05.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Całka, Bąkowski, Stryczek, Filip, Bąk, Żarczyński, Pieśniewski, Kordas, Kot, Jaworski, Stopa
Skład: Paszkowski, Karwacki, Ciura, Rychel, Wilk, Wojczyński, Matyla, Kłys, Wilczyński, Markowski
16' Michał Stopa
28' Michał Stopa
37' Michał Stopa
39' Dawid Kot
31' Damian Markowski
Zawodnik meczu: Dawid Kot (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Bardzo aktywny przez całe spotkanie, które zakończył z dwoma trafieniemi na koncie. Na wyróżnienie również zasługuje Michał Stopa strzelec trzech bramek.)

Nie był udany poprzedni sezon w wykonaniu Zawsze Ostatnich, którzy zanotowali spadek z pierwszej ligi i po raz kolejny radzić będą sobie musieli w niższej klasie rozgrywkowej. "Outsiderzy" są stawiani w roli jednego z faworytów i do końca będą chcieli walczyć o najwyższe cele. Na początek zmagań podejmą beniaminka - Hoist Finance. Drużyna Michała Rychela jesienią zdominowała trzecią ligę, awansowała do drugiej i będzie chciała wyśrubować lepszy wynik niż przed rokiem. Jest to możliwe, bowiem "Czarni" przez ostatnie miesiące mocno się ze sobą zgrali i grają naprawdę ciekawy futbol. Czy dadzą radę Dawidowi Kotowi i jego kolegom i zrobią pierwszy krok w kierunku szybkiego utrzymania?

2’ Krzysztof Filip oddaje mocny strzał i dobrze piąstkuje bramkarz Damian Wojczyński.
4’ Strzał Damiana Wilczyńskiego zza pola karnego dobrze łapie Tomasz Bąkowski.
6’ Strzał Michała Kordasa blokuje jego współpartner będący w polu karnym przeciwników Przemysław Bąk.
9’ GOL! (0:1)  Dośrodkowanie w pole karne Hoist Finance, tam dobrze odnajduje się Dawid Kot który oddaje precyzyjny strzał, piłka odbija się od bramkarza, słupka i wpada do bramki!
11’ Michał Rychel strzela z koła środkowego lecz obrońca wybija piłkę na aut.
13’ Faul w wykonaniu Krzysztofa Filipa na Patryku Karwackim, rzut wolny wykonuje Przemysław Bąk, piłka dośrodkowana w pole karne i wybijają obrońcy futbolówkę poza pole gry.
15’ Spokojna gra Hoist Finance w środku pola, gra na utrzymanie piłki.
16’ GOL! (0:2) W sytuacji sam na sam z bramkarzem Michał Stopa spokojnie omija bramkarza Damiana Wojczyńskiego i umieszcza piłkę w siatce!
18’ Centa w pole karne w wykonaniu Michała Rychtela, piłkę zgrywa Patryk Karwacki i dobrze nogami broni bramkarz Tomasz Bąkowski.
21’ Strzał z lewego skrzydła w wykonaniu Michała Stopki dobrze w pole wybija golkiper Damian Wojczyński.
23’ Arkadiusz Całka dobrze przyjmuje piłkę w polu karnym przeciwników i oddaje minimalnie niecelny strzał obok prawego słupka.
24’ Dwie doskonałe interwencje bramkarza Hoist Finance!
25’ Rzut wolny tuż przed linią pola karnego Hoist Finance, do piłki podchodzi Przemysław Bąk i futbolówka minimalnie przelatuje obok słupka Damiana Wojczyńskiego.
27’ Mocny strzał oddaje Patryk Karwacki, piłka przelatuje 2 metry obok słupka.
28’ GOL ! (0:3) Na listę strzelców ponownie wpisuje się Michał Stopa po strzale w długi róg.
30’ Dobra interwencja Tomasza Bąkowskiego po strzale Dawida Paszkowskiego.
31’ GOL ! (1:3) Do odbitej piłki przed siebie przez bramkarza dopada Damian Markowski który dopełnia formalności i umieszcza futbolówkę w bramce!
32’ Piłkę w polu karnym Zawsze Ostatnich przyjmuje Maciej Wilk, oddaje strzał lecz piłka przelatuje tuż obok bramki.
37’ GOL ! (1:4) Na listę strzelców wpisuje się Michał Stopa.
39’ GOL ! (1:5) Ostatniego gola w tym spotkaniu strzela Dawid Kot.

Zawsze Ostatni byli w tym spotkaniu wyraźnie lepszym zespołem i zasłużenie zainkasowali komplet punktów. Dużo wali na boisku szczególnie w II połowie meczu, każda z drużyn chciała wywalczyć trzy punkty toteż często dochodziło do fauli. Elektrotim to kolejny przeciwnik Hoist Finance, a Zawsze Ostatni zagrają z RedKnee.