17.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 3
( 2 : 1 )
Skład: Homa, Ploch, Obremski, Naliwajko, Rądlewski, Graca, Maślany, Księżarek, Obremski, Kubisz
Skład: Pacholski, Piech, Bartosik, Gawlik, Szczęsny, Kondratowicz, Wrzesień, Jurkiewicz, Konkel
12' Bartosz Naliwajko
22' Bartosz Naliwajko
28' Arkadiusz Księżarek
6' Paweł Bartosik
10' Paweł Bartosik
25' Łukasz Rądlewski (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Bartosz Naliwajko (Autor dwóch trafień oraz kilku groźnych akcji pod bramką rywali. Jeden z najaktywniejszych zawodników na boisku.)

"Zieloni" w tej kampanii ligowej zajmują czwarte miejsce i przegrali ani jednego meczu i nie będą chcieli uczynić tego mierząc się z ósmym w stawce - Azzurrobianco. "Ragazzi" grają "w kratkę" i nie zawsze mogą liczyć na swój ofensywny duet Bartosz Naliwajko-Wojciech Graca, z którym już rywale wiedzą jak postępować, aby go zatrzymać. Czy Azzurobianco sprawi sensacje i ogra niepokonaną ekipę Wratislavi? Tego dowiemy się za ponad 40 minut.

3' Wratislavia  mocno przycisnęła w pierwszych minutach spotkania i to zawodnicy tej ekipy częściej przy piłce
5' Obrona Azzurobianco cały czas skupiona, gdyż Wratislavia coraz odważniej z minuty na minutę
6' GOL! 1-0 Próby w końcu przynoszą upragnionego gola i po wrzutce Szczęsnego z prawego skrzydła, Bartosik oddaje strzał z pola karnego w prawy róg bramki strzeżonej przez Rądlewskiego
8' Po stracie bramki gracze Azzurobianco przeprowadzają coraz więcej ataków, ktore mimo niepowodzenia stważają zagrożenie
9' Mocny strzał na bramke Gawlika oddaje Naliwajko, ale bramkarz końcówkami palców wyciąga piłkę z bramki
10' GOL! 2-0 Zamieszanie pod bramką Azzurobianco najlepiej wykorzystuje Bartosik, który doskakuje do bezpańskiej piłki i wbija ją na pustaka
11' Mimo straty drugiej bramki Azzurobianco gra swoje i cały czas starają się na składną akcje
12' GOL 1-2 Ataki w końcu przynoszą bramkę kontaktową, a po wrzutce Księżarka do piłki najwyżej wyskakuje Naliwajko i umieszcza futbolowkę w siatce
14' Rozochoceni zdobyciem gola gracze w niebieskuch strojach po raz kolejny zagrażają bramce Gawlika. Tym razem Naliwajko podaje do Księżarka, który to mocnym i niecelnym strzałem po ziemi próbował zaskoczyć bramkarza
17' Spotkanie wyrównało się i pod koniec pierwszej połowy mamy wiele wymian i strzałów z obu stron
18' Kondratowicz po wrzutce Piecha oddaje strzał z główy jednak piłka tylko obija prawy słupek
19' W odpowiedzi z rzutu wolnego Graca minimalnie obok lewego słupka
20' Ostatnia akcja pierwszej części spotkania to dobre interwencje Rądlewskiego. Najpiej Zatrzymuje strzał Kondratowicza z piątego metra, a następnie broni dobitkę Września
22' GOL! 2-2 Dobre wejście w drugą część spotkania przez graczy Azzurobianco. Piłkę z własnej połowy górą zagrywa Graca, a Naliwajko w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieszcza piłkę w bramce po dłuższym słupku
24' Zrywy Wratislavii wskazywać mogą na zaostrzenie się spotkania ponieważ żaden z zawodników nie odstawia nogi
25' GOL! 3-2 Bramka, która nigdy nie cieszy czyli samobój. Bramkarz po wznowieniu gry przez Piecha stara się złapać piłkę, która po rękach wpad do bramki
26' Wiele ataków z obu stron i widać że Azzurobianco dąży całym zespołem do wyrównania
28' GOL! 3-3 Po podaniu z środka pola od Wojtka Gracy, Księżarek strzłem z pola karnego w sam środek bramki zdobywa wyrównanie
30' Inicjatywa po stronie Azzurobianco, ale nic z tego nie wychodzi
34' Mocny strzał Jurkiewicza w strone bramki Rądlewskiego mija lewsy słupek bramki
36' Gra po wyrównującym trafieniu Księżarka nabrała rumieńców
37' Konkel w ostatnich minutach próbuje odwrócić losy spotkania i mocnym strzałem z koła środkowego o mało nie zaskoczył bramkarza
39' Ostatnie akcje w wykonaniu Księżarka, Naliwajko oraz Gracy nie przyniosły zwycięskiej bramki

PMecz na równym poziomie. Remis jak najbardziej sprawiedliwy mimo to żadna z drużyn nie może być zadowolona gdyż okazji na trzy punkty było z każdej strony co nie miara.
autor: Piotr Baran