31.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Bąkowski, Stryczek, Bąk, Kordas, Kot, Jaworski, Tomczak, Żołdak
Skład: Koch, Wisiecki, Jastrzębski, Dyczkowski, Sikora, Kalajew, Mielcarek
12' Tomasz Żołdak
35' Tomasz Żołdak
10' Tomasz Mielcarek
29' Łukasz Dyczkowski
34' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Łukasz był dziś najaktywniejszym zawodnikiem na boisku. Zdobywca dwóch bramek, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie. Na wyróżnienie zasługuje również aktywny Tomasz Żołdak strzelec dwóch goli.)

Apetyt na awans do pierwszej ligi ma ForceGSM, które po siedmiu meczach zgromadziło 13 punktów i ulokowało się zaraz za podium. Plany postara się im pokrzyżować spadkowicz Zawsze Ostatni, zajmujący dwa miejsca niżej w tabeli, ze stratą czterech punktów. Jeśli "Outsiderzy" chcą się jeszcze liczyć w walce o awans muszą to spotkanie wygrać. Force w przypadku zwycięstwa i korzystnego wyniku w meczu Hoist - RedKnee wskoczyło by na trzecią pozycję, więc też ma o co walczyć. Spodziewać się możemy zatem zaciętego boju o punkty i z pewnością goli, bo oba teamy bramki strzelać lubią - zarówno GSM, jak i Zawsze Ostatni trafiali do siatki w tym sezonie aż 27 razy, co daje drugi wynik w lidze (więcej bramek - 35, ma na swoim koncie tylko liderujące Fulanito). Czy Bartosz Sikora umocni się na czele klasyfikacji strzelców drugiej ligi? Czy może podgonią go trochę Dawid Kot i Michał Stopa? Dowiemy się już zaraz!

1’ Dziś między słupkami bramki Force GSM zagra Marek Koch.
2’ Znakomita interwencja bramkarza Tomasza Bąkowskiego który paruje uderzenie lecące w okienko jego bramki w wykonaniu Rolanda Kalajewa!
3’ Po rzucie rożnym i niepewnych chwycie piłki bliski zdobycia gola był Tomasz Mielcarek lecz piłka po przelatuje minimalnie obok słupka.
5’ Łukasz Dyczkowski przejmuje piłkę na własnej połowie i w indywidualnym rajdzie lewą stroną boiska zatrzymuje go dopiero golkiper Tomasz Bąkowski który zbija uderzenie Łukasza na rzut rożny.
6’ Piłka po wstrzeleniu w pole karne Force GSM przelatuje wszystkich zawodników będących pod bramką Marka Kocha i opuszcza pole gry.
8’ Próba dośrodkowania w pole karne przez Karola Jastrzębskiego lecz piłka daleko przelatuje bramkę przeciwników.
10’ GOL! 1:0 Podanie Karola Jastrzębskiego do będącego przez polem karnym niepilnowanego Tomasza Mielcarka który oddaje mierzony strzał w kierunku bramki, a futbolówka po rękawicy Tomasza Bąkowskiego wpada do bramki!
12’ GOL! 1:1 Do wyrównania doprowadza Tomasz Żołdak płaskim strzałem tuż obok bezradnego bramkarza Marka Kocha.
14’ Znów niepilnowany Tomasz Mielcarek przed polem karnym otrzymuje podanie z boku boiska i oddaje strzał z pierwszej piłki, a futbolówka przelatuje nieznacznie prawy słupek bramki!
16’ Bartosz Sikora centruje w pole karne do Łukasza Dyczkowskiego który oddaje strzał głową minimalnie niecelnie.
17’ Dobra interwencje w swoim polu karnym zanotował Marek Koch który przecina podanie do przeciwnika i wybija piłkę w pole.
19’ Tomasz Mielcarek ominął dwóch rywali na prawym skrzydle lecz jego uderzenie ze szpica zostało zablokowane przez obrońcę.
 22’ Mielcarek podaje przed pole karne do Sikory który oddaje mocny strzał z lewej nogi lecz to uderzenie znakomicie broni Tomasz Bąkowski zbijając uderzenie w boczna strefę boiska.
24’ Marek Tomczak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Markiem Kochem i bardzo dobrą interwencję zalicza Koch który rzucił się pod nogi swojego imiennika i wybił piłkę na rzut rożny!
25’ Dwójkowa akcja Żołdak-Tomczak kończy się strzałem tego ostatniego lecz uderzenie przelatuje wysoko ponad bramką Marka Kocha.
27’ Zawsze Ostatni dochodzą do głosu coraz częściej i niebezpiecznie atakują na bramkę Force GSM.
29’ GOL! 2:1 Łukasz Dyczkowski dopada do piłki dogranej w pole karny, przyjmuję futbolówkę i umieszcza ją w bramce po strzale w krótki róg!
30’ Kolejna okazja Marka Tomczaka! Tym razem obraca się z obrońcą na plecach w kierunku bramki lecz uderza niecelnie.
32’ Strzał z prawego skrzydła Karola Jastrzębskiego piłkę blokuje Paweł Stryczek i z rzutu rożnego rozpoczną gracze Force GSM.
34’ GOL! 3:1 Piłkę głową do bramki kieruje Łukasz Dyczkowski który wpisuje się na listę strzelców!
35’ GOL! 3:2 Po wstrzeleniu futbolówki w pole karne Marka Kocha w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Tomasz Żołdak który umieszcza piłkę w siatce!
37’ Łukasz Dyczkowski w walce o piłkę popełnia przewinienie na bramkarzu i sędzia Damian Pasternak odgwizduje faul a i o bramki rozpocznie golkiper Tomasz Bąkowski.
39’ Piłkę meczową na nodze miał Dawid Kot lecz jego uderzenie z pierwszej piłki przelatuje daleko nad bramką.
40’ Słupek po strzale Łukasza Dyczkowskiego!

Mimo sporej różnicy punktowej w tabeli - Zawsze Ostatni postawili się Force GSM. Niestety nie udało się im zanotować ani punktów, bowiem przeciwnicy byli bardziej zdeterminowani i przede wszystkim skuteczni. Zawsze Ostatni dostawali ''kopa'' po straconej bramce i w ciągu paru minut odrabiali różnicę bramkową lecz to nie wystarczyło aby urwać punkty w tym spotkaniu. W kolejnym meczu Force FSM zmierzy się z Elektrotimem, a Zawsze Ostatni zagrają z Azzurrobianco.

autor: Marcin Niciński