24.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 0 )
Skład: Janowicz, Lipski, Domaszewicz, Maciejewski, Blacha, Hopej, Juszczak
Skład: Bartosik, Szczęsny, Skrzypecki, Kondratowicz, Wróblewski, Wrzesień, Gulik, Konkel
15' Mirosław Konkel
25' Adrian Kondratowicz
39' Mariusz Wrzesień
Zawodnik meczu: Adrian Kondratowicz (Dzisiejszego dnia Adrian był bardzo waleczny, stwarzał największe zagrożenie w polu karnym rywali. Pokonał bramkarza raz choć okazji miał co niemiara. )

Zaskakuje forma Wratislavii Bio, która w poprzedniej kampanii ligowej do końca nie była pewna utrzymania, a obecnie ma jeszcze szanse na awans do pierwszej ligi. "Zieloni" nie mogą jednak gubić punktów i muszą ograć w najbliższym pojedynku - Elektrotim. Zespół Michała Janowicza, patrząc na ich poczynania zimą, pod balonem Olimpijskim miał być głównym faworytem do wygrania drugiej ligi. Niestety boisko przy Kuźnikach wszystko zweryfikowało inaczej i choć "biali" nadal utrzymują się w grze o awans, to jednak grając nierówno - mogą niebawem szanse na takowy stracić. Trzeba pamiętąć, że Wratislavia tej wiosny jeszcze nie przegrała, a to dowodzi, że trudno się z nimi gra. Czy Elektrotim będzie pierwszym zespołem, który pokona Mirosława Konkela i spółkę? Już za chwilę rozpoczniemy zawody.

1' Pierwsza okazja dla Elektrotimu, z dystansu uderzył niecelnie Janowicz.
2' Piłka o milimetry minęła słupek, groźnie postraszył strzałem z dystansu bramarza rywali Jakiel.
4' Rzut wolny tuż na linią pola karnego, Jakiel trafia prosto w mur.
6' Udana interwencja bramkarza Elektrotimu, wygrał pojedynek oko w oko z Kondratowiczem.
8' Futbolówka po strzale z rzutu wolnego Lipskiego poszybowała wysoko nad poprzeczką.
10' Kondratowicz wpada w pole karne i maruje drugą dogodną okazję, golkiper wybija piłkę na rzut rożny.
12' Optyczną przewagę osiągnęła ekipa Elektrotimu, niestety nie potrafią sforsować szczelnej defensywy rywali z Konkelem na czele.
15' Żółta kartka dla Konkela, nieprzepisowo powstrzymał Jakiela.
16' Okazja przed Elektrotimem, krótka wymiana podań w polu karnym rywali, w ostatniej chwili Wróblewski wybił pilkę na rzut rożny.
17' Krótkie rozegranie rzutu rożnego, podanie do Domaszewicza,  Arek kąśliwie lecz niecelnie.
18' Błąd bramkarza przy znowieniu gry, rzut wolny pośredni, Domaszewicz zagrywa do Jakiela, piłkę blokuje Szczęsny.
19' Domaszewicz zagrywa z rzutu wolnego do stojącego samotnie przed polem karnym Blachy, piłka po strzale Filipa odbija się od zewnętrznej części słupka i wychodzi poza pole gry.
22' Elektrotim próbuje bezskutecznie wcisnąć bramkę rywalowi, obrońcy są dziś na posterunku.
23' Udany przechwyt Konkela, pociągnął z piłką kilka metrów i ....zagrał niedokładnie. Kondratowicz był na czystej pozycji.
24' Wratislavia złapała wiatr w żagle, kolejna zmarnowana okazja, tym razem nikt nie skorzystał z dośrodkowania Skrzypeckiego.
25' 1:0 - Do trzech razy sztuka, Kontratowicz wygrał pojedynek z dwoma obrońcami i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
27' Lipski oddaje strzał z dystansu, golkiper odbija futbolówkę prosto pod nogi Maciejewskiego, strzał Piotrka był fatalny, przenióśł piłkę wysoko nad poprzeczką.
29' Niedokładne dośrodkowanie Domaszewicza w pole karne, dobrze zapowiadająca się okazja do wyrównania spaliła na panewce.
31' Golkiper Wratislavi stanął na wysokości zadania, pewnie złapał piłkę po strzale z głowy Lipskiego.
33' Błyskawiczne wznowienie gry z autu, Domaszewicz pomknął na bramkę, czekał czekał z podaniem aż w końcu został zablokowany przez Konkela, tylko rzut rożny.
35' Elektrotim wrzucił piąty bieg, zamknął rywala na ich połowie ale to nie przekłada się na bramki.
37' Rzut wolny przed linią pola karnego, doskonała okazja na wyrównanie, Domaszewicz uderzył dobrze ale trafił tylko w słupek. jeszcze dobitka Lipskiego i futbolówka poszybowała wysooooko nad poprzeczką.
38' Kontra Wratislavi-Bio, Kontratowicz zagrywa do Września, temu zabrakło pazura aby umieścić futbolówkę w bramce.
39' 2:0 - Kontra 3 na 1 pewnie wykorzystana przez Mariusza Września.
40' Potężna bomba z powietrza Szczęsnego, golkiper wybija piłkę w boczny sektor.

Przez większość spotkania toczył się wyrównany bój, w drugiej połowie Wratislavia przechyliła zwycięstwo na swoją korzyść i to oni mogli się cieszyć z trzech punktów. Elektrotim aby myśleć o "czymś" w tym sezonie musi wygrać wszystko do końca sezonu. W następnym meczu Wratislavia podejmie F.C. Nakacu, Elektrotim zmierzy się z Fulanito.