25.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Purtak, Samson, Baran, Stokłosa, Król, Syrek, Zając, Pietraszko, Brożyński, Kuś, Konkel
Skład: Szczepański, Rosołowicz, Głuszek, Chmiel, Grobelny, Michalak, Kliszcz, Drzewiecki, Sokołowski, Gleń
33' Michał Stokłosa
4' Paweł Kliszcz
37' Michał Grobelny
40' Paweł Kuś (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Michał Grobelny (Strzelec ważnej bramki dla swojego zespołu dającej prowadznie w meczu. Michał był najaktywniejszym zawodnikiem na polu gry, szczególnie w przedniej formaci swojego zespołu.)

Piłkarze Marka Chmiela nie weszli za dobrze w sezon i przegrali dwa pierwsze spotkania, strzelając w nich zaledwie jednego gola, a tracąc ich siedem. Spadkowicz pod wodzą Tomasza Purtaka dwa pierwsze mecze też przegrał i to w stosunku aż 2:14. W trzecim spotkaniu okazał się jednak lepszy od Czarnego Byka. Czy Krzysztof Samson trafi do siatki po raz piąty tej wiosny, czy może rozstrzelają nam się w końcu zawodnicy Marka Chmiela? Wszystko okaże się już w poniedziałek.

2’ Jakub Pietraszko podaje do Krzysztofa Samsona który dobrze przyjmuje piłkę w polu karnym lecz uderza wprost w brakarza!
3’ GOL! 1:0 Paweł Kuś kiksuje pod własnym polem karnym, piłka wpada pod nogi napastanika Capgemini i wynik meczu otwiera Paweł Kliszcz który zdobywa bramkę po strzale w długi róg bramki Capgemini.
5’ Krzysztof Samson bliski zdobycia bramki, lecz bramkarz dobrze interweniuje i zbija uderzenie na rzut rożny.
9’ Michał Grobelny oddaje minimalnie niecelny strzał w sytuacji "sam na sam" z golkiperem Jakubem Królem.
13’ Dużo walki w środkowej strefie boiska.
15’ W pole karne Capgemini wpada Bartosz Rosołowicz lecz obrona czujna, wybija piłkę spod nóg Bartosza.
17’ Leszek Szczepański doznaje kontuzji i opuszcza boisko z grymasem bólu na twarzy.
22’ Michal Chmiel już na początku drugiej połowy dobrze interweniuje, zbijając uderzenie przed siebie.
23’ Mocny strzał z boku boiska w wykonaniu Leszka Szczepańskiego, dobrze nogami broni bramkarz Jakub Król.
25’ Zablokowane dośrodkowanie Michała Grobelnego przez Michała Barana i mamy tylko rzut rożny.
27’ Dobra interwencja w defensywie Sylwestra Głuksza który przecina podanie do przeciwnika i wybija piłkę poza pole gry.
30’ Źle piłkę w środku boiska przyjmuje Michał Sokołowski i do kontrataku wychodzą gracze Capgemini, piłkę na lewe skrzydło dostaje Jakub Pietraszko który decyduje się na strzał , a futbolówka po jego strzale przelatuje wysoko ponad bramką.
33’ GOL! 1:1 Bramkę wyrównującą zdobywa Michał Stokłosa po strzale z pola karnego.
35’ Tomasz Purtrak podaje wzdłuż pola karnego lecz żadnego z jego współpartnerów nie było w polu karnym.
37’ GOL! 2:1 Strzałem po krótkim rogu bramki Capgemini popisuje się Michał Grobelny który wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
40’ GOL! 3:1 Paweł Kuś strzela bramkę samobójczą tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Janikowskieo!

Do 33 minuty meczu mecz bardzo wyrównany, a dopiero na 3 minuty przed końcem meczu bramkę dającą prowadzenie zdobył aktywny Michał Grobelny i jego zawodnicy "dowieźli" to zwycięstwo do końca spotkania, a tuż przed końcem meczu niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Paweł Kuś, a i przy pierwszym golu Paweł zanotował kiks i piłka dostała się pod nogi napastnika rywali. W następnym meczu piłkarze Capgemini zagrają z FC Perimeters, natomiast Brak Sponsora zmierzy się z JaCiepierpieDole FC.

autor: Marcin Niciński