

2’ Pierwsza dobra interwencja bramkarza Cloud FC, Tomasz Kinal broni uderzenie przed siebie.
3’ Bartłomiej Biela strzela obok bramkarza lecz obrona Cloud FC wybija piłkę tuż przed linią bramkową!
4’ Z podania z rzutu rożnego szczęścia próbował Andrzej Ciupiński i niewiele brakowało abyśmy oglądali pierwszego gola w tym meczu.
5’ GOL! (0:1) - Andrzej Jaskowski w swoim stylu obraca się w polu karnym z przeciwnikiem na plecach i pokonuje Tomasza Kinala!
6’ GOL! (0:2) - Grzegorz Korecki podaje do Tomasza Markowskiego który spokojnie pokonuje golkipera Cloud FC.
7’ Jaskowski podaje przed pole karne go Koreckiego który strzela po długim rogu lecz piłka minimalnie przelatuje obok lewego słupka bramki Kinala.
9’ Pierwsza odpowiedź Cloud FC. Szymon Wącior w kontrataku, oddaje strzał z linii pola karnego i ofiarną interwencja popisuje się Adam Smarzyński który wybija piłkę na rzut rożny!
11’ Fenomenalna interwencja Macieja Sierakowskiego! Gdyby nie jego interwencja Szymon  Wącior zdobyłby pięknego gola ! Piłka leciała w samo okienko bramki a Sierakowski wyciągnął się jak długi i sparował to uderzeni na rzut rożny!
13’ GOL! (0:4) - Strzał Andrzeja Jaskowskiego zbija w bok Tomasz Kinal i do piłki dopada Grzegorz Korecki który umieszcza piłkę w pustej już bramce.
15’ GOL! (0:5) - Grzegorz Korecki oddaje strzał z prawego skrzydła w słupek i piłka powraca pod nogi niepilnowanego w polu karnym Bartłomieja Bieli który strzałem pod poprzeczkę wpisuje się na listę strzelców.
16’ Najaktywniejszy gracz w drużynie Cloud FC Szymon Wącior strzela z 5 metra wprost w golkipera Wielkiej Niewiadomej i piłka wychodzi poza linię boczną.
18’ Piotr Mikołajec zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki będąc w polu karnym Wielkiej Niewiadomej, piłka po strzale Piotra poszybowała wysoko ponad bramką Macieja Sierakowskiego.
20' Koniec pierwszej połowy.
22’ Tomasz Markowski od środka boiska pędził sam na bramkę Tomasza Kinala lecz tuż przed strzałem dopada go obrońca, a Tomasz kiksuje i strzela bardzo niecelnie.
23’ GOL! (0:5) - Andrzej Ciupiński dopada do bezpańskiej piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i pakuje piłkę w samo okienko bramki Tomasza Kinala!
25’ GOL! (0:6) - Andrzej Jaskowski strzałem po długim rogu wpisuje się na listę strzelców.
26’ Jaskowski podaje na skrzydło do Koreckiego lecz strzał Grzegorza daleko przelatuje od bramki Cloud FC.
28’ Znów akcja 2 graczy Wielkiej Niewiadomej. Andrzej Jaskowski podaje z rzutu rożnego do Grzegorza Koreckiego który strzela z powietrza i dobrze borni Tomasz Kinal!
30’ Jakub Fornal znalazł się pod bramką Cloud FC, strzela mocno lecz obrońca Jose Fernandez Bustamante blokuje to uderzenie.
32’ Dobra interwencja Macieja Sierakowskiego.
33’ Cloud FC próbuje zdobyć bramkę honorową lecz czujna obrona Wielkiej Niewiadomej blokuje uderzenia.
36’ GOL! (1:6) - I mamy bramkę dla Cloud FC! Dominik Wącior przejmuje piłkę po złym wyprowadzeniu przez Adama Smarzyńskiego i w sytuacji ‘’oko w oko’’ z Maciejem Sierakowskim spokojnie posyła futbolówkę obok bezradnego bramkarza Wielkiej Niewiadomej.
38’ Tomasz Kinal zbija uderzenie Tomasza Markowskiego do boku boiska.
39’ Podanie z własnej połowy autorstwa Kamila Biegańskiego  do Bartłomieja Bieli który źle dogrywa piłkę do współpartnera będącego w polu karnym Cloud FC.

W początkowej fazie spotkania przewagę osiągnęli zawodnicy Wielkiej Niewiadomej którzy zdobyli cztery gole. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i zawodnicy Andrzeja Jaskowskiego dalej atakowali na bramkę Cloud FC i zdobywali kolejne bramki. Jedno honorowe trafienie dla Cloud FC zaliczył Dominik Wącior który miał parę doskonałych okazji aby pokonać golkipera Wielkiej Niewiadomej. W kolejny meczu zawodnicy Andrzeja Jaskowskiego zagrają z Victorią Wrocław, a piłkarze Cloud FC zmierzą się z Tomtexem.