07.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
3 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Bienas, Koch, Wisiecki, Dyczkowski, Sikora, Mielcarek, Gmerek
Skład: Janowicz, Lipski, Jakiel, Domaszewicz, Drozd, Blacha, Hopej, Juszczak
17' Łukasz Dyczkowski
39' Tomasz Mielcarek
22' Arkadiusz Domaszewicz
24' Krzysztof Lipski
31' Daniel Drozd
Zawodnik meczu: Marcin Jakiel (W tym meczu ciężko było znaleźć osobę, która wyróżniłaby spośród wszystkich. Każdy grał na dobrym poziomie, ale to Marcin odznaczał się niezwykłą aktywnością. Gola nie strzelił, ale zanotował asystę. Wyróżnić trzeba obu bramkarzy, Dyczkowskiego i Drozda. )

Chwilę później o punkty powalczą zawodnicy ForceGSM i Elektrotimu. Michał Janowicz i Jędrzej Diakun muszą się mieć na baczności, bo w trzech ostatnich kolejkach do ugrania jest dziewięć punktów, a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko cztery oczka. GSM również musi uważać, bo po piętach depcze im Wratislavia, która podobnie jak zespół Łukasza Dyczkowskiego chce zakończyć sezon z medalem na szyi. W zimie w lidze OFC górą był Elektrotim, który wygrał 4:3. Czy na otwartych boiskach również okaże się lepszy? Czy może Bartosz Sikora dołoży kolejne trafienia i umocni się na czele klasyfikacji najlepszych snajperów drugiej ligi przyczyniając się do zwycięstwa GSM?

2' Rzut wolny przed polem karnym dla ForceGSM. Do jego wykonania podchodzi Bartosz Sikora, oddaje techniczne uderzenie, które świetnie do boku odbija Patryk Juszczak!
8' Kontra ForceGSM zakończona strzałem przez Łukasza Dyczkowskiego, który po rykoszecie od obrońcy zostaje udanie zbity przez Juszczaka do boku.
9' Uderzenie Arkadiusza Domaszewicza z prawej strony przelatuje obok bramki strzeżonej przez Wojciecha Gmyrka.
11' Techniczny strzał Marcina Jakiela sprzed pola karnego i z trudem Gmyrek broni. Będziemy mieli rzut rożny.
11' Próba Filipa Blachy z dystansu i na raty futbolówkę wyłapuje Gmyrek.
12' Kontra "czarnych". Piłkę na wolne pole dostaje Tomasz Mielcarek i kończy tą akcję strzałem z woleja - obok bramki.
13' Uderzenie Romana Wisieckiego z lewej strony przelatuje obok bramki Elektrotimu.
16' Centra Wisieckiego z lewej strony i futbolówkę przed siebie zbija Juszczak.
17' (0:1) - Dyczkowski dostaje piłkę w pole karne i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje golkipera rywali.
20' Marek Koch oddaje strzał sprzed pola karnego i piłkę pewnie łapie Juszczak.
22' (1:1) - Uderzenie Domaszewicza sprzed pola karnego po interwencji bramkarza wpada do siatki tuż przy słupku.
24' (2:1) - Jakiel prostopadle zagrywa do Krzysztofa Lipskiego, który staje oko w oko z Gmyrkiem i płaskim uderzeniem nie daje mu najmniejszych szans.
27' Kontra Force. Dyczkowski uderza z lewego skrzydła i piłkę świetnie na rzut rożny zbija Juszczak.
29' Koch z dystansu obok bramki.
29' Koch-Sikora-Koch i ten ostatni z bliska trafia wprost w dobrze wychodzącego do niego bramkarza.
31' (3:1) - Drozd staje oko w oko z Gmyrkiem i piękną podcinką go pokonuje!
32' Mielcarek wygrywa walkę o pozycję z Janowiczem i mocno strzela na bramkę, ale bardzo niecelnie!
33' Rzut wolny dla Elektrotimu. Do jego wykonania podchodzi Jakiel, a jego techniczna próba przelatuje tuż nad bramką.
37' Domaszewicz staje przed szansą na gola, ale jego uderzenie z bliska fenomenalnie broni Gmyrek.
39' (3:2) - Kontra ForceGSM przynosi gola. Dyczkowski prostopadle do Mielcarka, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, uderzeniem przy słupku zdobywa gola kontaktowego.

Nie doszło do rewanżu za zimową porażkę z WOFC. Znowu górą okazali się gracze Elektrotimu, którzy w końcu zjawili się na Kuźnikach w dobrym składzie i jedną zmianą. Zespół Łukasza Dyczkowskiego chociaż do końca walczył o korzystny rezultat, to jednak grając cały mecz bez zmian - nie podołał trudom meczu i musiał uznać wyższość rywala. Samo spotkanie mogło się podobać, bowiem trzymało w napięciu do samego końca. ForceGSM przegrywając nieco pogorszyło swoją sytuację w ligowej tabeli, ale ciągle liczy się w realnej walce o awans. Zespół Michała Janowicza powiększa swoją przewagę nad strefą spadkową i przy pomyślnych wiatrach powinien zakończyć sezon w czubie tabeli. Następne pary meczowe obu ekip to Azzurrobianco- Elektrotim oraz Fulanito - ForceGSM.