07.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Pych, Paszkowski, Ciura, Rychel, Wojczyński, Marciniszyn, Matyla, Nowak, Kłys, Wilczyński, Michalski
Skład: Woźniak, Bożek, Borowski, Jędrysiak, Pastuła, Różewicz, Starzec, Ciupiński
34' Paweł Kłys
12' Łukasz Bożek
35' Andrzej Ciupiński
37' Robert Starzec
40' Piotr Pastuła
Zawodnik meczu: Piotr Pastuła (Lider defensywy M.W.Trade. Kiedy nie było go na boisku padła bramka dla Hoist. Jeżeli na nim przebywał - nikt nie potrafił znaleźć na niego sposobu. Do tego udanie podłączał się do ofensywy. Strzelił nawet jednego gola. )

We wtorek jako pierwsi na murawie przy Sarbinowskiej zameldują się piłkarze M.W. Trade i Hoist Finance. Beniaminek pod wodzą Michała Rychela po ośmiu rozegranych meczach uplasował się dokładnie w środku stawki - na szóstej lokacie. Spaść już nie spadnie, strata do miejsca dającego promocję do pierwszej ligi wynosi sześć punktów, więc awans też już raczej im nie grozi, mogą oni za to namieszać w czołówce - po meczu z walczącym o złoto M.W. Trade czeka ich pojedynek z walczącą o brąz Wratislavią. "Trejderzy" mają identyczną ilość punktów jak liderujące Fulanito i o ich lokacie decyduje tylko i wyłącznie gorszy bilans bramkowy. Czy Paweł Kłys i Rafał Nowak znajdą sposób na najszczelniejszą defensywę drugiej ligi?

4' Rafał Nowak widząc wysuniętego na przedpolu Bartłomieja Jędrysiaka, stara się go przelobować, ale w tym wszystkim golkiper M.W.Trade się połapał i pewnie wyłapuje piłkę.
6' Nowak przyjmuje piłkę przed polem karnym i oddaje natychmiastowy strzał z woleja, który przelatuje nieznacznie obok bramki!
9' Uderzenie Pawła Kłysa z powietrza zostaje pewnie wyłapane przez Jędrysiaka.
12' (1:0) - Ładna klepka Roberta Starca z Łukaszem Bożkiem i ten drugi płaskim strzałem z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Damianowi Wojczyńskiemu! Mamy otwarcie wyniku!
13' Maciej Różewicz mija rywala i płasko strzela na bramkę - Wojczyński pewnie wyłapuje futbolówkę.
14' Nowak w kontrze do Kłysa, a ten z lewej strony pola karnego uderza na bramkę - niestety bardzo niecelnie.
16' Kontra M.W.Trade. Pastuła na przedpole zagrywa do Ciupińskiego, a ten uderzeniem z pierwszej piłki przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
17' Odpowiedź Hoist Finance i z bliska do pustej bramki nie trafia Nowak!
18' Wojczyński wyrzuca piłkę wprost pod nogi Starca, który stara się to wykorzystać i natychmiast oddaje strzał z woleja, który...ląduje na poprzeczce bramki beniaminka!
25' Dawid Paszkowski sprzed pola karnego uderza - obok słupka.
26' Starzec rozrzuca piłkę na skrzydło do Pastuły, ten przyjmuje piłke i mocno strzela na bramkę - Wojczyński z trudem zbija piłkę na rzut rożny.
31' Rzut rożny dla Hoist Finance. Wrzutka w pole karne i z główki na bramkę uderza Paszkowski, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
32' Kłys po ziemi sprzed pola karnego uderza po czym futbolówka przelatuje obok bramki.
34' (1:1) - Kłys prostopadle do Nowaka, a ten płaskim strzałem przy słupku w sytuacji sam na sam pokonuje Jędrysiaka.
35' Ciupiński dokonuje faulu taktycznego i zostaje ukarany żółtą kartką.
37' (2:1) - Starzec mija obrońcę i płasko strzela na bramkę, tym samym pokonując Wojczyńskiego.
38' Kłys z prawej strony oddaje kąśliwy strzał, który z problemami na rzut rożny zbija Jędrysiak.
40' (3:1) - Rozklepana defensywa Hoistu. Bożek do Starca, ten wystawia piłkę do Pastuły, który pakuje piłkę do pustej bramki.

Beniaminek napsuł krwi faworytowi, można nawet powiedzieć, że to on miał więcej sytuacji i dłużej kreował grę. Jednak co z tego, jak nie zainkasował ani jednego punktu. W piłce nożnej wygrywa ten kto strzela więcej bramek, a nie ten co stwarza lepsze wrażenie. "Trejderzy" wykazali się większym doświadczeniem i przede wszystkim skutecznością, a to pozwoliło wskoczyć z powrotem na fotel lidera. Ciągle ekipa Łukasza Bożka pozostaje nieskalana porażką i prawdopodobnie o mistrzostwo drugiej ligi powalczy w bezpośrednim pojedynku, z Fulanito. Team Michała Rychela utrzymanie ma praktycznie zapewnione, a w najlepszym wypadku może zakończyć zmagania na miejscu tuż za strefą premiowaną awansem. Następne pary meczowe obu ekip to RedKnee - M.W.Trade oraz Hoist Finance - Wratislavia Bio.