26.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 0 )
Skład: Kuś, Wieczorek, Wieczorek, Cynar, Kuźniewski, Rył, Sokołowski, Świątczak
Skład: Sirek, Łukowiak, Kalman, Burzmiński, Aniołek, Kołaczek, Badora, Pajares Nunez
18' Michał Aniołek
24' Marcin Burzmiński
Zawodnik meczu: Marcin Burzmiński (Najaktywniejszy gracz w tym meczu. Zdobywca jednej bramki dla F.C Nakacu, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę przeciwników.)

"Velica" rysuje się na papierze jako faworyt, mając na swym koncie 6 punktów i zajmując czwarte miejsce w tabeli drugiej ligi, do tego mając w składzie takich zawodników jak Andrzej Cynar, Marcin Sokołowski, czy Wojciech Wieczorek. Piłka nożna jest jednak nieprzewidywalna, a to co "na papierze" nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w tym co potem dzieje się na boisku. Czy The Blues przerwą złą passę i po trzech porażkach przypomną sobie jak smakuje zwycięstwo? Czy może to "Pasy" po meczu dopiszą sobie trzy oczka? Wszystko zweryfikuje gwizdek pana Andrzeja Malca i murawa boiska przy ul. Sarbinowskiej już we wtorkowy wieczór.

2’ Mocny strzał Wojciecha Wieczorka, przed siebie zbija bramkarz F.C Nakacu Adrian Kalman.
4’ Marcin Burzmiński oddaje dwa strzały w kierunki bramki w odstępie minuty lecz oba strzały zostały zablokowane przez obrońcę.
5’ Rzut wolny tuż przed linią pola karnego, do piłki podchodzi Wojciech Wieczorek lecz jego uderzenie trafia w mur ustawiony z graczy F.C Nakacu.
6’ Piotr Rył podaje w pole karne do Wojciecha Wieczorka który strzela z pierwszej piłki niecelnie.
8’ Manuel Psjsres Nunez oddaje strzal z boku pola karnego i piłka przelatuje o dobre 2 metry lewy słupek bramki FC Velicante Wrocław.
10’ Dobra  interwencja w defensywie Marcina Sokołowskiego po próbie podania w pole karne przez Marcina Burzmińskiego.
11’ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafia pod nogi Marcina Burzmińskiego który bez zastanowienia decyduje się na strzał a futbolówka trafia w poprzeczkę!
13’ Strzał w słupek w wykonaniu Andrzeja Cynara po uderzeniu z lewej nogi zza pola karnego!
15’ Wojciech Wieczorek centruje w pole karne rywali, obrona wybija piłkę pod nogi będącego przed pole karnym Marcina Sokołowskiego który oddaje mocny strzał po długim rogu lecz golkiper Adrian Kalman dobrze zbija to uderzenie na rzut rożny!
16’ Golkiper Bartłomiej Kuś dobrze paruje uderzenie na rzut rożny po mocnym strzale napastnika F.C Nakacu.
17’ Strzał Jacka Wieczorka zablokowany przez obrońcę i piłkę spokojnie łapie bramkarz.
18’ GOL! 1:0 Strzałem zza pola karnego pod poprzeczkę popisuje się Michał Aniołek który wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
22’ Wojciech Wieczorek w dryblingu lecz Marcin Burzmiński wybij piłkę spod nóg Wojciecha i od autu rozpoczną grę piłkarze FC Velicante Wrocław.
24’ GOL! 2:0 Błąd w obronie popełnia Jacek Wieczorek i wykorzystuje to Marcin Burzmiński który strzałem obok interweniującego bramkarza zdobywa gola!
25’ Strzał Wojciecha Wieczorka zblokowany przez obronę F.C Nakacu.
27’ Złe podanie Burzmińskiego go Aniołka w sytuacji 2 na 1 obrońcę i od bramki rozpocznie bramkarz FC Velicante Wrocław.
29’ Mocny strzał z pola karnego w krótki róg autorstwa Wojciecha Wieczorka lecz bramkarz Adrian Kalman doskonale interweniuje i zbija to uderzenie do boku boiska!
31’ Bartłomiej Kuś interweniuje poza swoim polem karnym wślizgiem uprzedzając napastnika Marcina Burzmińskiego.
32’ Moce uderzenie Piotra Ryła, futbolówka odbita od obrońcy znajduje się pod nogami Andrzeja Cynara który strzela wysoko ponad bramką!
33’ Aktywny Marcin Burzmiński oddaje uderzenie lecące w okienko bramki lecz bramkarz Bartłomiej Kuś znakomicie interweniuje zbijając to uderzenie na rzut rożny!
35’  Michał Aniołek oddaje strzał z czuba i futbolówka zostaje trafiona w obrońcę.
37’ Jacek Wieczorek podaje przed pole karne F.C Nakacu i obrońca Manuel Pajares Nunez doskonale czyta grę i wybija piłkę poza pole gry.
39’ Piotr Rył podaje w pole karne do Andrzeja Cynara lecz obrońca przecina to podanie i wybija piłkę poza pole gry!

W meczu obu zespołów oglądaliśmy tylko dwie bramki strzelone przez jeden zespół. Piłkarze F.C Nakacu po dobrej końcówce pierwszej połowy i dobrym rozpoczęciu drugiej części gry strzelili dwa gole i nie pozwolili na strzelenie chociażby jednej bramki graczom FC Velicante Wrocław i kończą ten mecz z trzema punktami na swoim koncie!
W następnym meczu gracze F.C Nakacu zagrają z RedKnee, a piłkarze FC Velicante Wrocław zmierzą się z Hoist Finance.

autor: Marcin Niciński