11.05 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
( 1 : 2 )
Skład: Paradyż, Marczak, Kaczmar, Kaczor, Leszczyński, Smulski, Zawadzki, Krupa, Janusz, Chudeusz, Słomiński, Skoczylas, Słomiński
Skład: Dybeł, Łukowiak, Kalman, Burzmiński, Aniołek, Kołaczek, Łukowiak
6' Marcin Kaczor
15' Krzysztof Chudeusz
39' Krzysztof Chudeusz
11' Marcin Burzmiński
Zawodnik meczu: Krzysztof Chudeusz (Strzelec 2 bramek dla RedKnee. Aktywny przez całe spotkanie, oddawał strzały na bramkę rywali z każdej pozycji na boisku. Na wyróżnienie również zasługuje aktywny Marcin Kaczor strzelec 1 bramki.)

Wygrana-porażka-wygrana-porażka - forma "Czerwonych Pająków" jest bardziej w kratkę, niż koszulki reprezentacji Chorwacji, bądź Wrocbalowego Fulanito. The Blues radzą sobie jeszcze gorzej, w tym sezonie wygrali tylko raz, w ostatniej kolejce z Velicante. Ostatnią kolejkę chyba woleliby wymazać z pamięci piłkarze RedKnee, którzy osłabieni brakiem obu braci Słomińskich zostali rozgromieni przez ForceGSM aż 9:0. Czy Jakub i Sebastian tym razem na meczu się pojawią i pomogą swojej drużynie pójść za prawem serii, zgarnąć trzy punkty i zmazać plamę po blamażu z GSM? A może przeszkodzą im w tym Michał Aniołek i Marcin Burzmiński? Przekonamy się już zaraz!

3' Mocne uderzenie z rzutu wolnego Marcina Burzmińskiego zostaje zablokowane w polu karnym RedKnee przez obrońcę.
6' GOL! 0:1 Strzałem po długim rogu popisuje się Marcin Kaczor który otwiera wynik spotkania!
8' RedKnee w ataku na bramkę rywali lecz zawodnicy F.C Nakacu skutecznie bronią dostępu do swojej bramki.
9' Dobrą interwencję notuje Jakub Słomiński który piąstkuje piłkę po wrzuceniu jej z rzutu wolnego.
11' GOL! 1:1 Marcin Burzmiński doprowadza do wyrównania po strzale zza pola karnego.
13' Podanie z rzutu wolnego Sebastiana Słomińskiego do Krzysztofa Smulskiego będącego przed polem karnym i Krzysztof decyduje się na uderzenie z pierwszej piłki lecz tym uderzeniem trafia w obrońcę F.C Nakacu!
15' GOL! 1:2 Płaskim strzałem piłkę do siatki posyła Krzysztof Chudeusz który wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
16' Michał Sirek dobrze interweniuje w defensywie, doskakując do przeciwnika i wybijając piłkę spod  jego nóg.
18' Mocne uderzenie z koła środkowego boiska Dominika Kaczmara i futbolówkę do boku zbija brakarz Adrian Kalman.
22' Robert Leszczyński centruje w pole karne z prawego skrzydła lecz nie ma tam napastników RedKnee i piłka w posiadaniu obrońców F.C Nakacu.
23' Marcin Burzmiński po strzale głową trafia w poprzeczkę bramki Jakuba Słomińskiego!
25' W pole karne RedKnee wpada Michał Aniołek który oddaje strzał w kierunku dalszego słupka i ... piłka przelatuje minimalnie obok prawego słupka bramki!
27' Krzysztof Smulski dobrze uprzedza napastnika przeciwników i przecina podanie kierowane do będącego za jego plecami Marcina Burzmińskiego.
30' Sebastian Słomiński wrzuca w pole karne z rzutu wolnego i na rzut rożny głową piłkę skierował Łukasz Dybeł.
32' Marcin Burzmiński fauluje Roberta Leszczyńskiego w bocznej strefie boiska, a piłkę z rzutu wolnego wstrzeloną w pole karne F.C Nakacu wybija bramkarz Adrian Kalman.
35' Futbolówka po strzale głową przez Marcina Burzmińskiego przelatuje tuż obok lewego słupka bramki Redknee.
37' Złe przyjęcie piłki przez Mateusza Janusza i piłkę spokojnie łapie bramkarz F.C Nakacu.
39' GOL! 1:3 Piłkę do bramki kieruje Krzysztof Chudeusz po strzale z lewej strony pola karnego i wpisuje się 2 raz na listę strzelców!

Mecz stał na dobrym poziomie piłkarskim, pojedynek wyrównany. Do ostatniego gwizdka sędziego piłkarze F.C Nakacu próbowali zdobyć bramkę wyrównującą lecz dla nich niestety w ostatniej minucie meczu przeciwnicy strzelili bramkę po której wiadomo było że 3 punkty powędrują na konto RedKnee. W kolejnym meczu RedKnee zmierzy się z FC Velicante Wrocław, natomiast piłkarze F.C Nakacu zagrają z M.W Trade.

autor: Marcin Niciński