12.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 1 )
Skład: Charzewski, Piechna, Kardasz, Antczak, Szewczyk, Łaski, Pruchnik, Leśniowski, Vevrinec
Skład: Purtak, Sowada, Samson, Sobolewski, Baran, Stokłosa, Król, Syrek, Zając, Pietraszko, Brożyński, Kuś
15' Piotr Antczak
19' Arnold Charzewski
23' Arnold Charzewski
35' Damian Szewczyk
39' Josef Vevrinec
40' Josef Vevrinec
6' Krzysztof Samson
19' Krzysztof Samson
31' Tomasz Sowada
33' Piotr Brożyński
38' Tomasz Sowada
Zawodnik meczu: Tomasz Sowada (Strzelec dwóch bramek, w tym kluczowego gola w końcówce, dającego jeden punkt dla Capgemini.)

W spotkaniu Capgemini i AmRestu jako faworyt rysuje się zespół Bartosza Szandrocho, który po czterech meczach zgromadził dziewięć punktów, przegrywając tylko raz, z znajdującym się w czubie tabeli Astechem. Bilans Capgemini to sześć punktów w pięciu meczach i piąta lokata w stawce. Kto częściej będzie trafiał do siatki? Krzysztof Samson i Michał Stokłosa? Czy może Damian Leśniowski, Konrad Bigdowski i Damian Szewczyk?

6' - GOL! 1:0 Wynik spotkania otwiera Krzysztof Samson, który wyprowadza Capgemini na prowadzenie!
15' - GOL! 1:1 Dziewięć minut później AmRest doprowadza do wyrównania. Na listę strzelców wpisuje się Piotr Antczak, który pokonuje Jakuba Króla uderzeniem z linii pola karnego.
18' - Michał Stokłosa oddaje strzał, stojący między słupkami nominalny napastnik AmRestu, Josef Vevrinec odbija futbolówkę, z dobitki nic nie wychodzi, bo w porę interweniuje defensywa "czerwono-białych", w związku z czym nadal mamy remis.
19' - Arnold Charzewski szarpie za koszulkę Krzysztofa Samsona, ten reaguje na ten fakt dosyć nerwowo "wyskakując" do przeciwnika, a na to wszystko reaguje arbiter Andrzej Malec sięgając do kieszeni po żółty kartonik, który pokazuje najpierw piłkarzowi AmRestu, a następnie Capgemini.
19' - Rzut wolny dla Capgemini i spore zamieszanie w polu karnym AmRestu. Mieliśmy dwa strzały, interwencję bramkarza i słupek, ale ostatecznie do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
23' - GOL! 1:2 Arnold Charzewski postanawia oddać strzał z dystansu i ku zaskoczeniu wszystkich piłka wpada do siatki odbijając się jeszcze od słupka!
25' - Rzut wolny dla Capgemini na lini pola karnego. Stokłosa zagrywa do Sowady, a ten podcina piłkę próbując przelobować "golkipera" AmRestu. Z wyrównania nic jednak nie wychodzi, ponieważ podcinka jest za mocna i futbolówka wędruje nad bramką.
28' - Korner dla Capgemini, próba przewrotki w wykonaniu Samsona i znów piłka przelatuje nad poprzeczką.
30' - Samson poszedł lewym skrzydłem, po czym dograł w pole karne. Gdyby Stokłosa lepiej dołożył nogę może wynik uległby zmianie.
31' - GOL! 2:2 Starania Capgemini przynoszą wreszcie skutek w postaci bramki. Krzysztof Samson zagrywa do znajdującego się w polu karnym Tomasza Sowady, a ten pokonuje Josefa Vevrinca strzałem z ostrego kąta.
33' - Piotr Brożyński wycina Damiana Szewczyka i Andrzej Malec po raz kolejny zmuszony jest sięgnąć do kieszeni po kartonik w kolorze żółtym.
35' - GOL! 2:3. AmRest wykorzystując grę w przewadze wychodzi na prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Damian Szewczyk.
38' - GOL! 3:3 Na dwie minuty przed końcem Capgemini doprowadza do wyrównania! Gola na wagę jednego punktu strzela Tomasz Sowada, który najpierw położył "bramkarza" AmRestu na ziemię, później go minął, a na koniec została już tylko formalność, czyli umieszczenie piłki w siatce.
39' - Kolorowo zrobiło się w ostatnich minutach spotkania za sprawą "golkipera" FC AmRestu. Pierwszą żółta kartkę Vevrinec otrzymuje za umyślne wybicie piłki, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną chwilę później za faul. AmRest musi kończyć mecz w osłabieniu, jednak niewiele to zmienia bo chwilę później Andrzej Malec gwiżdże po raz ostatni w tym spotkaniu.

Wyrównane spotkanie trzecioligowców kończy się sprawiedliwym podziałem punktów. W następnej kolejce Capgemini o punkty powalczy z Astechem, FC AmRest zagra natomiast z Czarnym Bykiem.