04.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Tomasz Pondel
M.W. Trade
2 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Pacholski, Bartosik, Gawlik, Szczęsny, Sielski, Wróblewski, Kondratowicz, Wróblewski, Wrzesień, Jurkiewicz
Skład: Bożek, Borowski, Jędrysiak, Pastuła, Biegański, Biela, Starzec, Ciupiński
21' Adrian Kondratowicz
35' Patryk Jurkiewicz
4' Łukasz Bożek
29' Bartłomiej Biela
Zawodnik meczu: Kamil Biegański (Najbardziej aktywny zawodnik w szeregach M.W. Trade. Brał udział w większości akcji, oddał kilka groźnych strzałów i choć nie zdobył gola to zasłużył na wyróżnienie w tym spotkaniu.)

Wrocbalowe rozgrywki w sezonie wiosna 2016 czas zacząć!!! Jako pierwsi na boisko przy ulicy Sarbinowskiej wybięgną zawodnicy M.W. Trade oraz Wratislavii-Bio. "Trejderzy" po dwóch sezonach przerwy wracają na Kuźniki, aby powalczyć o kolejne trofea. Ich celem jest tylko i wyłącznie awans, a patrząc na skład tej drużyny i takie postacie jak Łukasz Bożek, Bartłomiej Biela czy Andrzej Ciupiński - jest to bardzo realne do osiągnięcia. Ich najbliższy rywal może mieć pewne obawy. "Zieloni" w poprzednim sezonie do końca walczyli o utrzymanie i nie są hegemonami drugiej ligi. Paweł Bartosik wraz z kolegami nigdy się jednak nie poddają i nie zrobią tego grając z M.W.Trade. Liczymy na wyrównane widowisko i ogromną dawkę piłkarskich emocji! Kto zwycięży? Kto strzeli premierowego gola w XVI edycji ligi Wrocbal? Przekonamy się już niebawem!

2' Po płaskim uderzeniu Biegańskiego z dystansu piłka trafia w słupek!
4' GOL! (1:0) - Po dośrodkowaniu Kamila Biegańskiego z rzutu rożnego pięknym strzałem głową popisuje sie Łukasz Bożek zdobywając tym samym premierowego gola w XVI edycji ligi Wrocbal!
6' Maciej Wróblewski decyduje się na strzał zza pola karnego imyli się nieznacznie.
9' Kąśliwe uderzenie Szczęsnego z 10 metrów jednak pewnie w bramce interweniuje Jędrysiak.
13' Dalekie zagranie z własnej połowy do będącego w pełnym biegu Biegańskiego. Kamil mija jednego z rywali jednak w sytuacji sam na sam z Gawlikiem uderza obok bramki.
14' Rzut wolny dla Wratislavii-Bio z okolic pola karnego. Krótkie rozegranie, strzał Szczęsnego po którym piłka trafia w słupek!
17' Biegański zagrywa w tempo do Bożka, ten jednak będąc w dobrej sytuacji zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i powracający obrońca rywali zdołał wybić piłkę.
21' GOL! (1:1) - Wratislavia wychodzi w sytuacji 2 na 1. Zagranie Bartosika do Adriana Kondratowicza a ten mocnym strzałem tuż przy słupku doprowadza do wyrównania!
23' Po dośrodkowaniu Starca z rzutu rożnego głłówkował Bożek jednak piłka po jego strzale wpadła wprost w ręce Gawlika.
25' Biela otrzymuje podanie na 7 metr i nieatakowany przez żadnego z rywali uderza obok bramki.
26' Kolejna szansa przed Bielą, tym razem świetnie interweniuje Gawlik.
27' Jędrysiak paruje futbolówke na rzut rożny po mocnym strzale Bartosika.
29' GOL! (2:1) - Do trzech razy sztuka! Tym razem Bartłomiej Biela nie myli się i po podaniu Roberta Starzec precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza ekipę M.W. Trade na prowadzenie!
33' Mocne uderzenie Bartosika z dystansu po którym piłka w nieznacznej odległości mija bramkę.
35' GOL (2:2) - Paweł Pacholski zagrywa do Patryka Jurkiewicza, który pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce!
37' Po raz kolejny na strzał z dystansu decyduje się Bartosik, tym razem uderzenie jest celne jednak czujny w bramce Jędrysiak nie daje się zaskoczyć.

Premierowe spotkanie nowego sezonu nie zawiodło. Oglądalismy bardzo ciekawe widowisko w którym obie ekipy stworzyły wiele podbramkowych sytuacji. Żadna ze stron nie uzyskała wyraźnej przewagi wobec czego remis wydaje się być wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym. W następnej kolejce M.W. Trade spotka się z Wybrańcami natomiast Wratislavia-Bio o punkty powalczy z Fulanito.