27.04 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Marczak, Kaczmar, Kaczor, Leszczyński, Płociniczak, Zawadzki, Krupa, Skoczylas, Gądek
Skład: Trojan, Koch, Gubański, Jastrzębski, Sikora, Mielcarek, Gmerek
21' Michał Gądek
3' Bartosz Sikora
8' Tomasz Mielcarek
12' Bartosz Sikora
22' Bartosz Sikora (Rzut karny)
24' Bartosz Sikora
31' Tomasz Mielcarek
33' Bartosz Sikora
39' Bartosz Sikora
40' Tomasz Mielcarek
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Główny kreator gry ForceGSM, wystarczy popatrzeć w statystyki i komentarz nasuwa się sam. Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Mielcarek.)

Zagłębiając się w statystyki na stronie Wrocbal.pl można dojść do wniosku, że czekać nas będzie wyrównany pojedynek. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, GSM jest piąty i po dwóch wygranych ma na swoim koncie 6 punktów. "Czerwone Pająki" są gorsze tylko o dwie bramki i zajmują szóstą pozycję. O tym kto wyjdzie górą ze starcia zdecydować mogą atuty ofensywne obu drużyn. Kto okaże się bardziej skory do umieszczania piłki w bramce? Bartosz Sikora i Łukasz Dyczkowski, czy może Sebastian Słomiński? Na bezbramkowy remis nie ma raczej szans, i bardzo dobrze, bo to co w futbolu najpiękniejsze to właśnie widok futbolówki trzepoczącej w siatce!

3' GOL! (1:0) - Bartek Sikora strzałem zza pola karnego otwiera wynik spotkania.
5' Błąd bramkarza ForceGSM o mały włos nie zakończył się utratą bramki, Januszowi zabrakło niewiele aby strzałem z głowy wyrównać stan rywalizacji.
8' GOL! (2:0) - Sikora zagrywa w tempo do Mielcarka, Tomasz wpada w pole karne i posyła piłkę do siatki między nogami bramkarza.
10' Dobre zagranie Sikory do Mielcarka, Tomek zamiast odegrać do lepiej ustawionego kolegi zdecydował się na strzał i trafił tylko w boczną siatkę.
12' GOL! (3:0) - Sikora dołożył tylko nogę i podwyższa prowadzenie ForceGSM, spora zasługa Mielcarka który było głównym kreatorem tej akcji.
13' Kaczmar uderza z dystansu, piłka poszybowała obok bramki.
14' Miercarek wykłada piłkę przed pole karne do nadbiegającego Sikory, potężny strzał Bartka, piłka przeleciała nad poprzeczką.
16' Błąd defensywy ForceGSM, Leszczyński wspadł w pole karne i idealnie przymierzył w długi róg, jego intencje wyczuł Trojan, wybił piłkę na rzut rożny.
18' Zawadzki zagrywa do Kaczmara, Dominik uderza bez namysłu na bramkę, piłka przeleciała nad poprzeczką.
19' Błąd defensywy RedKnee, Mielcarek uderzył na bramkę, zmierzającą piłkę do pustej bramki w ostatniej chwili wybił powracający Kaczor.
21' Gądek nieprzepisowo powstrzymuje Mielcarka, sędzia Malec słusznie pokazuje bramkarzowi żółtą kartkę i dyktuje rzut karny.
22' GOL! (4:0) - Rzut karny na bramkę zamienia Bartosz Sikora.
24' GOL! (5:0) - Po podaniu Mielcarka bramkę zdobył Bartek Sikora.
26' Trojan stanął na wysokości zadania i pewnie broni strzał Kaczmara.
28' Janusz oddaje strzał na bramkę tuż za linii pola karnego, Trojan nogami odbija futbolówkę.
31' GOL! (6:0) Koch zagrywa do Mielcarka a ten idealnie przymierzył w krótki róg.
33' (4:0) - (4:0) - (4:0) -GOL! (7:0) Sikora strzela na bramkę, piłka wypada z rąk golkipera i wpada do siatki.
35' Słupek uchronił ForceGSM przed utratą bramki.
36' Kolejny raz słupek !!! I to dwukrotnie.  nie jest dane zawodnikom Redknee trafić dziś do bramki rywali.
37' Koch do Gubaskiego, ten nie trafia do pustej bramki.
39' GOL! (8:0) - Indywidualna akcja Sikora zakończyła się kolejną bramką dla ForceGSM
40' GOL! (9:0) - Po zagraniu Kocha wynik spotkania ustala Tomasz Mielcarek

Istna demolka, ForceGSM zmiotło dziś swojego rywala. Ekipa dowodzona dziś przez Bartka Sikorę nie pozostawiła żadnych wątpliwości kto dziś powinien zgarnąć trzy oczka. Wygrana jak najbardziej zasłużona. Przed Redknee jeszcze skoro pracy, potencjał w drużynie jest ale najpierw trzeba zacząć wykorzystywać stworzone sytuacje. W następnej kolejce ForceGSM zagra z M.W. Trade, Redknee podejmie F.C. Nakacu.