24.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Dybeł, Sirek, Łukowiak, Kalman, Szajda, Burzmiński, Aniołek, Kołaczek, Pajares Nunez, Łukowiak
Skład: Pych, Ciura, Rychel, Wilk, Wojczyński, Matyla, Nowak, Kłys, Wilczyński
2' Paweł Kłys
34' Michał Rychel
34' Rafał Nowak
Zawodnik meczu: Damian Wojczyński (Bramkarz Hoist Finance zagrał dziś świetnie zawodny, bronił dość pewnie i skutecznie, najważniejsze że na "O" z tyłu. Na wyróżnienie zasługuje również Paweł Kłys. )

Bardzo istotnym pojedynkiem będzie ten pomiędzy dziesiątym w tabeli, beniaminkiem - Hoist Finance, a przedostatnim w stawce - FC Nakacu. Jednych od drugich dzieli różnica jednego punktu i w razie ewentualnej wygranej - przeskoczą oni swojego adwersarza w ligowym zestawieniu. Tutaj ciężko wskazać faworyta, a wrocbalowym bukmacherom "śmierdzi" remisem. Kibice zgromadzeni na wrocławskich Kuźnikach powinni być świadkami niezwykle wyrównanego widowiska, w którym każda ze stron będzie walczyła o cenne ligowe skalpy do ostatniej kropli potu!

2' Pierwsza okazja Hoist Finance spaliła na panewce, pewnie broni golkiper rywali.
3' GOL! 1:0 - Dośrodkowanie piłki przez  Rychela w pole karne rywali, futbolówkę głową strącił Paweł Kłys czym zaskoczył gokipera rywali.
6' Groźne uderzenie z dystansu Wilka, piłka przeleciała nad poprzeczką.
7' Dybel centruje piłkę w pole karne rywali, dobre wyjście bramkarza, wypiąstkował futbolówkę na bezpieczną odległośc.
9' Łukowiak powalczył trochę z Wilkiem po czym odwrócił się i oddał mocny strzał na bramkę, golkiper Hoist na posterunku.
11' Dobre zawodny rozgrywa dziś między słupkami Hoist Damian Wojczyński, pewnie powstrzymuje atak rywali.
13' Dość wyrówane widowisko, żadna ze stron nie potrafi osiągnąć optycznej przewagi.
15' Dybel stara się podpowiadać przy linii bocznej boiska, koledzy popełniają wielki błąd nie korzystająć z cennych uwag kolegi.
18' Okazja przed Burzmińskim, piłkę po strzale pewnie broni golkiper.
21' Błąd w defensywie Łukowiaka, Kłys pomknął na bramkę rywali, dośrodkował wprost w ręce bramkarza.
23' Centra z bocznego sektora boiska przez Wilka,
25' Anioł powalczył w środkowej strefie boiska, minął rywala i oddał strzał na bramkę, golkiper odprowadził piłkę wzrokiem. Aut bramkowy.
27' Burzmiński posłał piłkę obok bramki rywali.
29' Podanie w pole karne do Kołaczka, Dawid traifa w poprzeczkę !!!
32' GOL! 2:0 - Kontra Hoist, Nowakpomknął na bramkę rywali i  trafił w krótki róg.
34' Groźny faul Rychela, słuszna żółta kartka.
36' Pewna interwencja bramkarza Hoist po strzale Łukowiaka.
38' Jeszcze jedna interwencja Wojczyńskiego, golkiper rozgrywa dziś świetne zawodny.

Hoist Finance wygrał bardzo ważny mecz, zdobyte punkty znacznie poprawiły ich sytuacje w lidze, ekipa Rychela ma już cztery punkty przewagi nad strefią spadkową. F.C. Nakacu jeżeli myślą o zachowaniu drugoligowego bytu muszą zacząć gromadzić punkty, inaczej widmo spadku stanie się faktem. W następnym meczu Hoist Finanse podejmie Redknee, F.C Nakacu zmierzy się z Wratislavia-Bio.